Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Moje izkušnje: tudi na FZ 6 S mi krmilo "opleta" levo - desno v kolikor je top case namontiran (in sem na motorju solo); če ga smemem, je vse ok; če sva oba na motorju je tudi vse ok. In še nekaj: pri solo vožnji in s kufrom zadaj se tudi izogibam brzinam dosti čez 130 km/h, saj ne piše brez razloga na pohrovu "max. 130 km/h" .

PS/ Pred časom sem v Švici na enem prelazu parkiral poleg skupine avstrijcev (vsi so bili solo in vsi na SS mašinah ter s top case-i ) - ampak prav vsi so imeli ploščo s kufrom "pomaknjeno" naprej na mesto kjer je ponavadi sedež za sopotnika - so imeli odstranjene sedeže in predelane nosilce plošč ...

:yea1:

Pozabil si omeniti, da je razlika tudi v tem, kok nalozen kufer imas :naughty:

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa!

Gremo v nedeljo po kosilu na sladico (Trojane)? Naj ne bi dezevalo, pa zgleda bo to za letos poslovilna.

Jaz sem za. Ampak poslovilna pa še ne bo :naughty: vsaj upam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa,mene pa neki zanima,a vam kej sprednje kolo vibrira?Mislim,če spustiš krmilo med vožnjo,a začne kaj tresti levo-desno?Sem na servisu reku za to pa me je prepričeval,da je to od zadnjega kovčka in pol mi je še menjal sprednjo gumo z drugačnim profilom in je potem res blo mal bolš,ampak še zmeri ni vredu.

LP

Evo, ma sem hotel isto vprašanje postavit. Tudi meni trese krmilo ampak ko spustim gas pr okoli 80 km/h in krmilo primem bolj na rahlo. Krmilo kar premetava sem in tja, če ga močno ne držim! Tudi pr počasnem zavijanju v križišču ali na parkirišču se fajn občuti vibracije, kot bi bila guma slabo napumpana tak, da je treba trdno ga držat za roge. Imam tudi top-case in so mi na servisu prav tako rekli, da je to vzrok. Sem se peljal brez in je blo malo boljše, a vseeno ne kot bi za moje pojme moralo bit. Pr tako nizkih hitrostih po mojem mnenju tudi ni vzrok za tresenje top-case. A obstaja kakšna računalniška dijagnostika za Honde pri pooblaščenih serviserjih, ki bi se to dalo poiskat vzrok? Ker se bojim, da mi bodo na servisu šarili po motorju, mastno zaračunali in rekli, da je itak vse OK. Po mojem mnenju bi blo fajn, da bi se mehanik sam peljal in bi pol videl, da ni vse OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabilo na CBF-zbor :krneki:

Dobimo se na trojanah ob 14:30.

Se vidimo! :friend2:

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo se posladkali. Zal sta manjkali crna in zlata CBF-ka :cry: .

kolk lepa slika :naughty: je blo lušno. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je "zlata" doma, predlagam: Kočevje-Dvor-Trebnje-Litija-Ljubno. Grem iz Kranja ob 11.30, ob ca 12.00 pijem kavo na Barju in počakam 15minut. Vabljeni! Imam pa tudi mobi kot veste! LP :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je "zlata" doma, predlagam: Kočevje-Dvor-Trebnje-Litija-Ljubno. Grem iz Kranja ob 11.30, ob ca 12.00 pijem kavo na Barju in počakam 15minut. Vabljeni! Imam pa tudi mobi kot veste! LP :xx:

Brane, dej vprasi, pa me poklic... Pa njih vprasaj z uro!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao klapa!

Evo mene pa sem spet tukaj v petek prišel iz bolnice tako ,da si bomo spet lahko dopisovali čeperav še zelo sabo vidim tako ,da mi oprostite za moje pisanje verjetno bo kar nekaj napak.Upam da se bomo še kaj videli letos zelo bi bil vesel ,da se kaj oglasite pri meni.Spomladi pa štartamo v novo sezono.Evo nekaj slik razbitin in upam da se kmalu vidimo čao!

post-20015-1223889735_thumb.jpg

post-20015-1223889856_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao klapa!

Evo mene pa sem spet tukaj v petek prišel iz bolnice tako ,da si bomo spet lahko dopisovali čeperav še zelo sabo vidim tako ,da mi oprostite za moje pisanje verjetno bo kar nekaj napak.Upam da se bomo še kaj videli letos zelo bi bil vesel ,da se kaj oglasite pri meni.Spomladi pa štartamo v novo sezono.Evo nekaj slik razbitin in upam da se kmalu vidimo čao!

Kaco :blink:ma kaj se je zgodilo :eek: ku je stabo?Upam da si relativno cel,k po motorju je blo precej hudo :cry: kuker koli že, čim prej ozdravi,motor boš pa že pofliku,pa čim prej ozdravi :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao klapa!

Evo mene pa sem spet tukaj v petek prišel iz bolnice tako ,da si bomo spet lahko dopisovali čeperav še zelo sabo vidim tako ,da mi oprostite za moje pisanje verjetno bo kar nekaj napak.Upam da se bomo še kaj videli letos zelo bi bil vesel ,da se kaj oglasite pri meni.Spomladi pa štartamo v novo sezono.Evo nekaj slik razbitin in upam da se kmalu vidimo čao!

Samo, da je s tabo vse OK. Čimprej se pozdravi, motor boš pa tudi porihtal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En živjo,

upam da se še pridno vozite. Za popestritev sem obesila dve sliki, predstavljam vam:

1. slika: Honda CBF 1000 SAN (naked) :wub:

2. slika: Honda proti Predator :krneki:

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sele zdaj vidim tole temo :whistle:

Ste lepotice ze pospravl? Je se kdo za kaksno vozno ob vikendih?

Lp

pri takem vremenu pa še ni za pospravljat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

ful ste dobra klapa vidim....trenutno se zbiram motor...kolebam med TDMom in CBFom... u avtosoli sem voziu cbf pa se mi je dopadu...vidim pa po slikah da mate vecinoma vsi 1000 kubicne. a 600 je premal? men se neki brzina ne dopade. a je kdo od vas 190 cm velik da mi mal pove kak pase na 600 kubicno? men se zdi da bi blo za zacetek to za mene cist dost. upam da se pridruzim spomladi na voznje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

ful ste dobra klapa vidim....trenutno se zbiram motor...kolebam med TDMom in CBFom... u avtosoli sem voziu cbf pa se mi je dopadu...vidim pa po slikah da mate vecinoma vsi 1000 kubicne. a 600 je premal? men se neki brzina ne dopade. a je kdo od vas 190 cm velik da mi mal pove kak pase na 600 kubicno? men se zdi da bi blo za zacetek to za mene cist dost. upam da se pridruzim spomladi na voznje...

čao. V velikosti ni velike razlike med 600 in 1000 kubično. Sem mel obe. Pa 600 je tud dost močna. Je pa treba mal več prestave uporabljat. Pa jasno se pri manjši pozna teža. Še posebej, če imaš sopotnika.

Sicer sem jaz manjši (178), tko da je najboljš, da poskusiš. Če si jo pa že vozil, pa tko veš kako gre in kako ti paše

Vsekakor ti želim dober nakup

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!