Skoči na vsebino

Zastopstvo za Tomo Vinkovič in ostalo mehanizacijo


Priporočene objave

bos mogo kafe počasi spit. nič grem jaz na teren :whistle:

Pa smeno prever....ker drugače bom kr u brešcah popoldne kafe pil... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Zdej ko že skor zaspim....pa potegneš aduta iz rokava :krneki:

Šefe moj, uleti v bistrico z mopedom. Rabim čelado pa jakno samo. Menjava vozila- naprej greš z gulfom, može?

:naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šefe moj, uleti v bistrico z mopedom. Rabim čelado pa jakno samo. Menjava vozila- naprej greš z gulfom, može?

:naughty: :winkiss:

Khmmmmm....pa si ti ziher da do podna segneš šefica? :whistle: :krneki: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khmmmmm....pa si ti ziher da do podna segneš šefica? :whistle: :krneki: :naughty:

Vprašaj šefa. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jaz ga osebno tudi ne upam mopeda fehtat. :grim

Ga jaz vprašam zate... :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga jaz vprašam zate... :naughty: :rolleyes:

Vprašaj ga raje, če bo hudi, če bom šla po kavi v bazi direkt spat.. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj ga raje, če bo hudi, če bom šla po kavi v bazi direkt spat.. :yes:

Bom, po 12 uri...ko bota s hiltonom na kavi...da ne bo tolk zijal na mene.... :rolleyes: :evilgrin:

A misliš da bo sploh kdo prišo v bazo danes?

BTW, domačo nalogo včeri naredo...po ukazu...hihihihi :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom, po 12 uri...ko bota s hiltonom na kavi...da ne bo tolk zijal na mene.... :rolleyes: :evilgrin:

A misliš da bo sploh kdo prišo v bazo danes?

BTW, domačo nalogo včeri naredo...po ukazu...hihihihi :naughty: :naughty: :naughty:

:slap: Točno! Plan propadel. Šefe bo čisto naspidiran, če bota s Hiltonom v rundi že pred bazo, tak da nimam niti teoretičnih šans.. :bounce:

Čuj, jaz se v bazi danes ustavim. Lahko se zmenimo, da se ustavim pa pol javim, če delajo jajca ali ne. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, jaz se v bazi danes ustavim. Lahko se zmenimo, da se ustavim pa pol javim, če delajo jajca ali ne. :hmm:

A ja?...ja lahk...ampak veš...jaz bi mel sestrco..... :naughty: :naughty: :naughty: SEKOOOOOOOOOOOOOOOO :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao koje :slap: komplikacije, pa preverjanje pa ustavljanje pa ne vem kaj....reče se u bazi takrat pa takrat, če ni jajc gremo n a kufe, če so gre pa šefica sama na kufe midva/mi pa k sosedi...

No kdaj u bisterci?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao koje :slap: komplikacije, pa preverjanje pa ustavljanje pa ne vem kaj....reče se u bazi takrat pa takrat, če ni jajc gremo n a kufe, če so gre pa šefica sama na kufe midva/mi pa k sosedi...

No kdaj u bisterci?? :whistle:

Sem vedo...da se bo en pameten končno našo...zato pa si ŠEF :naughty: :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao koje :slap: komplikacije, pa preverjanje pa ustavljanje pa ne vem kaj....reče se u bazi takrat pa takrat, če ni jajc gremo n a kufe, če so gre pa šefica sama na kufe midva/mi pa k sosedi...

No kdaj u bisterci?? :whistle:

Hm.. Ali bom tam ob pol 5 ali pa ob pol 6. :yes:

pies: k kaki sosedi se ti to pakiraš? :hmm: Lahko jaz medtem spim doma? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. Ali bom tam ob pol 5 ali pa ob pol 6. :yes:

pies: k kaki sosedi se ti to pakiraš? :hmm: Lahko jaz medtem spim doma? :hmm:

ok...mi bomo tam okol pol 5...ti boš itak ob pol 6 pršla... :krneki: :krneki:

sitočnakotjazpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...mi bomo tam okol pol 5...ti boš itak ob pol 6 pršla... :krneki: :krneki:

sitočnakotjazpress

čmari? čmoki? čmori? :hmm: No, tisto kar pač ti nad mano skor zarenčiš! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater decaf kelnarc nimate tak švohnih :naughty:

čeprav delovna oprava je malo šepala, aja pa z mrzlim mlekom je tudi preslišala :whistle:

drugace pa tnx za kafe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, kaj ze vsi spite. jaz sem se kr hiper od kafeja ali pa od kinina :whistle:

Zakaj? Prideš na kufe :eek: Ne ne še ni popustilo, zdaj šele počasi popušča... :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Prideš na kufe :eek: Ne ne še ni popustilo, zdaj šele počasi popušča... :bounce:
ja komot. zaj ne dezuje vec :whistle:

kaj bos đezvico na stedilnik dal :naughty:

grem spat ker ura bo kmalu 6 ko ze brnimo. za zobotrebce pa ni placa pod čelao,da mi bodo veke gor drzali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja komot. zaj ne dezuje vec :whistle:

kaj bos đezvico na stedilnik dal :naughty:

grem spat ker ura bo kmalu 6 ko ze brnimo. za zobotrebce pa ni placa pod čelao,da mi bodo veke gor drzali

Kamot bi lahka dal gor za kufe.... :naughty:

Verjetno ste že na poti, ampak vseeno lepo se vozte in brez pizdarij!

Se kaj srečamo, če ne pa nedelja na centralnem servisu! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...traktoristi so na dopustu.... :whistle: :whistle: ...iz zaupnih informacij sem zvedo, da se tud na morju dobi kava z jajci... :whistle: :whistle:

Mislim da bo do nedelje baza kr prazna....vsaj kar se nas tiče...razen če bosta Pervy in Hilton prevzela naše dežurstvo... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...traktoristi so na dopustu.... :whistle: :whistle: ...iz zaupnih informacij sem zvedo, da se tud na morju dobi kava z jajci... :whistle: :whistle:

Mislim da bo do nedelje baza kr prazna....vsaj kar se nas tiče...razen če bosta Pervy in Hilton prevzela naše dežurstvo... :naughty: :naughty: :naughty:

eto mene po 2 dnevnem molku :rolleyes:

no grobnik uspel. spili rundo pijače z grenninjo pa decafom. no mene je pol skuhalo tak da sem se mogel nalgesinov nazret. :evilgrin:

danes padel se krk(punat) no v 2 dneh 720km riti ne čutim. naspal se nisem , ker so se ponoči stene tresle(oz naspal se je samo eden 4 pa smo poslušali žaganje)

aja raf lahko pa midva pokontrolirava kaj čez vikend

grem spat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton, če se bom usedel na mofo...ti javim...

ker v soboto morem streljat... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: v nedeljo pa še ne vem razporeda...v vsakem primeru se javim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!