Skoči na vsebino

športni filter polini


kavka

Priporočene objave

MAM PROBLEM!!!!

na moj skuter (aprilia sr 50 r) sem montiral K&N sportni filter in ko dam gas mi namesto da bi speljalo motor crkne, dokler ga pa ugrevem(ko je brez gasa) deluje normalno(ceprav malo glasno) ce kdo ve kaj bi lahko bilo narobe naj prosim pove...

hvala!!

Prvič nedajej gor športnega filtra ni efekta. crkne ker motor dubi preveč zraka. Menjat bi blo treba tud dizo ki bi jo mogu že ko si dau gor blokado in nov izpuh. pa kaj ti misls da ti bo šou z športnim filtrom 200?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem izgubil en šrauf iz filtra in je visel dol zato sm ga pobral. in sem ugotorvil da motor skoraj enako vleče mogoče celo bolje brez filtra.(imam pa dellorto 21 ) zgleda da dobi zadosti benze .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem izgubil en šrauf iz filtra in je visel dol zato sm ga pobral. in sem ugotorvil da motor skoraj enako vleče mogoče celo bolje brez filtra.(imam pa dellorto 21 ) zgleda da dobi zadosti benze .

valda da dela tud brez, sam vec ko 100km ti nebo delu ker ti bo zaribala masina ker gre prevec praha in tega v karburator, pol pa se v cilinder .. :naughty:

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi 6 km vožnje pa res ne bo ribnu. pa še cevko sm navzgor uvil tako da ni veliko prahu prišlo.

več prahu dobiš če imaš za 20 km šprtni filtr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

A bi se kaj poznalo če bi na apn dal športni filter. Nimam nobene predelave, edino kar je drugače je da imam spredi večji zobnik in MF-power izpuh?

A se splača dat športni filter gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poraba bo večja, pa še pucat ga bo treba enkrat na mesec :whistle:

če nebo diz menjal nebi smela biti večja poraba.. za zvok se splača, verjemi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nebo diz menjal nebi smela biti večja poraba.. za zvok se splača, verjemi :yea1:

no, če poraba res ni kaj večja potem bi menjal..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!