Skoči na vsebino

Zasavska Motosvet sekcija


Priporočene objave

OGLAS:

Od najboljšega ponudnika kupim večjo količino motivacije, volje, zagona in elana. :D

Mjan s pa duons nč n da. :?

Sej ti n' treba preveč delat, ku se tuk duabr z bosi razumeš.

PS A si u Kleki že skidu sneg? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

une prejsne so bols 8)

No ja drugace pa tud te niso slabe.

A kdo od zasavcev hodi v OLP ob sredah??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od zasavcev hodi v OLP ob sredah??

J'st in Kiki sva skoraj vsak mes'c vsaj enkr't v OLP-i 8) pa ostal zasauci tud t'm pa t'm kdaj obiščejo OLP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok varianta kje pa je PL?

Polna luna je gustilna na pou puti med Zagurjem in Trbovulam. Do tja prid'š, če greš Zagurja v Trbovule (in obratno) čez Slačnik (hrib) in ne za Savo (puglej na kak zemljevid). Ne morš jo zgrešit, ker je zraun diskoteka Mesečina. Dubivamo se usako nedelo po 16 uri.

PS Najav se prej na PM pa te pride kdo pučakat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premzaaaaa..... kaj pa tista pesmica, ko si nam oblubu ene dve kitice... :wink:...sej veš kero mislm ne

Ne vem sicer, če sem res oblubu, ampak naj bo (drugače mi Kiki ne bo dala mira). :D

Pesmica, ki sem jo pel na poti iz NFS-ja!

Moj avto in jaz se imava rada,

prav nič se ne bojiva snega ne dežja.

Snočkaj sta ustavila miličnika me dva,

iz avta sem pozdravil kar oba.

Prekleto čudno danes tale svet mi stoji,

se cesta mi kot ringelšpil vrti.

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premzaaaaa..... kaj pa tista pesmica, ko si nam oblubu ene dve kitice... :wink:...sej veš kero mislm ne

Ne vem sicer, če sem res oblubu, ampak naj bo (drugače mi Kiki ne bo dala mira). :D

Pesmica, ki sem jo pel na poti iz NFS-ja!

Moj avto in jaz se imava rada,

prav nič se ne bojiva snega ne dežja.

Snočkaj sta ustavila miličnika me dva,

iz avta sem pozdravil kar oba.

Prekleto čudno danes tale svet mi stoji,

se cesta mi kot ringelšpil vrti.

...

Kolk si ti prijazen :D

Ahm...Toporišičeva slounca.... pa dekličiti se (premza - a si preveru tale izraz).... pa povabilo na Šipona oz. pitona :lol: ..... pa še in še ob 6.00 zjutraj v nedeljo v starem centru KG....

Premzaaaa....kako pa kej ti in tvoja r****.... po sobotnem izletu iz sankaške proge :roll: :lol: .... No, naj ti povem, da se tvoj umetniški podpis na snegu pod našo stolpnico še zelo jasno vidi.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa najdla jst. Dekličiti ni v SSKJ je pa

dekličevanje -a s (a) knjiž. udeleževanje v družabnem življenju deklet na vasi: mladi vdovi so očitali dekličevanje

:twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, naj ti povem, da se tvoj umetniški podpis na snegu pod našo stolpnico še zelo jasno vidi.... :wink:

:oops: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, naj ti povem, da se tvoj umetniški podpis na snegu pod našo stolpnico še zelo jasno vidi.... :wink:

:oops: :D :wink:

:crazyeyes:

Premza, mjane pa zlo zanima s kjero ruako si penkal držu.

:lol: :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:crazyeyes:

Premza, mjane pa zlo zanima s kjero ruako si penkal držu.

:lol: :lol: :twisted:

Jao Kajo što s'ti firbčna!!!! :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuoooo zde bandaaaaa? A ste se fajn nasankal :lol: :lol: :lol: ...dons pišem pa zlo kmal za moje razmere ? :shock: Grem kr pančat...moja naloga je obrniti bioritem 8) :D Upam da bo kej uspeha :oops: , ker se počasi spreminjam v vampirja :roll: :cry: ...aja pa kakšno zakasnelo reportažo iz sankanja bi blo vredu podat, v vednost nas bogih....ku nismo mogl it z vami na sanke :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa kakšno zakasnelo reportažo iz sankanja bi blo vredu podat, v vednost nas bogih....ku nismo mogl it z vami na sanke :( :(

Eh ne vem, če b' ti puvedala. Sej b' se l'hk putrudu in zraun pršu. :twisted:

Nekak tkle je šlu. Šli smo z avti du Čebin pual pa n's je Obelix uleku z autam na sankah pruti Medvednc. Kiki in Viking obupala pr odcepi za Planino (smučrske učale so pr tem ubvezne :wink: ). Jst s'm obupala mal naprej ud stare Medvednce oz. po tistem, ku smo u enem uvinki Premzata zgubil. Premza se je pual sam pjalu uzadi še skuar du Medvednce in celo puot nazaj du Čebin.

Sej res Premza kej so pa tvoje umetniške fotke?

Kiki, pa tvoje fotke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res Premza kej so pa tvoje umetniške fotke?

Danes razvijem, pa bom vidu, če je kej ratal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiki, pa tvoje fotke?

Ojla :D

V soboto na Pohorju pošklocam še zadnje posnetke in dam film razvit takoj v ponedeljek - obljubim :wink: (sej bi ga dala že v soboto, sam bomo 100% prišli domov v poznih večernih urah)

Premza.... ti pa svoje slikce v nedeljo s sabo v PL prnes.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeeeeeeeeeeee...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Slikice bojo, slikice bojo, slikice bojo, slikice bojo, slikice bojo...........nina nana nina nana ...... juhuhuhuhuhuhuhuhu :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so to k;ke hude slike bi jih tud js vidu,če niso prepovedane za javnost :evil: :evil: :evil:

Na slikah so en cepci (pupolnoma zavit u šale in kape, da se ne ugutuvi, kdu je kdu), ki so šli ub 9h zvečer:

1. na ustanovni kungres KPS II. (kraj je ist)

2. prubavat kaku se ubnašajo sanke pr hitrost nad 50km/h pu ledjeni cest. :wink:

Aja pa na enih slikah je pa Premza baletka. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!