Skoči na vsebino

športni filter polini


kavka

Priporočene objave

Pr speedfightu2 boš moral zarad filtra širt dizo ker ti bo drugač samo luft vleku.

Vsaj tko je blo pr enmu frendu, samo je pol ostal na original filtru, tko da ne vem kako se bi motor pravilno nastavljen pelu.

Moj skuter se je pelu pa skoz isto pa če sm meu filter al pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pozabu sm. S športnim filtrom ima precej lepši zvok.

Pa še ena slaba stran, če boš imel preveč lep filter boš ostal brez.

Izogibaj se kakršnemukoli kromu, karbonu,itd.

Frend je kupu poliran aluminij pa so mu ga po dveh dneh sunil, pol je kupu pa enga grdga kt smrtn greh pa ga ma še zdej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pozabu sm. S športnim filtrom ima precej lepši zvok.

Ali po domače, se bolj ogabno dere!

Zadeva pride v poštev, pri nekem orto sfrizeranem skuterju (beri z večjim karburatorjem).

Drugače ne boš pridobiv moči (mogoče kakšnega 0.5%), izgubil pa vrjetno nekaj navora.

Skuter ti bo ropotal preko vseh razumnih meja in boš 2X bol zanimiv za policiste. Da ne omenjamo tega da boš v motor dobil veliko več svinjarije, kot z navadnim filtrom.

Če ga misliš gor dajat zaradi moči, potem pozabi.

Drugače pa kot je rekel slavni filizof NIKE: "JUST DO IT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ga ima pa na TGBju... Nič ni menjal dize itd., in pravi da so se full poboljšali pospeški. Ampak - kdo ve? Videl njegovega skuterja, odkar ima športni filter, še nisem.

Drugače sem si ga pa tudi jaz mislil kupit kakšnih 6 mesecev nazaj, pa sem si premislil zaradi nasvetov drugih... Baje ti počasi uniči mašino (lažje pridejo noter drobni delci...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm mel na runnerci nek sportni filter ki je sicer zgledal odlicno vendar sem bil razocaran. Pridobil sam samo na pospeskih pri startu in pa na zvoku. sicer pa motor ni imel taksne moci kot prej. tudi koncna hitrost se je zmanjsala :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smoke, a si kaj menjal dizo?

Ker drugače je bilo pač preveč zraka in premalo bencina in motor zato ni imel taprave moči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športni filter pride v poštev samo pri 21+ fergazerjih. drgač ne pridobiš nič razen mukanja. speedfight pa ne bo šel niti 20 če ne boš povečal dize. če jo boš povečal bojo malenkost boljši pospeški in pa nižja končna(izkušnje iz treh skuterjev)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

ticmantl pa kaj te tebi je :angry2: v eno ali celo dve leti stare teme not nekaj nabijas, on pa skutera ze eno leto nima ali pa celo ni več uporabnik....

Ce nimas kaj pametnega napisat, te raje ne pisi ne pa da ga nekaj spasujes kaj je blo pred tremi leti.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

evo, da ne odpiram nove teme.

sportni filter se montira na bilokater karburator/fergazer ? mam dellorto 14, pa se bojim da ne bo pasal gor ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, da ne odpiram nove teme.

sportni filter se montira na bilokater karburator/fergazer ? mam dellorto 14, pa se bojim da ne bo pasal gor ..

zmer premer fergija, pa premer filtra preden ga kupiš, pol pa ne moreš falit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmer premer fergija, pa premer filtra preden ga kupiš, pol pa ne moreš falit

ma neda se mi zdej original filtra dol vlect, bo to pol frend naredu in zdej nima casa, trgovina pa odprta do 13:00 .. :P dobr sej ce nebo uredu ga bom nesu vrnt alpa bom druzga kupu :)

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAM PROBLEM!!!!

na moj skuter (aprilia sr 50 r) sem montiral K&N sportni filter in ko dam gas mi namesto da bi speljalo motor crkne, dokler ga pa ugrevem(ko je brez gasa) deluje normalno(ceprav malo glasno) ce kdo ve kaj bi lahko bilo narobe naj prosim pove...

hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastavit je treba vplinjač?!?:) Če nisi nič nastavljal, te je to problem.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAM PROBLEM!!!!

na moj skuter (aprilia sr 50 r) sem montiral K&N sportni filter in ko dam gas mi namesto da bi speljalo motor crkne, dokler ga pa ugrevem(ko je brez gasa) deluje normalno(ceprav malo glasno) ce kdo ve kaj bi lahko bilo narobe naj prosim pove...

hvala!!

zdi se mi da mors tudi dizo-sobo menjat.

odvisno od tvoje prejsnje predelave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje sploh ni nobene predelave, če imaš original cilinder ne dajaj gor šp. filtra ker je brezveze, bolj se dere, več spije, učinka v končni ali pospeških pa ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAM PROBLEM!!!!

na moj skuter (aprilia sr 50 r) sem montiral K&N sportni filter in ko dam gas mi namesto da bi speljalo motor crkne, dokler ga pa ugrevem(ko je brez gasa) deluje normalno(ceprav malo glasno) ce kdo ve kaj bi lahko bilo narobe naj prosim pove...

hvala!!

vecja diza, ker zdaj vlece prevec zraka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!