Skoči na vsebino

Zasavska Motosvet sekcija


Gianni

Priporočene objave

Kaj pa nej bi blo.... :roll:

Midva bova že zvečer poračunala :oops: ... nč se bat..... :wink:

Sej sm vedla, d' se boš mogla udkupt. :wink: :lol: :lol:

Ni panike... ta odkup bo predvsem iz užitka... ne pa od nuje.... :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da dobivam PM-je...da ste me v nedeljo zelo pogrešal se vam moram mal oddolžit.... :wink:

en predlog.... v nedeljo lohka pridete namesto v Polno luno k men na piškotke in kavico.... (viking bo pa stregu - a ne dragi :lol: )

A bojo navadn piškotki? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piškotkiiiiiii...mjamiiiiiiii.....a bojo čokoladni :P Jst mam pa tok rad čokoladne :shock: .....piškotke namreč mislim :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kikica si vplačala tut zame ne :oops: :wink:

A še nisi dubu kartice z Jamajke? :D :D :D

Gianni....seveda sem... le kako bi mogla pozabiti nate.... :wink:

Za na Jamajko ste mi žal mal premal dinarčku dal... tko, da sem pol na karticah šparala.... :lol:

Glede na to, da dobivam PM-je...da ste me v nedeljo zelo pogrešal se vam moram mal oddolžit.... :wink:

en predlog.... v nedeljo lohka pridete namesto v Polno luno k men na piškotke in kavico.... (viking bo pa stregu - a ne dragi :lol: )

BAKI - a me moj miklavžek še čaka al nč več.... :cry:

KIKI.... kar se tiče miklavžeka nevjem - nevjem...ker pač to ni odvisno od mene ampak normalno od MIKLAVŽA :x-mas: bom stopu v kontakt z njim pa ga lepu fehtu :idea:

....piškotki in kavica ,to se dobr sliš....mal me j strah za vikinga :2gunfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....piškotki in kavica ,to se dobr sliš....mal me j strah za vikinga :2gunfire:

Naj te ne bo nč strah :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piškotkiiiiiii...mjamiiiiiiii.....a bojo čokoladni :P Jst mam pa tok rad čokoladne :shock: .....piškotke namreč mislim  :oops:

Piškotki so že u pečic :wink: , zdej pa puvejte a mate rad bol zažgane al bol srove :twisted:

ups....na čukuladne sm pa čist puzabu :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KIKI.... kar se tiče miklavžeka nevjem - nevjem...ker pač to ni odvisno od mene ampak normalno od MIKLAVŽA :x-mas:  bom stopu v kontakt z njim pa ga lepu fehtu :idea:  

....piškotki in kavica ,to se dobr sliš....mal me j strah za vikinga :2gunfire:

BAKI - ti miklavžeka lepu lepu fehti.... , če ti bo pa reku, da je že prepozn :( ... pol pa tud prov.... sej sem itak tiste bonbončke, ki jih je vikingu prnesu jst pojedla :wink:

Viki kreme :lol: se pa nimaš kej bat... on je pa ja taka nežna dušca... pa še glede strežbe se nč ne pritožuje.... doma že dva dni maso za piškotke dela.... :wink:... a ni priden....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiiiiiiiiiiiikiiiiiiiiiiicaaaaaaa.......BUKLUNI (BUHLONEJ) :lol: 8)

Srajne.....izpt se mi je prestavu na tork nasledn teden....Ta Mramor, ja Kaja in premza...hmm zgleda, da gre u politko. Čaki a ni reku, da sprejema ta iziv in se odloča za kandidaturo...sam kandidira jih pa več ne ? :roll:

Ja on je eden izmed največjih praksa-teorija profesionalcev na tem področju, sploh pa eden izmed redkih profijev na faksu. Proti temu pa nimajo za burek, ta pospravi v koš, Ropa in vse ostale ko keks. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja on je eden izmed največjih praksa-teorija profesionalcev na tem področju, sploh pa eden izmed redkih profijev na faksu. Proti temu pa nimajo za burek, ta pospravi v koš, Ropa in vse ostale ko keks. :wink:

Gianni s temle se pa jst ne bi glih strinala (četudi si zraven žmrku). Teorija (na faksu) je neki, praksa v podjetju je drugo, praksa v državni upravi je neki trecga, politično znanje oz moč pa neki čist četrga ampak zlo pumembnga in učasih udtehta prej n'štet.

PS Cajt bo pukazal svoje, kuker tukr't duslej. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baki in Gianni....

Motosvetove majčke vaju čakajo pri meni doma...

Kiki ti si srce...zdej ti bo pa miklavž zihr kej prnesu :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja on je eden izmed največjih praksa-teorija profesionalcev na tem področju, sploh pa eden izmed redkih profijev na faksu. Proti temu pa nimajo za burek, ta pospravi v koš, Ropa in vse ostale ko keks. :wink:

Gianni s temle se pa jst ne bi glih strinala (četudi si zraven žmrku). Teorija (na faksu) je neki, praksa v podjetju je drugo, praksa v državni upravi je neki trecga, politično znanje oz moč pa neki čist četrga ampak zlo pumembnga in učasih udtehta prej n'štet.

PS Cajt bo pukazal svoje, kuker tukr't duslej. :?

Ja točno tko, sej se strinjam s tabo 8)....nism dost natančn in jasn napisu :oops: :oops:.....jst sm mislu, da če odštejemo, politične,državne,teoretične zadeve stran, :P ...... pa oba dva, M in R postavmo skupaj v prakso, jst mislem da R nima za burek :roll: :D :wink: Drgač pa kukr prauš...cajt dela svuoje, tku de bomo vidl kaku bo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo kdu slučajn zgubu :roll: oziramo sploh ne bo najdu :roll: me nej pa pukliče :wink:

upss....pizdarija s pečice se neki kadi :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prežvel lep pupoudan. Viking piškoti so bli zlo dobri. Taku, da zlo razmišli u Premzatuvi ponudbi. Kiki duabr si ga naučila. :wink:

Ojla....

Družba super smo se mel :D .... škuoda, da ste eni mel še opravke... :( nadaljevanje sledi naslednji vikend na NFS... :wink:

Nalepke se že printajo.... kaja & obelix ne pozabt paketke prpravt... :wink:

Baki - hvala za miklavževa darila :D

Premza - knjigica je zakon.... samo posvetilo za spomin bi mi pa res lohka napisu .... glede grosista se bomo pa zmenl.... itak :wink:

Gianni - ti pa nizki štart za jutrišnji izpit in veliko sreče, da bomo za vikend nazdravil (kako pa kej majčka.... a je dobra... sej veš - mišice pa to :oops: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saos folk tud js sm še živ - dons š mal bul ku učeri,mal sm biu zmatran.

Ampak ni panik,glavn de smo zmagal......piškotki so bli fajn ampak

:drinking: je biu pa ibar fajn...se zahvaljujem za gostoljubje :) :) :)

Rad se mejte pa ub kraj hodte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gianni....

Mi smo držal pesti zdej pa povej, a bomo nazdravil od veselja :D al od žalosti.... :(

Pa sej po moje itak ni dileme... normalno, da boš naredu.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gianni....

Mi smo držal pesti zdej pa povej, a bomo nazdravil od veselja :D al od žalosti.... :(

Pa sej po moje itak ni dileme... normalno, da boš naredu.... :wink:

Če maš izpit u tork, ga pa res ne morš nardit. :?

In če ga, je to pravi čudež! :D

In kakšen je dogovor glede smučanja? Jaz sem za! :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšen je dogovor glede smučanja? Jaz sem za! :multi:

Itak da smo za 8) ,sam prtlažnk še zmontiram pa smo prpraulen :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!