Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Jutri ne. V soboto al pa nedeljo sigurno kam.

greš zraven? Zdaj bi te pa že mogli počas spoznati :naughty:

lp. Igor

ja, zadnji čas. ja v soboto težko, neka festa familjarna, v nedeljo odvisno kdaj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, zadnji čas. ja v soboto težko, neka festa familjarna, v nedeljo odvisno kdaj.

LP

se še nismo nič konkretno pogovarjal. Kdaj pa bi ti imela čas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brane!

Ce pogledas ta drugo sliko z Rogle... Parkirana zravn smetnjaka, sigurn je bla res kaka glazevina.

A ti niso pri menjavi nič preverili kje pušča? Kot zanimivost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti niso pri menjavi nič preverili kje pušča? Kot zanimivost?

ti povem v zivo (besede niso dost, morm mahat z rokami, pa ti gume pokazat). Pa pivo sem ti dolzna. Pa Branetu tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj in predvčerajšnjim sva s s kolegom prevozila Dolomite in Avstrijsko dolino ob dravi od Toblacha do Beljaka, on z cbf 1000 jaz pa z mojim kwakom in glej ga zlomka, ko sva malo počivala na passo cibiana opazim, da ima njegov motor zadaj 160 gumo :unsure: ali je to tako pri vseh ali so mu dali napačno gor ko je menjal gume?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj in predvčerajšnjim sva s s kolegom prevozila Dolomite in Avstrijsko dolino ob dravi od Toblacha do Beljaka, on z cbf 1000 jaz pa z mojim kwakom in glej ga zlomka, ko sva malo počivala na passo cibiana opazim, da ima njegov motor zadaj 160 gumo :unsure: ali je to tako pri vseh ali so mu dali napačno gor ko je menjal gume?

Je kar originalna dimenzija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti povem v zivo (besede niso dost, morm mahat z rokami, pa ti gume pokazat). Pa pivo sem ti dolzna. Pa Branetu tud.

U redu. Potem pa počakam poročilo v živo. Jasno ob pivu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Kompi!

Sobota, nedelja se nezadržno približujeta-slabo vreme v Dolomitih in Hochalpen pa tudi. Tistemu, ki pa ni zapečkar pa lahko pogleda vremensko situacijo za Dalmacijo-okolica Zadra-in se nato odloči. Zaradi tega je moj predlog dvodnevni izlet do Zadra s kopanjem. So pa ideje, da nekateri to opravite v enem dnevu vendar s tem izpustite skupen večer na Dalmatinski rivi z vsem lepim, kar se vam lahko v tem času na rivi zgodi! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Kompi!

Sobota, nedelja se nezadržno približujeta-slabo vreme v Dolomitih in Hochalpen pa tudi. Tistemu, ki pa ni zapečkar pa lahko pogleda vremensko situacijo za Dalmacijo-okolica Zadra-in se nato odloči. Zaradi tega je moj predlog dvodnevni izlet do Zadra s kopanjem. So pa ideje, da nekateri to opravite v enem dnevu vendar s tem izpustite skupen večer na Dalmatinski rivi z vsem lepim, kar se vam lahko v tem času na rivi zgodi! :lol1:

Super predlog. Ampak tokrat mene ne bo zraven :cry:

Sem zmenjen za menjavo gum :yea1: . Pa še ostale obveznosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ko vidim datum in uro, bom ze jaz poskrbela da se pripeljem končno na gir.

Upam da bo jutri vreme da gremo kam.

LP,

Sanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene jutri ne bo. Grem pa verjetno dopoldan do Dravograda pa čez Golico v Maribor. Tam imam pa privat opravke. Če gdo želi zraven čez Golico - je seveda vabljen

lp, Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo klub CBFk,

še bo lepega vremena. Danes pa fura z moje strani odpade. Če bo kdo kam romal, naj tega ne pozabi ovekovečiti, in deliti z nami.

Lep dan želim!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo klapa!

Prišel z morja,napravu 1200 Km (z avtom)prekolnu en kup štirikolesnih bitij italijanskega in češko-slovaškega izvora :headbang: ki ne znajo vozit drugače kot po ravnem :krneki: umaknil brezštevilnim srečnežem na motorjih in zanimivo,prav vsaki se je zahvalu za umikanje pri prehitevanju :worship: zgleda,da bo vsaj motoristična kultura preživela :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo klapa!

Prišel z morja,napravu 1200 Km (z avtom)prekolnu en kup štirikolesnih bitij italijanskega in češko-slovaškega izvora :headbang: ki ne znajo vozit drugače kot po ravnem :krneki: umaknil brezštevilnim srečnežem na motorjih in zanimivo,prav vsaki se je zahvalu za umikanje pri prehitevanju :worship: zgleda,da bo vsaj motoristična kultura preživela :rolleyes:

lepo lepo..........v Franciji, če se umaknes motoristu malo na stran da pelje mimo tebe, v zahvalo če lahko dvigne nogo s pedalke v zahvalo :naughty: prav zanimiva gesta, mene je zelo presenetila. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo CBF-ovci.Vrnil sem se iz dopusta pa se vam ponovno oglašam.Kot sem lahko prebral so se majice začele deliti

ko sem bil jaz na dopustu tako,da jih še nisem dobil.Upam pa da bo to čim preje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo CBF-ovci.Vrnil sem se iz dopusta pa se vam ponovno oglašam.Kot sem lahko prebral so se majice začele deliti

ko sem bil jaz na dopustu tako,da jih še nisem dobil.Upam pa da bo to čim preje.

Expresna posiljka, na PM mi poslji naslov... Dobis v sredo. Bo dovolj hitro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Klapa!

Evo me nazaj iz Zadra. Super, 820km. Jadranska od Karlobaga do Zadra je še vedno SUPER. Nazaj je sicer malo pihljalo (ca 6-9bf), ampak vredno! Če me kdo vpraša za pot, mu lahko danes še enkrat osebno razkažem...Sicer pa čakam na vpoklic za skupno furo :worship: LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan je narejen od Vodic do Orlovega gnezda je 311km vsega skupaj je okoli 780km računano od mene vendar, če nadaljujete pot z nama naprej za Salzburg je kar dosti za videt in lepih km in kar nekaj prelazov upam ,da se premislite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan je narejen od Vodic do Orlovega gnezda je 311km vsega skupaj je okoli 780km računano od mene vendar, če nadaljujete pot z nama naprej za Salzburg je kar dosti za videt in lepih km in kar nekaj prelazov upam ,da se premislite.

A imata namen enodnevne vožnje? al gresta za 2 dni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!