Skoči na vsebino

Klub CBF


Trbiz

Priporočene objave

Končno nov motor v garaži in veselje v hiši upam ,da me boste še vzeli zraven na kakšno furo čeprav je druga znamka.Evo slike!

Wow. Hudo. A tega ti je pa Božiček prinesel. Zdaj pa samo še mal toplejše vreme čakamo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Se opravičujem,da vpadam s tem vprašanjem v to temo ampak mislim,da mi boste lahko pomagali,saj ste sami CBFovci skupaj.

Prijatelj bi rabil slovenska navodila za CBF 1000, letnik 08. A mi lahko kdo pomaga?

Hvala :worship: in lepe praznike!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se bom lahko pridružu. Komaj saniram eno poškodbo že druga pride :headbang:

@Aleš lep motor :krneki:

Popravljeno . Popravil mig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo sta naredila,čestitke :worship:

Pa vesel Božič in srečno Novo Leto vsem CBF-ovcem,vašim družina in nasploh vsem,ki vas obdajajo :winkiss: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od veselja naj vas napne,

od sreče se razpočite,

od zdravja naj vas razganja,

v ljubezni se utopite,

v množici prijateljev se izgubite,

čez kupe uspehov se zvrnite,

ob evre spodtaknite, ...

...skratka - čimveč prijetnih "nezgod" in srečnih kilometrov v letu 2009 vam želi Zeus ^_^

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni in SNL. Glede na to da ste se tako lepo nabrali na kup bi pristavil svoj lonček.

razmišljam o nakupu tega motorja

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2307495

vem da obstaja tudi posebna tema ampak ne rabim teoretikov. Kako se vam zdi. Kupujem ga za mojo drago. Predvidevam da bo to in ono za porihtat pa estetika mi je predzadnja skrb. Moja je visoka okoli 162cm in ga bo treba malo tudi znižati. Kaj lahko pregledam, in kaj je dobro preventivno zamenjati preden odrineva poleti proti vzhodu.

Hvala za vsako sugestijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od veselja naj vas napne,

od sreče se razpočite,

od zdravja naj vas razganja,

v ljubezni se utopite,

v množici prijateljev se izgubite,

čez kupe uspehov se zvrnite,

ob evre spodtaknite, ...

...skratka - čimveč prijetnih "nezgod" in srečnih kilometrov v letu 2009 vam želi Zeus ^_^

Hvala, vsemogočni "Bog"!!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, vsemogočni "Bog"!!! :worship: :worship: :worship:

dodajam:

bog vseh bogov! Prezeni nevihte, dez, sneg in ostale sorte grdo vreme, daj nam sonca in toploto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni in SNL. Glede na to da ste se tako lepo nabrali na kup bi pristavil svoj lonček.

razmišljam o nakupu tega motorja

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2307495" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2307495</a>

vem da obstaja tudi posebna tema ampak ne rabim teoretikov. Kako se vam zdi. Kupujem ga za mojo drago. Predvidevam da bo to in ono za porihtat pa estetika mi je predzadnja skrb. Moja je visoka okoli 162cm in ga bo treba malo tudi znižati. Kaj lahko pregledam, in kaj je dobro preventivno zamenjati preden odrineva poleti proti vzhodu.

Hvala za vsako sugestijo.

Ne vem za kateri motor gre. Kaj ti bomo pa mi odgovorili, je pa cisto logicno.

Honda CBF 1000 z ABSom.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem za kateri motor gre. Kaj ti bomo pa mi odgovorili, je pa cisto logicno.

Honda CBF 1000 z ABSom.. :worship:

res je :worship: Se pelje tud po mrazu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!