Skoči na vsebino

Zastopstvo za Tomo Vinkovič in ostalo mehanizacijo


Priporočene objave

:hmm: glej ga zlomka jaz pa mislu, da je tole za reset gumbke :slap: , mal razviješ, zravnaš pa paše u lukno ko... :whistle: sam zakaj je pa zdej tole...za ušesa???

post-55-1215154526.jpg

nope...to je za unga modela v servisu....da si lahk plonk ceglce skup sklama...ko nam streže :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope...to je za unga modela v servisu....da si lahk plonk ceglce skup sklama...ko nam streže :naughty: :krneki:

ni neumen tisti ki 28x vpraša, neumen je tisti ki ne in pol ne ve.

pametni pišejo, pametnejši šparajo s papirjem. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pametni pišejo nori pa imajo v nogah :whistle:

Sej ni dileme o pisanji...le da ni več treba pisat s svinčnikom in na papir...gsmi, dlančniki, ipodi, vsi majo beležke noter.... :whistle: tko je blo to mišljen :krneki: :krneki: Zakaj bi enostavno (svinčnik pa papir) če se da zakomplincirat...pol pa ne bo dela na šihtu :whistle: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni dileme o pisanji...le da ni več treba pisat s svinčnikom in na papir...gsmi, dlančniki, ipodi, vsi majo beležke noter.... :whistle: tko je blo to mišljen :krneki: :krneki: Zakaj bi enostavno (svinčnik pa papir) če se da zakomplincirat...pol pa ne bo dela na šihtu :whistle: :lol1: :lol1:

No dobro saj še vedno lahko pišeš po zalonu dlančnika za to prirejenim svinčnikom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo dal kdo ki za kafe, ker abstinenčna kriza teče ze 2 dan :headbang: hmm cigaret :krneki: se dobro da me bezgavke bolijo je dokaj vzdržno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo dal kdo ki za kafe, ker abstinenčna kriza teče ze 2 dan :headbang: hmm cigaret :krneki: se dobro da me bezgavke bolijo je dokaj vzdržno

Može Jože kdaj te maš čas? Oziroma rufni, ko boš imel čas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: glej ga zlomka jaz pa mislu, da je tole za reset gumbke :slap: , mal razviješ, zravnaš pa paše u lukno ko... :whistle: sam zakaj je pa zdej tole...za ušesa???

post-55-1215154526.jpg

Ne šlosarja informatike učit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobro saj še vedno lahko pišeš po zalonu dlančnika za to prirejenim svinčnikom :whistle:

Jap, ampak tisti ni nevaren, s tistim ne gre podpisat kakšne pogodbe na papirju :whistle:

Ne šlosarja informatike učit :whistle:

aja točno :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja točno :slap: :D

čuj vidva čaruvnalničarja....da ne bo kao nismo znali.... :naughty: :naughty: :naughty:

sicer pa frips...ti si itak bioenergetičar.... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej sem js tud že pol strojnika glede na to da tok na servise hodimo :slap: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej sem js tud že pol strojnika glede na to da tok na servise hodimo :slap: :lol1: :lol1:

zdej bi pa že vsak, k na servis hodi rad šlosar bil :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej bi pa že vsak, k na servis hodi rad šlosar bil :naughty: :naughty:

Aaah, kad bi ti znao šta vas za sutra čeka... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaah, kad bi ti znao šta vas za sutra čeka... :grim

a bom spet ogrožal svoje zdravje pri tvojem runotu? :naughty: :rolleyes: pa sem mislo, da je lakserca zdej ok? :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bom spet ogrožal svoje zdravje pri tvojem runotu? :naughty: :rolleyes: pa sem mislo, da je lakserca zdej ok? :unsure: :unsure: :unsure:

Lakserca je v stanju 1A samo za suljota me malo skrbi, če bo prenesel napore..

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lakserca je v stanju 1A samo za suljota me malo skrbi, če bo prenesel napore..

:evilgrin:

suljo u top formi....;-) še vinjeta mu je dala zagon... :evilgrin: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suljo u top formi....;-) še vinjeta mu je dala zagon... :evilgrin: :rolleyes:

Moj zver ni Runo in ne, ni on ni vkalkuliran v jutrišnji plan. Obljubljam pa, da sem se glede izbora fuuul potrudila, danes bo šefe preletel po spisku in kaj po potrebi dodal/ črtal. :yes:

Fajn bo. ;)

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Moj zver ni Runo in ne, ni on ni vkalkuliran v jutrišnji plan. Obljubljam pa, da sem se glede izbora fuuul potrudila, danes bo šefe preletel po spisku in kaj po potrebi dodal/ črtal. :yes:

Fajn bo. ;)

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc pa tak meni noče nihče vec kafeja plačat :unsure:

Valjda ne, če ga pa piješ s smetano. Veš kolko to stane!!!???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!