Skoči na vsebino

Zastopstvo za Tomo Vinkovič in ostalo mehanizacijo


Priporočene objave

Naročila za slikanje sprejemam po pošti.... :whistle: :whistle: :whistle: bom se pa potrudo ti slikat kakšno tipično američanko in američana... :naughty: :naughty: :naughty:

Lah pa ti šefa peleš na servis...pa men kako sliko pošlete, nalimate... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šefe...jesi živ... :whistle: :whistle: :whistle:

Zdej bi pa tud en kufe pasal na terasi že...

Ker moram jutri po opravkih v MB, je padla odločitev...da grem pogledat...če je tisti del...menjalnik že pri zastopniku... :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šefe...jesi živ... :whistle: :whistle: :whistle:

Zdej bi pa tud en kufe pasal na terasi že...

Ker moram jutri po opravkih v MB, je padla odločitev...da grem pogledat...če je tisti del...menjalnik že pri zastopniku... :naughty: :rolleyes:

Pokliči ga, ziher ti bo pripravljen pomagat plehovje v prtljažnik zmetat. :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šefe...jesi živ... :whistle: :whistle: :whistle:

Zdej bi pa tud en kufe pasal na terasi že...

Ker moram jutri po opravkih v MB, je padla odločitev...da grem pogledat...če je tisti del...menjalnik že pri zastopniku... :naughty: :rolleyes:

Sem še živ, za silo :zzz: , al napol al kako se to že reče, gre pa počasi na bolje, ko se ura (žal tudi počasi) bliža pol četrti :D

Kufe na terasi... :worship: :OK:

Pokliči ga, ziher ti bo pripravljen pomagat plehovje v prtljažnik zmetat. :grim :P

Seveda bomo pomagali, prjatu pa ja ne bo sam trpel, nekateri deli tam znajo biti sila "TEŽKI" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bomo pomagali, prjatu pa ja ne bo sam trpel, nekateri deli tam znajo biti sila "TEŽKI" :whistle:

Predvsem uni valjasi z fi-jem 75 znajo bit hud zalogaj za vaju. Joj pa postopek naročevanja... Najmanj za dva dni morata it, če želita kaj dobit.. :yes: Meni paše če gresta kak petek pa soboto. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem uni valjasi z fi-jem 75 znajo bit hud zalogaj za vaju. Joj pa postopek naročevanja... Najmanj za dva dni morata it, če želita kaj dobit.. :yes: Meni paše če gresta kak petek pa soboto. :lol1:

Čaki čaki....sam da pridem nazaj....sam da ne bo pol joka pa stoka...ko nas ne bo :whistle: :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki čaki....sam da pridem nazaj....sam da ne bo pol joka pa stoka...ko nas ne bo :whistle: :naughty: :evilgrin:

Ja ja.. Kar bojta se. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...sej ne boma šla nikamer...danes do 15 držim s tabo...Načeloma... :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tud pridem pomagat nalagat dele, grem glih mimo, ker se vračam s fure, upam da ne bo tasitne smene!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je meni tega res treba? :slap:

:lol1:

JAP...TRPI TJELO ŠTO SI HTJELO :evilgrin: :naughty:

sicer pa...sej veš....polegtakšnihprijateljevsovražnikovnerabišpress :closedeyes: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutek RAF-ove predaje... Ni zdržal... :rolleyes:

Tako se počutim vsako jutroooooooooo :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa raje v jutranjih urah ne bomo hodili na servis....lahko je "tasitna" izmena in bo treba malo dlje čakat na dele, tebi pa takole popusti in se vržeš na kolena....KAVO BIIII dejte že :D :lol1: :devil:

hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do prve kave ponavadi bolj kimam kot govorim....na kolena se pa tud pred vsako ne mečem... :whistle: :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa tk vredu, ne bo problema mi je ta jutranja :yes: govorica :yes: dobro znana....torej večkrat tja, da te zjutraj sam uprašajo, tako kot vedno ne??? In ti lepo :yes:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej večkrat tja, da te zjutraj sam uprašajo, tako kot vedno ne??? In ti lepo :yes:

:D

"A vi bote pa z natrenom ne, sem si zapomnila, ah." :rolleyes: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"A vi bote pa z natrenom ne, sem si zapomnila, ah." :rolleyes: :slap:

tko prijazne, tihe, mirne goste si pa ja zapomneš... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko prijazne, tihe, mirne goste si pa ja zapomneš... :whistle:

To je lahko kdaj tudi vredu, da si goste zapomnejo, ampak prvo naj si zapomnejo od naročila do postrežbe in naj ne pozabijo na Natreen...ker zdaj mi ga je pa u denarnici zmanjkalo in se bojo mogli šetat nazaj po njega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaavaaaa!! Končno!!!! :yea1:

Bo za zdržat kaki dve urci zdaj :zzz: bi bla pa una na terasi boljša, ampak kaj čmo!

post-55-1212650683_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaavaaaa!! Končno!!!! :yea1:

Bo za zdržat kaki dve urci zdaj :zzz: bi bla pa una na terasi boljša, ampak kaj čmo!

post-55-1212650683_thumb.jpg

zdej bi že druga pasala... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživali = vračali se po nalivu in toči. :grim

:headbang: ..sem sam pri sebi reku,če zdele strela v mene ne vžge,ne bo nikol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: ..sem sam pri sebi reku,če zdele strela v mene ne vžge,ne bo nikol...

Thja, neurje vaj je ujelo samo zato ker sta na skrivaj na kavo šla TJA. :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!