Skoči na vsebino

Zasavska Motosvet sekcija


Priporočene objave

Mene pa zanima..... zakaj mam skuar na vsaki slikci rdeče učke.... :roll: ...sej sem sm bla ja čisti abstinent... :wink:.... sto posto je blo kej iz digitalcam narobe.... :twisted:

Mogoče maš pa kaj ''angora'' u sjab. :twisted:

Ja čist možno.... al je bla pa to posledica neprespane noči in žura do 6.00 ure zjutraj... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjerbuuuuuuuuusssssssssssssss bandaaaaaaaaaaaa............. :lol: :lol: :shock:

Jst se vsem lepo zahvaljujem.....za podporo pri zalivanju mojih 24 godina....uuu, ni kej spt smo bli ta glaun... skor pjit ur je sekcija zalivala mojih 24... :D :D :P :oops: 8) jst sm pol mal slajdu na biljard pa nazaj.....Kikica vsa sekcija se ti zahvaljuje da si Vikinga srečno in zdravo pretransportirala domou :P :P :lol:

Ko pa kej Preeeeeeeeemzzzzzaaaaaaaa....pa dve bejbe :shock: :shock: :shock: :shock: ...Mat.... tjeb se pa godi :oops: .....zdej se pa hitr oglas pa povej kuga ste delal 8)

A ste naprej zalival :?: :shock: :shock: ..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srbus zasavski motosvetuci,mal prej sm si ugljdu slike iz NFS in sm vidu de ste ga kr dobr žurar...š dobr de nism šou.

Sam neki mi pa ni čist jasn:

Zakaj so sam na vaši miz vidit prazne flaše :?: :?: :?:

Zakaj se face na slikah ponavljajo(nekaterih ni videt :!: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srbus zasavski motosvetuci,mal prej sm si ugljdu slike iz NFS in sm vidu de ste ga kr dobr žurar...š dobr de nism šou.

Sam neki mi pa ni čist jasn:

Zakaj so sam na vaši miz vidit prazne flaše :?:  :?:  :?: )

Zbiral smo steklovino za Dinos in Surovino. :twisted:

Zakaj se face na slikah ponavljajo(nekaterih ni videt :!: )

Kjrga pa pugrešaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... pa ga mamo.... :wink:

A vas je kej zamedl.... :lol: midva z Vikingom sva se vozila v službo celo uro in štirideset minut v koloni s hitrostjo od 40 - 60 km/h :roll:

Sam je pa lepo, ko je takšna fajn zimska pravljica zunaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj gremo delat snežaka? Dobro voljo prnesem jaz, za kolm, metlo, pisker in koreje se pa zmente (lahko nardimo tud tazga na motorju). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj gremo delat snežaka? Dobro voljo prnesem jaz, za kolm, metlo, pisker in koreje se pa zmente (lahko nardimo tud tazga na motorju). :D

Vi kr nr'dte vsak svojga. Midve s Kiki bomo pa komisija za ucenjevanje. Nagrada pa tku vete kuga je. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj gremo delat snežaka? Dobro voljo prnesem jaz, za kolm, metlo, pisker in koreje se pa zmente (lahko nardimo tud tazga na motorju). :D

Vi kr nr'dte vsak svojga. Midve s Kiki bomo pa komisija za ucenjevanje. Nagrada pa tku vete kuga je. :wink:

Jst predlagam, da je nagrada za zmagovalca ta..... da organizira naslednjo fešto :lol: ...pol pa.... da vidmo kdo bo zmagu 8)

PS Sam jst bi pa rajš dala nalogo npr. iglu narest.... pa je lohka pol tud fešta v igluju... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst predlagam, da je nagrada za zmagovalca ta..... da organizira naslednjo fešto  :lol: ...pol pa.... da vidmo kdo bo zmagu  8)  

Obelix :?: :twisted: (in jaz).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasauci, dajte svojim ženskam lopate v roke, pa naj gredo sneg kidat, da se malo utrudijo in prenehajo zganjati teror in komando kdo bo kdaj snežaka, pa iglu pa še kaj za povrhu :wink: :twisted: :lol: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasauci, dajte svojim ženskam lopate v roke, pa naj gredo sneg kidat, da se malo utrudijo in prenehajo zganjati teror in komando kdo bo kdaj snežaka, pa iglu pa še kaj za povrhu :wink:  :twisted:  :lol:  :roll:

Ja ata.... :lol: ma veš...ni blema sej smo itak že vsega hudga navajene :roll: ..... torej kje in kdaj se bomo pol zmenl... :wink:

premzaaa.... a nam boš kej medice prpravu za korajžo.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ste hitre. Sneg je še presuh. Bo potrebno počakati, da se malo usede in navlaži. V tem času pa medica, ni kaj :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premzaaa.... a nam boš kej medice prpravu za korajžo.... :lol:

Za korajžo in za pogret :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto v nedelo v PL je srečaje u soboto pr' nama.  :D

:smilecolros: jupi ja ja jupi jupi ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasauci, dajte svojim ženskam lopate v roke, pa naj gredo sneg kidat, da se malo utrudijo in prenehajo zganjati teror in komando kdo bo kdaj snežaka, pa iglu pa še kaj za povrhu :wink:  :twisted:  :lol:  :roll:

To si pa svetovn dobr povedu , maš eno pijačo v dobrem...upam da se kdaj srečamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm nisem se prebral vseh postov v tej sekciji ampak ste mi zasavci skoz bl vsec ! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm nisem se prebral vseh postov v tej sekciji ampak ste mi zasavci skoz bl vsec ! :oops:

To je pa res lepo slišat..... :wink:

In kako smo kej danes.... midva sva potolkla vse rekorde vožnje Trbovlje - Ljubljana in sicer dve uri in dvajset minut... :roll: :roll: :roll: enih par nesposobnih voznikov za volanom je prispevalo k več kilometrov dolgi koloni.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enih par nesposobnih voznikov za volanom je prispevalo k več kilometrov dolgi koloni.... :?

Recimo da je res, lahko pa da ste po njihovi zaslugi sploh lahko v Lj. prišli. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako smo kej danes.... midva sva potolkla vse rekorde vožnje Trbovlje - Ljubljana in sicer dve uri in dvajset minut... :roll: :roll: :roll: enih par nesposobnih voznikov za volanom je prispevalo k več kilometrov dolgi koloni.... :?

Jst pa standardnih 50 minut do LJ. :wink: Sam pual peš du službe je pa bul kriza.

PS Kiki zasausk muraš pisat :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enih par nesposobnih voznikov za volanom je prispevalo k več kilometrov dolgi koloni.... :?

Recimo da je res, lahko pa da ste po njihovi zaslugi sploh lahko v Lj. prišli. :D

No ja... s tvuajo izjavo se glih ne strinjam najbolj, ker so ble v ponedeljek velik slabi vozne razmere, pa je šlu vse bolj gladk in tekoč.... :wink:

Kaja - hvala za upozoril :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OGLAS:

Od najboljšega ponudnika kupim večjo količino motivacije, volje, zagona in elana. :D

Mjan s pa duons nč n da. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OGLAS:

Od najboljšega ponudnika kupim večjo količino motivacije, volje, zagona in elana. :D

Mjan s pa duons nč n da. :?

Če boš slučajno kej viška nabavu..... se priporočam :wink:

To so 100% popraznični sindromi.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!