Skoči na vsebino

Zastopstvo za Tomo Vinkovič in ostalo mehanizacijo


Priporočene objave

Jutro :zzz: ....grem si prvo kavo zvarit... :zzz: zdej še smetit ne morem tok sem :zzz:

Še dober, da nisem na servisu, ker ob taki postrežbi :nono: kot je bila učeri jim vmes zaspim na sedežni preden kej dobim če dobim :BUA:

Hehe jaz na tvojem mestu nebi tam zaspala. Resda se k servisiranju ne spravi najhitreje, ampak se vidi, da mu ne gre za zaslužek. Ko se posveti se posveti in se ne da motit kot smo lahko videli včeraj.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jaz na tvojem mestu nebi tam zaspala. Resda se k servisiranju ne spravi najhitreje, ampak se vidi, da mu ne gre za zaslužek. Ko se posveti se posveti in se ne da motit kot smo lahko videli včeraj.

:grim

jap...če bi zaspal....bi ziher še naslednje jutro na šiht zamudo...ker ga kelner sploh opazu nebi.... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap...če bi zaspal....bi ziher še naslednje jutro na šiht zamudo...ker ga kelner sploh opazu nebi.... :krneki:

Mogoče bi lahko takrat rekel: "Sem srečnež, ker me ni opazil, ko sem ležal na kavču."

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jaz na tvojem mestu nebi tam zaspala. Resda se k servisiranju ne spravi najhitreje, ampak se vidi, da mu ne gre za zaslužek. Ko se posveti se posveti in se ne da motit kot smo lahko videli včeraj.

:grim

Mogoče bi lahko takrat rekel: "Sem srečnež, ker me ni opazil, ko sem ležal na kavču."

:naughty:

Zato pa pravim še dobro da nisem tam....od zdaj drug servis al pa tja it naspan :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa pravim še dobro da nisem tam....od zdaj drug servis al pa tja it naspan :krneki:

Bom kar jaz kafe kuhala pa bo najbolje za vse. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, naj kuha, saj bi pasalo...kufe...terasa...gibanica :naughty: :naughty:

(se bo kmal premislila) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar jaz kafe kuhala pa bo najbolje za vse. :grim

jap...sam če boš jutranjo kuhala...boma v decafom v delirij pala....od pomanjkanja kofeta...al pa pride do vžiga v kuhnji...naslednji dan pa v Slo. novicah...ŠOKANTNO....kuhala kavo, zaspala za štedilnikom in zažgala kuhinjo :naughty: :krneki: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap...sam če boš jutranjo kuhala...boma v decafom v delirij pala....od pomanjkanja kofeta...al pa pride do vžiga v kuhnji...naslednji dan pa v Slo. novicah...ŠOKANTNO....kuhala kavo, zaspala za štedilnikom in zažgala kuhinjo :naughty: :krneki: :naughty:

:lol1:

ne deluje mi taksna da bi zaspala zraven štedilnika :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šefe...help...ovi dans ne morem do živega.. :alien1: :alien1: :alien1:

Če ti lahko kaj napol mrtvi pomaga...kava še kr ne prime pa sem že 3 al 4 ruknu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti lahko kaj napol mrtvi pomaga...kava še kr ne prime pa sem že 3 al 4 ruknu!

In neglede na zadremanost- ta teden držiš z mano! :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šefica milosti.... :eek:

Milost je izginila, ko sem mogla ponoči šetati po Velenju, ko sem mogla na druga dan ZATEM KO SEM ŽDELA V KUHINJI na moped v pasji vročini, ko me je pral dež na poti do baze,... Kaka milost torej? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milost je izginila, ko sem mogla ponoči šetati po Velenju, ko sem mogla na druga dan ZATEM KO SEM ŽDELA V KUHINJI na moped v pasji vročini, ko me je pral dež na poti do baze,... Kaka milost torej? :evilgrin:

A je sam tebe pral dež? :evilgrin:

Božja....A pozablaš...da smo skupaj molili v fiat formuli.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je pomembno sam s kom držati...da bi se pa kdo sekiru če sploh zdržim to pa ne :cry: :cry: :whistle:

gužva :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je pomembno sam s kom držati...da bi se pa kdo sekiru če sploh zdržim to pa ne :cry: :cry: :whistle:

gužva :angry:

E ne jamraj. :winkiss: Bova kmalu nazaj na dopust pobegnila pa bo spet bolje.

In dragi..... :wub:

ČE SI KJE PREBRAL TOLE IN TE SKRBI: "Znanstveniki so odkrili hrano, ki ženski za 90% zmanjša željo po seksu.

Imenuje se poročna torta." - TO JE MIŠLJENO KOT VIC.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes bi pasal kaksen kafe pa to. kdo se javi za sponzorja :whistle:

Sponzor bi se našu...sam tja :zzz: se mi pa danes ne da na servis....do celja kamot :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sponzor bi se našu...sam tja :zzz: se mi pa danes ne da na servis....do celja kamot :naughty:

eh danes sem prepozno videl

lahko pa ju3 komot :trance_33_sleep:

samo glej da so kelnarce oukej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RAF: jebemtiš je teh receptov.. A si vedo da obstaja tudi prleška? :wacko: Vse nam hočejo vzet samo pirana pa ne damo! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!