Skoči na vsebino

Nedolžnost


Sanda7

Priporočene objave

Do poroke strogo nič, ker to je greh! :agrue:

:cry: :cry: :cry:

:wink: :lol: :onfire:

Tudi mene so tako učili! :lol:

Dada,

a je kaj pomagalo :?: :twisted: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaščita evo vlko sranje, pol rajši sploh ne! Sicer pa obstajajo tud drugi načini, kjer ni potreba zaščita... :roll: :lol: 8) :P

"You know, I just don't get it. Every time I jerk off with sandpaper, my dick bleeds."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa tako pravim! Če misliš, da si zrel za sex pa če imaš ob sebi tipa/punco, ki misliš, da ga/jo imaš rad in sta obojestransko za! Zakaj pa ne ?

Glede tega, da moraš biti pred poroko nedolžen! Ja no ok. sam če ne probaš prej pol ne veš če se s partnerjem ujemaš pri sex-u. In to je tudi razlog izmed 1000-ih, da zakon oz. veza razpade. Ne podpiram sex-a že pri 14ih samo nimam nič proti, če to počneš s pametjo. Zaščita itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 je odločno prekmal ... :evil:

Zakaj? A zato kr si ti vec kot 14 in se nisi meu spolnih odnoseu?

Pa zakaj ste se usi zapicili za 14 a si niste mogl zbrat kero drugo cifro npr 12?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm se ne spomnim tocno, je blo poletje torej konec 14. leta ali zacetek 15. leta.

sicer pa po jasnem vzorcu: caga+alko+ "starejsa" punca (16 :roll: ) = konec tezko pricakovanega "posta"

ma sploh ni blo slabo ampak KRATKO :oops: , sicer pa kaj bi clovek pricakoval ce si nekaj tako mocno zelis :twisted:

skoda edino ne vem katera tocno je bila, je nisem vec videl (verjetno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem... Mislim da je v 14 - 15 letu odločno preihtro. Sam bi prestavil vse skupaj za kako leto ali dve, ker na koncu koncev sex ni porivanje kurca v pi*** ampak je veliko več. In tisti, ki menite, da je sex samo to, še niste probali sexat z človekom, ki ti tudi nekaj pomeni, ne samo da ti je "vredi baba" al pa "vredi ded"...

Sex zna bit ful "spiritual thing", samo doživet ga moreš znat, ampak, tega nisi zmožen pri 14 tih pa naj reče kdo kaj če...

Itaq je pa potreben trening, al kako že :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem... Mislim da je v 14 - 15 letu odločno preihtro. Sam bi prestavil vse skupaj za kako leto ali dve, ker na koncu koncev sex ni porivanje kurca v pi*** ampak je veliko več. In tisti, ki menite, da je sex samo to, še niste probali sexat z človekom, ki ti tudi nekaj pomeni, ne samo da ti je "vredi baba" al pa "vredi ded"...  

Sex zna bit ful "spiritual thing", samo doživet ga moreš znat, ampak, tega nisi zmožen pri 14 tih pa naj reče kdo kaj če...  

Itaq je pa potreben trening, al kako že :)

lp

Angel, to o čemer ti govoriš je "making love" ali ljubiti se ... "sex" je pa fuk, ki ga čist fajn lahko opraviš tudi pri 14-ih ali pa mimogrede še pred jutranjo kavico :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Angel, to o čemer ti govoriš je "making love" ali ljubiti se ... "sex" je pa fuk, ki ga čist fajn lahko opraviš tudi pri 14-ih ali pa mimogrede še pred jutranjo kavico  :D .

To si dobro povedal - ko smo ze pri sexu - vceraj ko sva s Tino prisla nazaj iz OLP sva glih ujela Metropolise na spotnicah - kaki lepi fantki - tamala je sam gledala - aja a to je on? pa tko resen zgleda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Angel, to o čemer ti govoriš je "making love" ali ljubiti se ... "sex" je pa fuk, ki ga čist fajn lahko opraviš tudi pri 14-ih ali pa mimogrede še pred jutranjo kavico  :D .

Se popolnoma zavedam kaj sem rekel, samo sem osebnega mnenja, da za prvič naj nebi bilo kr tak en fuk za dobro jutro. Kakorkoli, prvega ne pozabiš in res ni prijetno, predvidevam, da se spominjaš vsega skupaj bolj bledo in še to po možnosti (predvsem za ženske) boleče...

Itaq se je treba kdaj tudi tako dol dat... to walda, paše to in ono, seveda v različnih trenutkih...

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma zavedam kaj sem rekel, samo sem osebnega mnenja, da za prvič naj nebi bilo kr tak en fuk za dobro jutro. Kakorkoli, prvega ne pozabiš in res ni prijetno, predvidevam, da se spominjaš vsega skupaj bolj bledo in še to po možnosti (predvsem za ženske) boleče...  

lep pozdrav

odvisno kaj ti prvic pomeni. meni ni nic, samo hotel sem ze enkrat videt kako je to ko "ga na toplo das" :wink: . Do takrat dobil ze kar nekaj blowjob-ov in podobno pa tudi raziskal sem ze vse odprtine edino nobena me ni "noter" spustila in sem bil temu primerno nervozen. :evil:

no ko je bla stvar mimo (merjeno v sekundah :roll: :oops: )sem se pocutil blazno dobro in imam se danes odlicne spomine na moj pri fuk, se posebaj ker sem ze 5 min za tem lepo to proslavil z kolegi na pivu :P .

problem je pri zenskah, ki si za prvic predstavljajo extra romanticno in sploh oh in ah, potem pa seveda ni tako in so globoko razocarane. :? to je pac odvisno s kaksnimi pricakovanji se stvari lotis. no to je recimo razlog, da sam nedolznih zensk nimam rad (dandanes je to navadno tudi zakonsko prepovedano :lol: ). pac ni vecje panike kot ce ji vzames nedolznost in pol poskusas razlozit da je bil "one night stand"! :roll:

aja se vecja katastrofa pa je ce se dva nedolzna prvic spravita "k stvari". shit ne probavat, fantje dajte prej kaksne izkusene dobit :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja se vecja katastrofa pa je ce se dva nedolzna prvic spravita "k stvari". shit ne probavat, fantje dajte prej kaksne izkusene dobit :lol:

V mojem primeru je bilo pa kar simpatično :oops: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm Angel...

Tko je nekateri so pri 14-15 ze zreli za spolne odnose nekateri pa pac ne. Meni oz jz hocem da bo moj prvic nekak popolen in da se ga bom zmeri spominjala... Nocem da dozivet pod alkoholom... In seveda z osebo ki jo ljubim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica - sam da ne boš razočarana...

Sploh če bo za tipa tud prvič, je znanstveno dokazano da bo trajalo vse skupaj 17 - 20 sekund... Hm - practice makes perfect.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni oz jz hocem da bo moj prvic nekak popolen in da se ga bom zmeri spominjala... !

Potem se boš pa zbudila v kruti,resnični svet.SANJAJ DALJE. :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica - sam da ne boš razočarana...

Sploh če bo za tipa tud prvič, je znanstveno dokazano da bo trajalo vse skupaj 17 - 20 sekund... Hm - practice makes perfect.

Zakaj pa 17-20 sec?

Mislim tud od mene je odvisno ce me bo bolelo pa bova itaq prej koncala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica - sam da ne boš razočarana...

Sploh če bo za tipa tud prvič, je znanstveno dokazano da bo trajalo vse skupaj 17 - 20 sekund... Hm - practice makes perfect.

Zakaj pa 17-20 sec?

quote]

Sanci, 20 sec. je zato ker so ze ob sami misli na prvi sex tako vzburjeni, da ne more dalj trajat. Pa se ultra nerodni so prvic.... Za prvič je vseeno boljši kakšen, ki že ima malo izkušenj.... (moje skromno mnenje)... :wink: :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica - sam da ne boš razočarana...

Sploh če bo za tipa tud prvič, je znanstveno dokazano da bo trajalo vse skupaj 17 - 20 sekund... Hm - practice makes perfect.

Zakaj pa 17-20 sec?

quote]

Sanci, 20 sec. je zato ker so ze ob sami misli na prvi sex tako vzburjeni, da ne more dalj trajat. Pa se ultra nerodni so prvic.... Za prvič je vseeno boljši kakšen, ki že ima malo izkušenj.... (moje skromno mnenje)... :wink: :D :D

Alla

RES JE!!!!!! ..... bi pristavila Miša Molk

BTW.......lahko pa zaradi strahu traja mnogo...mnogo....mnogo dlje :oops: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW.......lahko pa zaradi strahu traja mnogo...mnogo....mnogo dlje :oops:  :D  :D  :D

Tudi če traja dlje...., če je za oba prvič je čisto preveč nerodno, da bi lahko sanjali o nekih superlativih, ki se jih splača spominjati..... :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaj ti prvic pomeni. meni ni nic, samo hotel sem ze enkrat videt kako je to ko "ga na toplo das" :wink: . Do takrat dobil ze kar nekaj blowjob-ov in podobno pa tudi raziskal sem ze vse odprtine edino nobena me ni "noter" spustila in sem bil temu primerno nervozen. :evil:

no ko je bla stvar mimo (merjeno v sekundah :roll: :oops: )sem se pocutil blazno dobro in imam se danes odlicne spomine na moj pri fuk, se posebaj ker sem ze 5 min za tem lepo to proslavil z kolegi na pivu :P .

problem je pri zenskah, ki si za prvic predstavljajo extra romanticno in sploh oh in ah, potem pa seveda ni tako in so globoko razocarane. :? to je pac odvisno s kaksnimi pricakovanji se stvari lotis. no to je recimo razlog, da sam nedolznih zensk nimam rad (dandanes je to navadno tudi zakonsko prepovedano :lol: ). pac ni vecje panike kot ce ji vzames nedolznost in pol poskusas razlozit da je bil "one night stand"! :roll:

aja se vecja katastrofa pa je ce se dva nedolzna prvic spravita "k stvari". shit ne probavat, fantje dajte prej kaksne izkusene dobit :lol:

Pervy a ti beres moje misli? Nekaj takega sem tudi sam hotel napisati, pa si me prehitel.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!