Skoči na vsebino

Kdo je pravi biker ????


hotschko

Priporočene objave

...kdo je pravi biker?

Nekateri to identificirajo z motorjem, nekateri z izgledom, nekateri z obnašanjem ...

-...

- ali biker odzdravi skuteristu ali mopedistu, če ga ta pozdravi...

-...

.... ali sem JAZ biker ali motorist ali nič od tega?

* * * *

hotschko, glede na to, kar si napisal že pred tremi leti, bi rekel, da si SRČNI MOTORIST! V tem času, pa si se verjetno še "izpilil".

Velja ZA VSE!!!

Kdor misli, da je biker ali motorist, pa če ne odzdravi mopedistu ali "skuterašu", ne bo nikoli nič od tega, kar bi rad postal!

motorist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima če med motoriste upoštevaste tudi take kot sm jst?

-Vozim DT-jko (125cc)

-V tem letu sm z njo naredu 14000 km

-Pozdravim vse ki se vozijo z motorjem(razen skuterjev, ker jih osebno ne uvrščan med motorje)

-Za motor skrbim lepše kot zase, ne morem pa se pohvalit da ga redno čistim(samo kadar je potreba), sej tudi kšen dodaten zaščitni sloj ne škodi

-z njim se vozim v šolo, največ km pa sem naredu na poti v neznano po lepih ovinkastih poteh

-Kar se tiče hitrosti pa znam vozit hitro in tudi počasi, skoraj zmeraj pa z glavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če med motoriste upoštevaste tudi take kot sm jst?

...

-Kar se tiče hitrosti pa znam vozit hitro in tudi počasi, skoraj zmeraj pa z glavo

Te, te.

Po posti dobis certifikat o avtenticnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit, pr men je potem siguren pošta zasrala, jao ta naš poštar nkol ne prnese kar bi mogu...

upanje zadnje umre!!!, lahko da se bo pismo najdlo, vsekakor pa si tudi ti pravi!

Jst sm komaj danes dobu neuraden odgovor da sn pravi motorist!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Danes sem pa ugotovil kdo je tisti pravi bajker.

Bemti če ta naziv ne pripada našemu poštarju, ki se na dveh kolesih prevaža pozimi in poleti, v dežju, soncu in snegu potem se pa vse neha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pravi bajker je moj prijatelj Kemo; ker on ima Yamahu neka čudna oznaka đenesis alkva in on nju res vozi hitar. Nikoli ne da gor čelade, ker mu kvari friz. Nikoli še ni bila registrirana, ker on ne daje državi, ki mu že itak krade. Nikoli ne ustavi možem v modrem, ker on je džek in njega ne bo ustavljal nihče, če on tega noče. Za bencin nikoli ne plača, ker itak nima tablice da bi jo kdo zapisal. Ne jebe nobenga avtomobilista, ker on je najblhitrejši. Ja on je pravi bajker. Ga kdo pozna? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tisti, ki pomaga, če tudi ne bi rabil ...

... tisti, ki si za drugega vzame čas, četudi ga ne pozna ...

... tisti, ki se potrudi, če tudi ni to nihče pričakoval ...

....

.... z eno besedo PEPE ...

... HVALA za pomoč ... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi bajker je moj prijatelj Kemo; ker on ima Yamahu neka čudna oznaka đenesis alkva in on nju res vozi hitar. Nikoli ne da gor čelade, ker mu kvari friz. Nikoli še ni bila registrirana, ker on ne daje državi, ki mu že itak krade. Nikoli ne ustavi možem v modrem, ker on je džek in njega ne bo ustavljal nihče, če on tega noče. Za bencin nikoli ne plača, ker itak nima tablice da bi jo kdo zapisal. Ne jebe nobenga avtomobilista, ker on je najblhitrejši. Ja on je pravi bajker. Ga kdo pozna? :naughty:

ima brata? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima brata? :hmm:

Ne samo da ga ima, Kemo JE brat (an sich)! B)

....

.... z eno besedo PEPE ...

Gallus, nehaj ga bixat! A se ti spljoh zavedaš, da mi je po tvoji nekontrolirani izjavi začel rast tatretji jajc... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da poštarji iz sibirskega celja -14 :worship:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!