Skoči na vsebino

Kdo je pravi biker ????


hotschko

Priporočene objave

Mamicu vam spalim zdej bi enmu tist virualn gobc razbou!!!! :kva2:

ti ga boš držu jst ga bom pa hoblal prasca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KWA?!! :kva2: :fight2: AUF BIXS! Bumo vidl ker bo kerga!

zlatorog na konc zmer zmaga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlatorog na konc zmer zmaga :)

ni

res - Broj Jedan je zmeri na najvišji zmagovalni

stopnički - utke pa mislš, da je dobu nick ...

kr Lorda Pepsya praši (gl. stare teme o virtualnem ringu

in nevidnem človeku)

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da sem js pravi bajker sem napisu kr tko (ker itak je večino tukaj napisanega kr tko...), da je bl pasal v temo. Vseen mi je kdo me ima za bajkerja, ampak zares vseen. Če bi se hotu postavlat z bajkom, biti nek modern bajker in iskal potrditve ljudi, potem bi si v prvi vrsti kupu cestaka, al pa kej bl v tej smeri, ker so neki ful bolj popularni. Tko pa furam chopper-ja, in furam ga z užitkom in za lastno dušo in veselje. Boli me k.. .. kaj si ob tem mislijo ali sosedje ali nekatere pi$ke, ki so pametne in ugibajo da bi mi bl pasal un motor k ma plastiko gor in je rdeč....al pa kdorkoli ki fura motor in misli, da že lahko sodi o vsem kar ima dva kotača. Ob takem narodu me kr glava boli........... Zato ne vem če sem bajker za vas al za kogarkoli drugega, iskreno.. vozim zase. Želel pa sem to veselje deliti s somislečimi.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da sem js pravi bajker sem napisu kr tko (ker itak je večino tukaj napisanega kr tko...), da je bl pasal v temo. Vseen mi je kdo me ima za bajkerja, ampak zares vseen. Če bi se hotu postavlat z bajkom, biti nek modern bajker in iskal potrditve ljudi, potem bi si v prvi vrsti kupu cestaka, al pa kej bl v tej smeri, ker so neki ful bolj popularni. Tko pa furam chopper-ja, in furam ga z užitkom in za lastno dušo in veselje. Boli me k.. .. kaj si ob tem mislijo ali sosedje ali nekatere pi$ke, ki so pametne in ugibajo da bi mi bl pasal un motor k ma plastiko gor in je rdeč....al pa kdorkoli ki fura motor in misli, da že lahko sodi o vsem kar ima dva kotača. Ob takem narodu me kr glava boli........... Zato ne vem če sem bajker za vas al za kogarkoli drugega, iskreno.. vozim zase. Želel pa sem to veselje deliti s somislečimi.

:yea1:

a maš ti kej proti cestakom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jurčy, mogoče pa je cajt, da ti spet odpreš virtualni ring :)

ampak se morš pa prov res povsod vtaknt (ne zdržim več),....morm ti povedat, tebi ki si pravi bajker....sej po trebušku sodeč,....a ji nč ne nagaya, ta tvoj vamp...................

Popravljeno . Popravil nova70
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da sem js pravi bajker sem napisu kr tko (ker itak je večino tukaj napisanega kr tko...), da je bl pasal v temo. Vseen mi je kdo me ima za bajkerja, ampak zares vseen. Če bi se hotu postavlat z bajkom, biti nek modern bajker in iskal potrditve ljudi, potem bi si v prvi vrsti kupu cestaka, al pa kej bl v tej smeri, ker so neki ful bolj popularni. Tko pa furam chopper-ja, in furam ga z užitkom in za lastno dušo in veselje. Boli me k.. .. kaj si ob tem mislijo ali sosedje ali nekatere pi$ke, ki so pametne in ugibajo da bi mi bl pasal un motor k ma plastiko gor in je rdeč....al pa kdorkoli ki fura motor in misli, da že lahko sodi o vsem kar ima dva kotača. Ob takem narodu me kr glava boli........... Zato ne vem če sem bajker za vas al za kogarkoli drugega, iskreno.. vozim zase. Želel pa sem to veselje deliti s somislečimi.

:yea1:

Ma......dej nehi zdej traumirat......si pač v tem bednem dnevu padu na mino....tut to se zgodi....nisi ne prvi ne zadnji....

Eto.....prvič, k me kje vidš....dam za Laško pivce..........boš vidu, kok to pomiri živce.....

Pizda.....pa jest sem pesnik.....ne bayker :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da sem js pravi bajker sem napisu kr tko ...

Pojma nimaš! Baykerji vsi vozjo sam nakede! Cestaki so za pussyje, čoperji pa za stare ateje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma......dej nehi zdej traumirat......si pač v tem bednem dnevu padu na mino....tut to se zgodi....nisi ne prvi ne zadnji....

Eto.....prvič, k me kje vidš....dam za Laško pivce..........boš vidu, kok to pomiri živce.....

Pizda.....pa jest sem pesnik.....ne bayker :OK: :OK: :OK:

nerviraš me B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak se morš pa prov res povsod vtaknt (ne zdržim več),....morm ti povedat, tebi ki si pravi bajker....sej po trebušku sodeč,....a ji nč ne nagaya, ta tvoj vamp...................

:grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak se morš pa prov res povsod vtaknt (ne zdržim več),....morm ti povedat, tebi ki si pravi bajker....sej po trebušku sodeč,....a ji nč ne nagaya, ta tvoj vamp...................

:lol1: :OK: :worship:

Jest kot pussybiker sicer nebi smu klele kej rečt, ampak ... nova70, ta tvoj tipkarski trud na žalost ne bo padu na plodna tla. Vsaj tako ne, kot ti pričakuješ:) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak se morš pa prov res povsod vtaknt (ne zdržim več),....morm ti povedat, tebi ki si pravi bajker....sej po trebušku sodeč,....a ji nč ne nagaya, ta tvoj vamp...................

:photo: o lej jo...una s tadobrim šamponom :)

Quote:

a maš ti kej proti cestakom?

End.

Ne nimam!

škoda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :OK: :worship:

Jest kot pussybiker sicer nebi smu klele kej rečt, ampak ... nova70, ta tvoj tipkarski trud na žalost ne bo padu na plodna tla. Vsaj tako ne, kot ti pričakuješ:) :grim

je že padu, (na plodna tla),...a ne vidš kolk sta zagrabla hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehite se trudet. Je že mim, in se že smejim. Dam jajca stran da me zdele ne morete več razpizdit. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, se ful zabavam ob branju, sam moram na fax. A lahka pocakate z nadaljevanjem, sam da pridem iz faxa. Bo ob 6ih vredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!