Skoči na vsebino

Nedolžnost


Sanda7

Priporočene objave

Alla, ti se sploh ne sekiraj, ne bova imela z Vrtnico nobenih tezav :lol: :lol: Svasta, kake debate ... :D
¸

Hej, Cyc, saj me ne skrbi za vaju. Se bosta že znašla, ko bo čas za to.... :wink: :D :D :D

Sam, hočem pač povedat, da nima smisla preveč pričakovat od prvič, ker je živčnost pač prevelika.... :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, ti se sploh ne sekiraj, ne bova imela z Vrtnico nobenih tezav :lol: :lol: Svasta, kake debate ... :D

Kaj se pa spet buniš ... kdor hoče sodelovat v debati pač sodeluje ... in sodeluje tudi tvoja omiljena Vrtnica ... pusti jo, saj je dovolj pametna, da se sama "brani" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to ni nobeno bunjenje :D :D
Se mi zdi, da si malce preveč zaščitniški in stalno braniš in ščitiš in ... kar pa sploh ni potrebno ... :wink: :idea: :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da Vrtnica tako glasno opeva svojo nedolžnost, se mi zdi zanimivo njeno sodelovanje v vsaki temi, ki malo na seks diši (pripomočki, sex položaji,...) Da nimaš doma robe, ki ji je pretekel rok trajanja CYC? :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm ne rabim zascite se znam sama branit!

Hmm ja jrakus: ne smetim sam v takih temah ampak tud v kerih drugih... Kaj a je prepovedano v teme ki o s seksom povezane pogledat?!?!?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da si malce preveč zaščitniški in stalno braniš in ščitiš in ... kar pa sploh ni potrebno ... :wink: :idea: :D

Saj to ni nobeno zascitnistvo ... ce mojo punco prepricujejo, da ne bo ok ... in jaz recem, naj jih ne skrbi. Branim sebe :lol: :lol: :lol: :idea: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a je prepovedano v teme ki o s seksom povezane pogledat?!?!?!?!?
Ni prepovedano je pa zanimivo, da greš tako rada tja pogledat in pisat :D :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vidm, da se kar važite....

No, yst sm pa pozn začel pa pozn nehu....Pa tut seks pa fafanje je potekalo sočasno, seveda po hierarhiji :D

Pa še velko buško sm mel na lubenici, k so se stepli....yst sm pa fasal. Pa še piške mi ni pustila lizat :oops:. Sm pustu za naslednič.

Tko. Govoril sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a je prepovedano v teme ki o s seksom povezane pogledat?!?!?!?!?
Ni prepovedano je pa zanimivo, da greš tako rada tja pogledat in pisat :D :D

Vrtnica je pač pametna punca. Spoštovanje, Sanči, čelado dol :wink: :D

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja se neki bi dodala kar sm prej pozabila "kako to da zahajam v te teme" ne zahajam smo v te teme prebiram vse teme od motociklizma do chata ceprav se bo enim zdej zacudila "kaj ona da prebira motociklizem" ja prebiram ga ja nikoli nic not ne napisem pa ceprav me zamika da kako svojo objavo dam sam pac je ne dam zato kr se boste name zadrl kva sploh tle pocnem jz nism motoristka in bla bla res da ne poznam ne vem kolk ampak se pa rada ucim o novih stvareh ... Tko da ne mislit da sam to tle dol rpebiram zato kr sam tle kracam! In hotschko kaj a ne smem niti pogeldat not? Sej k mislis da me ne zanima nic o spolnosti?!?!?! Seveda da me sej ko smo mladi radi prebiramo kaj takega mislim tko pac izkusnje in to da vem kaj me use se caka in tudi tle kako pripomnim kr tle mi nihce ne more rect da ne znam ni o tem! Kr neki pa le vem ne iz lastnih izkusenj ampak tko od pogovorov itd...

Pepe: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...me zamika da kako svojo objavo dam sam pac je ne dam zato kr se boste name zadrl kva sploh tle pocnem jz nism motoristka in bla bla ...

otročje razmišljanje ... kot pravi Pepe: RASTI !!! ... 8)

In hotschko kaj a ne smem niti pogeldat not? Sej k mislis da me ne zanima nic o spolnosti?!?!?!

Seveda smeš, ampak ( PONAVLJAM ) je pa zanimivo kako rada kaj v te teme napišeš :wink: :twisted: :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaj ti prvic pomeni. meni ni nic, samo hotel sem ze enkrat videt kako je to ko "ga na toplo das" :wink: . Do takrat dobil ze kar nekaj blowjob-ov in podobno pa tudi raziskal sem ze vse odprtine edino nobena me ni "noter" spustila in sem bil temu primerno nervozen. :evil:

no ko je bla stvar mimo (merjeno v sekundah :roll: :oops: )sem se pocutil blazno dobro in imam se danes odlicne spomine na moj pri fuk, se posebaj ker sem ze 5 min za tem lepo to proslavil z kolegi na pivu :P .

problem je pri zenskah, ki si za prvic predstavljajo extra romanticno in sploh oh in ah, potem pa seveda ni tako in so globoko razocarane. :? to je pac odvisno s kaksnimi pricakovanji se stvari lotis. no to je recimo razlog, da sam nedolznih zensk nimam rad (dandanes je to navadno tudi zakonsko prepovedano :lol: ). pac ni vecje panike kot ce ji vzames nedolznost in pol poskusas razlozit da je bil "one night stand"! :roll:

aja se vecja katastrofa pa je ce se dva nedolzna prvic spravita "k stvari". shit ne probavat, fantje dajte prej kaksne izkusene dobit :lol:

......keep talking,my brother in arms..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj nas prepričuješ o tvojih razlogih prebiranja in odgovarjanja na teme...to je popolnoma tvoja stvar....sem pa prepričan da se je tudi B.Franklin pošteno opekel preden je strelovod izumil....tako da malo raikovalnega duha ne škodi. Samo ne razumi vsak komentar kot osebni napad na tebe. Sam te recimo sploh ne poznam in se nebi spustil na raven osebne žaltve. Kar se pa motorističnih tem piše, pa samo poglej koliko postov je zbrala PUPA, ki v življenju še ni imela svojega motorja.

Temu se včasih reče, "those who can-do;those who can't-teach" Ti kar pridno prebiraj in mirno kaj vprašaj ali samo pripomni. Nihče pa ne dvomi da bo vajino prvo intimno zbližanje nekaj posebnega že samo zato ker se imata rada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vidm, da se kar važite....

No, yst sm pa pozn začel pa pozn nehu....Pa tut seks pa fafanje je potekalo sočasno, seveda po hierarhiji :D

Pa še velko buško sm mel na lubenici, k so se stepli....yst sm pa fasal. Pa še piške mi ni pustila lizat :oops:. Sm pustu za naslednič.

Tko. Govoril sem.

Tih bod, pa liži :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne :P že R1 bi me zadovoljila :wink:

Ti si pa skromen. Kolikor jst poznam moške, bi najraje imeli kar vse štiri. Ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!