Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Seveda. Ti sam povej kje te čakam ob 13:01?

Kam se gre itak ni vazn... Zbor pa (sam da se spomnem ene pumpe).... Mogoce kr na Logo crpalki kuj k prides na Brezovico.

Hvala,

lp :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam se gre itak ni vazn... Zbor pa (sam da se spomnem ene pumpe).... Mogoce kr na Logo crpalki kuj k prides na Brezovico.

Hvala,

lp :kva1:

Super. Zmenjeno ob 13.01 na Logo črpalki na Brezovici. Gre še kdo?

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Jezersko sva se podala,

trde boke razmigala,

pri zadnjem avstrijskem ovinku obrn'la,

in se ves cas fino 'mela.

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Jezersko sva se podala,

trde boke razmigala,

pri zadnjem avstrijskem ovinku obrn'la,

in se ves cas fino 'mela.

wow. tole si pa lepo napisala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za weekend vam zelim lepo vreme in vsakomur posebej 2(dva) prazna rezervoarja pa seveda LP iz Pariza :yea1:

Tale vikend ga bomo pa samo v želodce tankal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealno vreme za pocivanje, tako voznikov kot konjenice. Ker se je lepo ohladilo, mislim da ne bo vec problemov s prhami v kriziscih.

Kar planirajmo dalje, sezone ni konec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend plan, ali si na dopustu?

Na dopustu,tko da z prijatelji odrinemo v Sredo proti bosni in pole bluzimo proti jugu in v nedeljo nazaj :worship: tko,da če bo kateri od vas primarširal dol naj me lopne po hrbti k jest sem slep ku kura :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dopustu,tko da z prijatelji odrinemo v Sredo proti bosni in pole bluzimo proti jugu in v nedeljo nazaj :worship: tko,da če bo kateri od vas primarširal dol naj me lopne po hrbti k jest sem slep ku kura :blush:

Skoda da se ne ujamemo s temi dopusti. Mogoce se pa drugo leto zmenimo, da gremo vsi skupaj na dopust, pa se kam dalec odpeljemo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda da se ne ujamemo s temi dopusti. Mogoce se pa drugo leto zmenimo, da gremo vsi skupaj na dopust, pa se kam dalec odpeljemo?

To pa ne bi blo slabo. Za kakšen teden :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se gremo jutri na Rakitno mal pomenit o tem? Soncek bo!

Jutri pa jaz na žalost ne morem. Mam popoldan obveznosti zvečer pa rekreacijo.

lp, Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Info:Škofja loka-Lučine (gorski brzinec)-Horjul-Vrhnika-Postojna-Cerknica-via G.Jezero-Babno polje-Prezid-Gerovo-Delnice-Kočevje-Ribnica-Kranj, skupaj 320km bolj zavitih kot ne, včeraj. Videl nobenega poznanega! Kje ste? Danes pa kakšna krajša varianta....Če se kdo pridruži. ga čakam na mobiju! Jutri pa zopet v sončno Španijo. Pa LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Babno polje-Prezid-Gerovo"

to-mi-deli :OK:

Jutri se kaj dogaja? Bi bila vesela, ce bi se zapeljali na Hrvasko, morm za 5 minut v shopping.

Haz grem sicer čez Hrvaško. Ampak z busom :headbang:

Lepo se mejte, Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še včerajšne poročilo o ruti: Kamnik-Trojane-Izlake-Moravče-AC do Šentjakoba-Kaval (kava+coca)-pa domov. 140km, zavitih in lepih Trojane-Moravče! Toliko pred odhodom v E. In nove vesti konec drugega tedna ob povratku. Imam pa še vedno enako številko mobija.... :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par slik iz včerajšnjega potepa. Bilo je lepo prijetno, in hvala bogu ni bilo vroče.

Lp iz Zagreba.

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa,mene pa neki zanima,a vam kej sprednje kolo vibrira?Mislim,če spustiš krmilo med vožnjo,a začne kaj tresti levo-desno?Sem na servisu reku za to pa me je prepričeval,da je to od zadnjega kovčka in pol mi je še menjal sprednjo gumo z drugačnim profilom in je potem res blo mal bolš,ampak še zmeri ni vredu.

LP Pek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa,mene pa neki zanima,a vam kej sprednje kolo vibrira?Mislim,če spustiš krmilo med vožnjo,a začne kaj tresti levo-desno?Sem na servisu reku za to pa me je prepričeval,da je to od zadnjega kovčka in pol mi je še menjal sprednjo gumo z drugačnim profilom in je potem res blo mal bolš,ampak še zmeri ni vredu.

LP Pek

Žal se bojim, da ima serviser prav, upoštevajoč da ti je zamenjal pvo gumo.Je pa samo ena možnost, da boš to pogruntal,probaj se peljat brez zadnjega kufra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa,mene pa neki zanima,a vam kej sprednje kolo vibrira?Mislim,če spustiš krmilo med vožnjo,a začne kaj tresti levo-desno?Sem na servisu reku za to pa me je prepričeval,da je to od zadnjega kovčka in pol mi je še menjal sprednjo gumo z drugačnim profilom in je potem res blo mal bolš,ampak še zmeri ni vredu.

LP Pek

Zivjo pek,

se grdega racka kontaktiraj, se je tudi nekaj pritozeval, da mu nad 160km/h sprednjo gumo ful trese. Kufer ima gor, tko kot pred menjavo gume... Tko da ni kufer...

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje izkušnje: tudi na FZ 6 S mi krmilo "opleta" levo - desno v kolikor je top case namontiran (in sem na motorju solo); če ga smemem, je vse ok; če sva oba na motorju je tudi vse ok. In še nekaj: pri solo vožnji in s kufrom zadaj se tudi izogibam brzinam dosti čez 130 km/h, saj ne piše brez razloga na pohrovu "max. 130 km/h" .

PS/ Pred časom sem v Švici na enem prelazu parkiral poleg skupine avstrijcev (vsi so bili solo in vsi na SS mašinah ter s top case-i ) - ampak prav vsi so imeli ploščo s kufrom "pomaknjeno" naprej na mesto kjer je ponavadi sedež za sopotnika - so imeli odstranjene sedeže in predelane nosilce plošč ...

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!