Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

Auspuh si dobu sponzorsko?? :worship:

D.

ha ha,ja skor,sam nekaj šuškov sem dal trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super stroj!! :D:worship:

Hvala,še kupuješ feltno za GSXR,če, povej ti dam tel.št.mislim da jo še ima

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bagio, tole imaš kayaba oz. showa vilice ali so WP? kolikšen je fi notranje cevi (tistega srebrnega dela), imam eno idejo, pa me zanima če bi spodnji del vilic pasal na mojega, rabim samo tisti vliti aluminijasti del ki drži čeljusti pa blatnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bagio, tole imaš kayaba oz. showa vilice ali so WP? kolikšen je fi notranje cevi (tistega srebrnega dela), imam eno idejo, pa me zanima če bi spodnji del vilic pasal na mojega, rabim samo tisti vliti aluminijasti del ki drži čeljusti pa blatnik

bom zmeril in napišem,imam pa levo vilico če rabiš,vzmetenje je pa WP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bagio, tole imaš kayaba oz. showa vilice ali so WP? kolikšen je fi notranje cevi (tistega srebrnega dela), imam eno idejo, pa me zanima če bi spodnji del vilic pasal na mojega, rabim samo tisti vliti aluminijasti del ki drži čeljusti pa blatnik

43mm whistle.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce sem kaj preslisal....sam sem videl na prejsni strani da nekdo omenja......drzavno prvenstvo pri nas...kako to zgleda....in kaksne so kategorije?? al je le debata?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala,še kupuješ feltno za GSXR,če, povej ti dam tel.št.mislim da jo še ima

Tnx, feltno že imam, samo ne morem spremenit podpisa, ker so na forumu sklopli prikazovanje slikc v podpisu.. Oziroma če hočem zbrisat tekst, potem tudi slikce gredo, katere so mi pa zaenkrat še všeč :D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bagio, nekaj me zanima; zakaj si moral podaljšat kanale? A v originalu sploh ne sežejo do odprtine v maski ali so ti poliestri daljši?

original pridejo kanali pritrjeni na luč,kjer so ob luči speljani kanali do zunanjega roba trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bagio, pr komu si kupil poliestre, kako je bilo z ujemanjem delov, si imel dost dela z ujemanjem al je šlo lepo skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bagio, pr komu si kupil poliestre, kako je bilo z ujemanjem delov, si imel dost dela z ujemanjem al je šlo lepo skupaj?

Poliestri so od Sebimoto iz Češke (imajo kiosk na pisti v Brnu),cena 340€ z dostavo do Šentilja ,paše pa vse u nulo,ker so res zelo dobre kopije,baje pa naj bi delali tudi za superbikeworship.gif

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poliestri so od Sebimoto iz Češke (imajo kiosk na pisti v Brnu),cena 340€ z dostavo do Šentilja ,paše pa vse u nulo,ker so res zelo dobre kopije,baje pa naj bi delali tudi za superbikeworship.gif

Aha, a si jih kr direkt pr Sebimotu naroču? Poznam Sebimoto, veliko Nemcev vozi njihove izdelek,kr huda roba ja. Pa sem lih zdele gledu na njihovi strani, za vse dirkalnike Moto2 klase dobiš kopije, se prav da niso kr tko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, a si jih kr direkt pr Sebimotu naroču? Poznam Sebimoto, veliko Nemcev vozi njihove izdelek,kr huda roba ja. Pa sem lih zdele gledu na njihovi strani, za vse dirkalnike Moto2 klase dobiš kopije, se prav da niso kr tko :grim

Direkt ja,kontakt preko maila,res pa da slabo obvlada nemško,tko da je boljš na prevajalnik in po češkoheadbang.gif ,roba je pa res dobra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam vprašanje katero olje priporočate za dirkat?

Lani sm uporabljal motula 5100 ester. :beer1:

Hvala Miri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam vprašanje katero olje priporočate za dirkat?

Lani sm uporabljal motula 5100 ester. :beer1:

Hvala Miri

jst mam motul v300 in sm cist zadovoln....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam vprašanje katero olje priporočate za dirkat?

Lani sm uporabljal motula 5100 ester. :beer1:

Hvala Miri

5100 pa na 2000 km menjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!