Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

A Slovenc ima rekord 1.27.8 ti pa...

a da je 1.27....?? sm mislu da ga ma Marko z 1.28,2....a kolk že ne vem točn nima veze...........kakorkoli jaz sm svetlobna leta za njimi :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da je 1.27....?? sm mislu da ga ma Marko z 1.28,2.............kakorkoli jaz sm svetlobna leta za njimi :D :D :D

Saj pa ga nima Marko-no s tekmevanja ima,,,DDrugače pa ima Camlek 1.27.8....3sek je zate svetlobna leta hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla.

Malo iščem na forumu na temo nastavljivih tačk in bolj malo najdem zadetkov. Ima kdo dober info kje in kaj se splača nabavit za GSXR 750 K7?

Imam vezo z amerike in gledam nekaj od tega:

https://www.motomumm...-axis-rearsets/

https://www.motomumm...imura-rearsets/

https://www.motomumm...-full-rearsets/

Seveda če najdem pametnejšo ponudbo vzamem z evrope/slovenije :).

a se je tebi zmešalo ali imaš viška denarja....ti jaz zrihtam tačke prave za 200 eur nove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla.

Malo iščem na forumu na temo nastavljivih tačk in bolj malo najdem zadetkov. Ima kdo dober info kje in kaj se splača nabavit za GSXR 750 K7?

Imam vezo z amerike in gledam nekaj od tega:

https://www.motomummy.com/driven-racing/06-2010-gsxr-600/750-driven-d-axis-rearsets/

https://www.motomummy.com/yoshimura/06-2010-gsxr-600/750-yoshimura-rearsets/

https://www.motomummy.com/woodcraft/woodcraft-06-2010-gsxr-600/750-full-rearsets/

Seveda če najdem pametnejšo ponudbo vzamem z evrope/slovenije :).

Zakaj pa rabiš dirkalnike točke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je tebi zmešalo ali imaš viška denarja....ti jaz zrihtam tačke prave za 200 eur nove

jz dam moje za 150

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se mi zmešalo in nič nisem še kupil. Saj sem vas vprašal za mnenje :).

Predrag ti pišem na ZS.

Sesir hvala, raje vzamem nove komplet ki pašejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se mi zmešalo in nič nisem še kupil. Saj sem vas vprašal za mnenje :).

Predrag ti pišem na ZS.

Sesir hvala, raje vzamem nove komplet ki pašejo.

V bistvu je isto.le tisti del za nastavljat menjas.stane pa okolk ti ol 20 do 30eu tolk pa ti se spustim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatu vprašaj Predraga kp .

Ne poznam ravno tega človeka. imaš mogoče kaki kontakt od njega da lahko pokličem? bi ti bil hvaležen:D

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mal preganjam dolgčas, preden pridejo poliestri :grim tole sem dons zmontiral čez hladilnik vode in olja, zaščitna mreža. Po dvakrat preluknjanem hladilniku na R6 se brez tega ne vozim niti po cest niti po progi.

 

Mrežo se dobi v Merkurju (no jest sem jo pr Crusty-ju) narediš šablono hladilnika, odrežeš, fiksiraš pa z parimi vezicami pa mal safety wire žice :yes:

 

post-2615-0-90374800-1359301923_thumb.jpg post-2615-0-04355700-1359301940_thumb.jpgpost-2615-0-27825200-1359301950_thumb.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal preganjam dolgčas, preden pridejo poliestri :grim tole sem dons zmontiral čez hladilnik vode in olja, zaščitna mreža. Po dvakrat preluknjanem hladilniku na R6 se brez tega ne vozim niti po cest niti po progi.

 

Mrežo se dobi v Merkurju (no jest sem jo pr Crusty-ju) narediš šablono hladilnika, odrežeš, fiksiraš pa z parimi vezicami pa mal safety wire žice :yes:

 

attachicon.gifh1.jpg attachicon.gifh2.jpgattachicon.gifh3.jpg

:OK: tako preprosta pa tako fajn uporabna zadeva...lepo da se še v kakšnih garažah kaj dodeluje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: tako preprosta pa tako fajn uporabna zadeva...lepo da se še v kakšnih garažah kaj dodeluje :grim

 

No, bi se rad enkrat v tvoji delavnici oglasil, tud ti ne zaostajaš v dodelavah in predelavah. Sm gledu mal tvoje karbončke, fajn roba, sem mel kar grešne misli da bi lahko kej ustvarila za suzukija.

 

A maš mogoče kakšen konček karbona dolžine max 10 cm, širine max 3 cm, debelina pa 1 mm ali več? Rabim za nosilček rezervoarja zavorne tekočine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, bi se rad enkrat v tvoji delavnici oglasil, tud ti ne zaostajaš v dodelavah in predelavah. Sm gledu mal tvoje karbončke, fajn roba, sem mel kar grešne misli da bi lahko kej ustvarila za suzukija.

 

A maš mogoče kakšen konček karbona dolžine max 10 cm, širine max 3 cm, debelina pa 1 mm ali več? Rabim za nosilček rezervoarja zavorne tekočine.

 

Imam, 3mm debeline. tanjše debeline ti ne bi dal, zaradi tresljajev boljše da je več, kot manj.

 

Pošlji mi na zasebno naslov, ti bom dal na pošto.

 

čau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi SS avjon. Spreman za Slamanje :D

Upam da v 2013 ne bo upravicil imena.

.....barva mat črna, poliester smola, mreža, vreča napelk.......vse je prštimano v primeru "katastrofe".......sam kakšne rezervne kosti pa nimam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater! eni tukaj ste definitivno v napačnem poslu, al pa smo ostali preškrti...

 

Pa to ja puni hamer profi zgleda!!

 

Sorry za nerazumljiv izpad v zgornji vrstici ampak stroj je res prva liga.

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde racerji komu se valjajo kakšni grelci doma  :smoke:

 

Mam doma Prorace grelce, sicer so bili že popravljani (pregorela žička), ampak funkcionirajio čisto OK. cena 50€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!