Skoči na vsebino

Zastopstvo za Tomo Vinkovič in ostalo mehanizacijo


Priporočene objave

To ti misliš, da je spakiran. :naughty: Upam, da je predviden plac za moje šuhe! Saj več ne morem na servis k Massimotu (en serviser v Istri) it v Oxtarkah.. :rolleyes: :whistle:

Pa tudi ti si moraš bolj mašne cote s sabo vzet, če misliš k Bojani (serviserka v Istri) it na servis. :grim

Eh, ne hodimo na tok komplicirane servise, za k serviserki Bojani so tud kopalke dobre, ok kratke hlače kopalne...če pa sama servisira u kopalkah...niso tik koplincirane ko serviserji...ena cunjica okol pa je...hehe!

Sej če ne bo pa prjatu prletu na servis pa kej prpelu kake hlače :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ne hodimo na tok komplicirane servise, za k serviserki Bojani so tud kopalke dobre, ok kratke hlače kopalne...če pa sama servisira u kopalkah...niso tik koplincirane ko serviserji...ena cunjica okol pa je...hehe!

Sej če ne bo pa prjatu prletu na servis pa kej prpelu kake hlače :naughty:

to je pravi servis...uffffff

ja šefe...sam rečeš...in hlače letijo z SULJO DHL :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pravi servis...uffffff

ja šefe...sam rečeš...in hlače letijo z SULJO DHL :naughty: :naughty:

Jap to je pravi servis :naughty: :naughty:

SULJO DHL :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy- kromiran blatnik rulz! :grim

itak, kdor ma stil ga pač ma :whistle:

Ker mi doma - Sl.Bistrci cesta že najeda ,smo včeraj šli po "bližnjici" čez Velenje in Dravograd :rolleyes: . Mimo servisa šel ob cca 18 uri...ni bilo nikogar, ki bi dal za kofe, pa potegnil dalje :P

kaj mene pa ne upaš več poklicat odkar si ti na vrsti da daš za pir :evilgrin:

Pervy, men pa decafu si uničil sanje.... :unsure: :unsure: :unsure:

z čim že točno? :blush:

no od srede nekje dalje sem na bolj kot ne dopustu tako da se kaj oglasite prej. najdete pa me v bifeju na bistriškem bazenu ali bližnji bufi - čoko bar :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z čim že točno? :blush:

no od srede nekje dalje sem na bolj kot ne dopustu tako da se kaj oglasite prej. najdete pa me v bifeju na bistriškem bazenu ali bližnji bufi - čoko bar :evilgrin:

Pervy, včeraj stregli kavo z JAJCI!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: zato te pa ni blo v bližini :alien1: :alien1:

Ja sej mi smo pogosto tam, sam k na prkingu kričimo Pervy prit na pir, ni nobenga haska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej mi smo pogosto tam, sam k na prkingu kričimo Pervy prit na pir, ni nobenga haska...

je verjetno gsm boljša varianta ker odkar sem se preselil cca 1 km stran od gamsa res slabše slišim če me kdo vabi na pivo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim :grim :grim

je verjetno gsm boljša varianta ker odkar sem se preselil cca 1 km stran od gamsa res slabše slišim če me kdo vabi na pivo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je verjetno gsm boljša varianta ker odkar sem se preselil cca 1 km stran od gamsa res slabše slišim če me kdo vabi na pivo :whistle:

Daj, daj mimo greš pa se menimo pa povabimo zraven pa praviš da nimaš časa in greš dalje. Jebemu mast, tut če je slaba družba je free pir dober pir. :grim

Jaz, če bi bila župan, ti sploh nebi dovolila bit tako blizu servisa doma. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da danes razočaram moski del obiskovalcev servisiv. mater danes postrezba na serviszu z jajci :headbang:

tako da sem pol na poti iz celja se mogel mojo standardno delavnico obiskat.

aja prilepim slike za moški del :naughty:

p.s malce se je skrivala tako da slike niso bogve kaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilepi.... :naughty:

Potem boš pa še lokacijo izdal...ker baje mam jaz od nas treh najbližje (greenka, raf, jaz) torej imam še kamot cajt se ustaviti kje drugje, da spet ne bom dve uri čaku na enmu in taistmu servisu :whistle:

Hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilepi.... :naughty:

Potem boš pa še lokacijo izdal...ker baje mam jaz od nas treh najbližje (greenka, raf, jaz) torej imam še kamot cajt se ustaviti kje drugje :whistle:

Hehe

hmmm. moram te razočarat da ma greenka najblizje :whistle: . aja lokacija smer mb izvoz rogoza pol pa na levo v semaforu pa hmm 1km pa se točno pred kafano ostaviš :closedeyes:

btw ju3 sem velenju kje se splača na kafe it :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm. moram te razočarat da ma greenka najblizje :whistle: . aja lokacija smer mb izvoz rogoza pol pa na levo v semaforu pa hmm 1km pa se točno pred kafano ostaviš :closedeyes:

btw ju3 sem velenju kje se splača na kafe it :closedeyes:

Sem mislu najbližje do zdajšnjega servisa....bistrica....pa morm kej umes najt :D ta pa res ni vmes

Velenje, hmmm...če si po 12:00 še tu, pokliči, da grem s tabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Decaf: ..... ostalo po želji. Časa za servis tudi pri tebi ni. :grrr

Torej je čas tudi za servis :whistle:

@Pervy....sem bil bolj leteči :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RAF: Hiltonova serviserka pa ma isti ibercug kot Dinin doktor. Sestra? :hmm:

Ne vem...morem full paket videt... :naughty: :krneki: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da danes razočaram moski del obiskovalcev servisiv. mater danes postrezba na serviszu z jajci :headbang:

tako da sem pol na poti iz celja se mogel mojo standardno delavnico obiskat.

aja prilepim slike za moški del :naughty:

p.s malce se je skrivala tako da slike niso bogve kaj :whistle:

Mislim da si moramo zrihtat raspored izmen na servisu....ker ko bo kava z jajci, bomo šli magar mimo...mater, sej po uni kavi še spat ne morem :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je čas tudi za servis :whistle:

Frips, mene že Decaf razume kar se navodil tiče. Praktično je to pomenilo, da ma dovoljenje za vsa gospodinska dela razen za servise.

Jebe*u miša, niti ti z meno ne držiš.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips, mene že Decaf razume kar se navodil tiče. Praktično je to pomenilo, da ma dovoljenje za vsa gospodinska dela razen za servise.

Jebe*u miša, niti ti z meno ne držiš.. :huh:

Pa sej jaz držim s tabo....jaz danes zalivam rože... :whistle: :whistle: ...pa kaj si še uno rekla...s šihta drito domov...narutlih...si šefica....

Drgač pa res, Šefica pa šef sta bla v posavju....šefica je ugotovila, da so klimatski pogoji idealni...za spat...nismo pa obiskal vseh zastopnikov TV, ker je v nedeljo mal kriza...

BTW, kdaj gremo spet na kebab? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da si moramo zrihtat raspored izmen na servisu....ker ko bo kava z jajci, bomo šli magar mimo...mater, sej po uni kavi še spat ne morem :unsure: :unsure:

danes popoldne ni kave z jajci. preverjena informacija :naughty:

občutek da bo dobra kava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu najbližje do zdajšnjega servisa....bistrica....pa morm kej umes najt :D ta pa res ni vmes

Velenje, hmmm...če si po 12:00 še tu, pokliči, da grem s tabo

hm po 10 sem v orodjarni, kar pomeni da bom sigurno najmanj pol ure čakal. pol pa se pol ure tam bil tak da...

pod pogojem da bo postrezba res na nivoju. kava z hladnim mlekom,rjavi cuker lepo zlozen na krozniku.žlička pod ročajem..... itn..

pa da kelnarca nebo jajc mela :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne ni kave z jajci. preverjena informacija :naughty:

občutek da bo dobra kava

Danes mi ne znese...domače zadolžitva :headbang: :headbang: :headbang: jutri pa 90% da prletim...tak da... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hiltom, s tabo se itak zmenmo....Pervy-ju bomo pa telegram poslal... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hiltom, s tabo se itak zmenmo....Pervy-ju bomo pa telegram poslal... :whistle: :whistle:

si razmišljal take away kavo da mu dostaviš :naughty:

aja ju3 me ne bo z mopedom mislim, ker gumo šparam do grobnika, ker se ne mislim po platnu vozit :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne ni kave z jajci. preverjena informacija :naughty:

občutek da bo dobra kava

Občutek mam, da je tebi neglede na jajca ali ne vsaka premočna glede na to da po tretji postaneš ko heavy metalec na koncertu.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!