Skoči na vsebino

Fantovščina


ČIKO24

Priporočene objave

hvala vsem, načrt je sestavljen :D slike obljubim da bom nekatere tut objavil, da boste vidl siromaka. V nedeljo prčakujte poročilo pa slike :D hval še enkrat vsem

haloo..kam zdaj??? komaj smo ideje dobil.

recimo: Za jajca mu cigle prvešte, pa ruknte cigu z balkona dol. noooo pa naj bo špaga dost dolga noooo. Pa ne pozabt faco slikat, ko bo letel dol.. :blink: :wacko: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka čim bolj naj trpi, po možnosti tako, da se bo še na poroki videlo kaj ste mu naredil... :headbang: (kak gips ali pakj podobnega...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

revež je že s tem dovolj nafuku,da se poroči...

revež je (na)fu..., zdej se mora pa poročit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

revež je že s tem dovolj nafuku,da se poroči...

revež si ti, ki o poroki tko razmišljaš. :evilgrin:

saj se vsak sam odloči in res nevem zakaj bi bil nekdo revež, če se odloči za poroko :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 17.00 začnemo, revež misli da bo šel v ljubljano delat, v resnici pa ga čaka križev pot :D

post-15096-1212840958_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 17.00 začnemo, revež misli da bo šel v ljubljano delat, v resnici pa ga čaka križev pot :D

S tem vam bo še pobegnu. :D

Za vzorec, .............

post-6263-1212842877_thumb.jpg

.............no malo manjši je lahko :D

Če je pa prelahek ga pa v vodo namočte, da se napoji :D

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden kakšno pizdarijo naredite, poglejte kako na to vse skupaj gledajo bodoče neveste.....

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=893557

2 pički mu pripeljejo, pa nobene ne pofuka? Kaki ded te je??? Aja, ženi se, pa ne sme.......trotl.......

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm doma zdaj, :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: fak ka mi v glavi dela, slike prlimam ko pridem mal k seb. Fant pa je uspešno opravil fantovščino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa joj no, reče se tak, jao!

Potem pa napiši pošteno, da bi jo rad nategnil, ne pa leporečiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nnoo... preden kakšno pizdarijo naredite, poglejte kako na to vse skupaj gledajo bodoče neveste.....

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=893557

hvala za ta link, z mojo sva brala komentarje in se nasmejala kot že dolgo ne. sploh tisti predlogi o skupni fantovščini ko nevesta zapleše ženinu namesto striptizete so bili pika na i :lol1:

seveda sva še enkrat potrdila itak znano, da more imet vsak svojo fantovščino oz. dekliščino in da so striptizete in striperji dovoljeni :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

more imet vsak svojo fantovščino oz. dekliščino in da so striptizete in striperji dovoljeni :blush:

Pa kaj je to res potrebno???!!! :? Če že, bi pa svoji "fürimmerundewig" striptiz res lahko kar sam odplesal... :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je to res potrebno???!!! :? Če že, bi pa svoji "fürimmerundewig" striptiz res lahko kar sam odplesal... :evilgrin: :whistle:

Stari, boš na moji fantovščini ti odplesal? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, boš na moji fantovščini ti odplesal? :naughty:

Jaz na tvojo fantovščino ne pridem, ker ne upoštevaš mojega nasveta in hočeš namesto sacher nabavit doboš torto! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, boš na moji fantovščini ti odplesal? :naughty:

Yeah Vapo na štangi s picimalkami v riti......................ima da crknem od smeha...............kak bi se zvijo gor pa dol...... :OK: :lol1:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!