Skoči na vsebino

Zastopstvo za Tomo Vinkovič in ostalo mehanizacijo


Priporočene objave

Okrog 17? Šefe, ti si pa star leder daj gor, ker mi boš kufre pelal s servisa domov. Sploh si pa v tanovem prejeb*hvaten SPLOH PA TE LAHKO NA SERVISU UMAŽEJO.. :evilgrin:

@ šefe: :wub:

@ RAF: A še ni moja smena za z meno držat? :hmm:

JUTER :naughty: :worship: :evilgrin: :rolleyes:

Sicer pa cel čas s tabo držim....sej veš, da je šefu z mano v družbi tko, kot da bi dal kočevskem medvedu ovce merkat :naughty: :naughty: :whistle: :whistle: nimaš nobenih skrbi :unsure: :unsure:

Danes ob 17:30 - 18:00 pade izvidnica in greva narest rezervacijo za jutri!

@šefica (za svaki slučaj): seveda danes zaželjena in vabljena tudi ti :wub: , da ne bo pomote, kakšna sva.... :naughty:

PS: Špedicija laufa :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@šefica za vsaki slušaj: seveda zaželjena in vabljena tudi ti :wub: , da ne bo pomote, kakšna sva.... :naughty:

Ta nartabolša sma....pa upam da bojo mel dans tapravo getribo.... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@šefica (za svaki slučaj): seveda danes zaželjena in vabljena tudi ti :wub: , da ne bo pomote, kakšna sva.... :naughty:

@dragi šefe: Hvala na vljudnostnem povabilu, da se ti ne bo moglo očitat, da niti tega več ne počneš kadar se gre za servise. Danes bosta sama KER NIMAM AKUMULATORJA. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dragi šefe: Hvala na vljudnostnem povabilu, da se ti ne bo moglo očitat, da niti tega več ne počneš kadar se gre za servise. Danes bosta sama KER NIMAM AKUMULATORJA. :lol1:

Ja kako kosilnico pa maš to....aha...rabiš enga s Suljotom vsega hudega vajenim, da ti upal stroj... :whistle: :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha :cry:

No kumulator se je pojavil in mogoče uletim, ker si me pač tak fejst želita zraven. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: :yea1:

No kumulator se je pojavil in mogoče uletim, ker si me pač tak fejst želita zraven. :rolleyes:

:yea1: :yea1:

Sam ti ulet....

:blush: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inšpekcija končana....zadeva še kr u redu....ampak prvi serviser je bil najboljši.... :whistle: :naughty:

Sicer sma se s šefom hotla prijavit na razpis, pa nama je Pervy pokvaru sanje... :unsure: :unsure: :unsure:

P.S. Šefica...lepo da si se pokazala... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sma se s šefom hotla prijavit na razpis, pa nama je Pervy pokvaru sanje... :unsure: :unsure: :unsure:

P.S. Šefica...lepo da si se pokazala... :naughty: :naughty: :naughty:

Zakaj vama je pokvaril sanje? Saj pa rabijo serviserke..

Dragi, lepo te je bilo videt, čeprav si bil v belem! :glare: :wub:

RAF- hvala za kuščarja. :yes: Luuuškan je.

Ostalim hvala za družbo pa kokakolo. ;) Se revanžiram, če me bosta le ona dva zgoraj omenjena pustila malo dlje zraven na servisu bit.

Pervy- kromiran blatnik rulz! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inšpekcija končana....zadeva še kr u redu....ampak prvi serviser je bil najboljši.... :whistle: :naughty:

Sicer sma se s šefom hotla prijavit na razpis, pa nama je Pervy pokvaru sanje... :unsure: :unsure: :unsure:

P.S. Šefica...lepo da si se pokazala... :naughty: :naughty: :naughty:

Torej razpis odpade al ne??? :hmm: ne vem če je Pervy-ju vse za verjet, kaj pa če se je sam prijavu in se boji konkurence :naughty: :? Bo treba jutri it tole preverit .)

Torej če je rezultat inšpekcije pozitiven, lahko gremo jutri na servis, ker danes je bila le inšpekcija :whistle:

Raf zate upam, da bo delal tabolši serviser, ki ima taprave getribe na zalogi :naughty: , tamočne, ker ti so prešvoh :unsure:

Pa če se premisliš, ne pozabi tadruge torbe namontirat :yes: (teniske pa to, če se servis zavleče... :yea1: )

@šefica....res lepo, da si prišla :wub: čeprav le za kratko

Vsem ostalim hvala za družbo, se vidimo spet :OK:

Zdaj pa :zzz: treba jutri spočit prit na servis, da kaj ne uide očem pol :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej razpis odpade al ne??? :hmm: ne vem če je Pervy-ju vse za verjet, kaj pa če se je sam prijavu in se boji konkurence :naughty: :? Bo treba jutri it tole preverit .)

Torej če je rezultat inšpekcije pozitiven, lahko gremo jutri na servis, ker danes je bila le inšpekcija :whistle:

Raf zate upam, da bo delal tabolši serviser, ki ima taprave getribe na zalogi :naughty: , tamočne, ker ti so prešvoh :unsure:

Pa če se premisliš, ne pozabi tadruge torbe namontirat :yes: (teniske pa to, če se servis zavleče... :yea1: )

@šefica....res lepo, da si prišla :wub: čeprav le za kratko

Vsem ostalim hvala za družbo, se vidimo spet :OK:

Zdaj pa :zzz: treba jutri spočit prit na servis, da kaj ne uide očem pol :closedeyes:

Rezultat je ok...čeprav bi lahk bil bolš... :whistle: :rolleyes:

Kar se pa serviserjev tiče...eh...oči si človek odahne...kaj več pa... :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultat je ok...čeprav bi lahk bil bolš... :whistle: :rolleyes:

Kar se pa serviserjev tiče...eh...oči si človek odahne...kaj več pa... :unsure: :unsure:

Mogoče bo pa danes bolje... :naughty:

Drugače bo pa treba kakšno alternativo najti, kje blizu in mogoče pridejo tapravi serviserji nazaj...lahko se žrtvujeva (jah spet midva, ja no en se mora, nej bo) in greva danes malo v izvidnico :krneki:

PS: nč bat bom mel črn leder, vohunski...ninja pa to...si je nekdo že ogledal American ninja... :D :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo pa danes bolje... :naughty:

Drugače bo pa treba kakšno alternativo najti, kje blizu in mogoče pridejo tapravi serviserji nazaj...lahko se žrtvujeva (jah spet midva, ja no en se mora, nej bo) in greva danes malo v izvidnico :krneki:

sem že razmišljal, da bi prej zapustil rest, pa prleto do velenja....

pa da grema pol mal pogledat kak je s tomo vinkoviči pr vas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že razmišljal, da bi prej zapustil rest, pa prleto do velenja....

pa da grema pol mal pogledat kak je s tomo vinkoviči pr vas...

:yes: :OK: :OK:

PS: Js tako imam vikend izhod iz resta že ob 12:00 pa vse do pondeljka do 8:00 :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Js tako imam vikend izhod iz resta že ob 12:00 pa vse do pondeljka do 8:00 :bounce:

TO TI NAIVNO MISLIŠ. :evilgrin: Prosto maš do danes popoldan, najdlje do 18h, 19h. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO TI NAIVNO MISLIŠ. :evilgrin: Prosto maš do danes popoldan, najdlje do 18h, 19h. :grim

Šefe...to je pa huda komanda....bom mogo kr s tabo potegnt.... :naughty: :naughty:

Ninja...če boš tko dolg do servisa hodla...boma že midva stregla za mizam....tko da se mal podvizaj... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RAF: Šele zdaj mi je kapnilo... A je gušterček elegantna prispodoba za: Oni, ki vozijo kuščarje so za doma na ketni bit? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RAF: Šele zdaj mi je kapnilo... A je gušterček elegantna prispodoba za: Oni, ki vozijo kuščarje so za doma na ketni bit? :hmm:

V to...kako ketno maš ti se jaz ne smem mešat.... :whistle: :whistle: :whistle: ti si misli kaj češ...jest pa vem kaj je res.... :naughty: :naughty: :naughty:

Kaj si naj jaz mislim, kaj je bla enkrat nazaj prispodoba vlkega osla.... :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si naj jaz mislim, kaj je bla enkrat nazaj prispodoba vlkega osla.... :unsure: :unsure: :unsure:

B) Ah ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lahko bi se kiri spomno pa kako kavo plačal :naughty: no raje pri zdaj v tej vročini,ampak seveda brealkoholnega :whistle:

če se ze srecamo

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lahko bi se kiri spomno pa kako kavo plačal :naughty: no raje pri zdaj v tej vročini,ampak seveda brealkoholnega :whistle:

če se ze srecamo

ja...kriči drugič...nas je blo tulko, da enga viška še opazli nebi :krneki: :naughty: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!