Skoči na vsebino

Nove registrske tablice


Noise

Priporočene objave

po dolgem času je spet aktualna ta tema

sem že mislil, da je kakšna organizacija ali klub lzačel zbirati podpise za uvedbo prejšnjih dimenzij. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kakšno pomoč rabiš?

kakšno? zanima me, zakaj moram plačat 9x ceno navadne tablice, če jo danes naročim in takoj ko prispe, motor registriram.

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno? zanima me, zakaj moram plačat 9x ceno navadne tablice, če jo danes naročim in takoj ko prispe, motor registriram.

heh če misliš da boš prišla čez s samo dvakratnim zneskom navadne tablice to kar pozabi, potem bi vsak imel po naročilu narejeno tablico, cena je pač taka kot so ti povedali, 9-kratna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno? zanima me, zakaj moram plačat 9x ceno navadne tablice, če jo danes naročim in takoj ko prispe, motor registriram.

Tablica po naročilu je pač luksus,ki ga je potrebno plačati,samo zdaj naročat tablico(za 9 X- tno ceno) je brezveze saj bo narejena v novih dimenzijah,se pravi bo večja(18 X 18).Rok za naročilo stare - manjše tablice je bil mislim da 30.03.08

O tem smo takrat veliko pisali,marsi kateri ni verjel,da pridejo večje tablice,nekateri so mislili,da bodo lahko stare zadržali pri menjavi motorja,enim je bilo predrago,eni so mislilida bodo svojo lahko deponirali itd.itd.Zdaj je kar je in pri menjavi motorja bo pač treba malo večjo tablico sabo vozit. :headbang:

Ps: jaz se nesekiram imam tablico po naročilu (malo)in bo vedno moja tudi pri menjavi motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daš zadaj širšo gumo, pa je tablica spet enaka, -na prvi pogled... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablica po naročilu je pač luksus,ki ga je potrebno plačati,samo zdaj naročat tablico(za 9 X- tno ceno) je brezveze saj bo narejena v novih dimenzijah,se pravi bo večja(18 X 18).Rok za naročilo stare - manjše tablice je bil mislim da 30.03.08

O tem smo takrat veliko pisali,marsi kateri ni verjel,da pridejo večje tablice,nekateri so mislili,da bodo lahko stare zadržali pri menjavi motorja,enim je bilo predrago,eni so mislilida bodo svojo lahko deponirali itd.itd.Zdaj je kar je in pri menjavi motorja bo pač treba malo večjo tablico sabo vozit. :headbang:

Ps: jaz se nesekiram imam tablico po naročilu (malo)in bo vedno moja tudi pri menjavi motorja.

Bistvo tvojega posta je bilo v zadnjem stavku...Res si džek...... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi Nemci dal za naše nove tablice... :whistle: :whistle: :whistle:

...ali pa Hrvati!!

...ali pa Somalci, da bi sploh imeli mopede.

:worship:

Odličen prikaz tako opevane "točke gledišča" (prosto po starem Kmeclu).

Angleži imajo za to zelo uporaben "point of view".

Mi je nekdo od moje familje enkrat rekel, ko sem se pištolila nad nepomembno zadevo, da naj razumem zelo enostavno stvar. Manj imaš, manjša so pričakovanja in potrebe, s tem tudi manjše nezadovoljstvo. Več imaš, večja so pričakovanja in potrebe, torej tudi večje nezadovoljstvo ... :whistle: .

Jaz, na primer, bi bila trenutno srečna že, če bi se lahko sploh vozila.

Tablice pa že itak sploh ne opazim.

Lep dan!

S starimi ali novimi tablicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta novo imam na xt, :headbang:

pa mislim da mi bo prav prišla, ko bo zapadel sneg, jo bom lahko uporabljal za iskopavanje motorja izpod snega :kva2: :kva2:, saj za vse drugo je pa neuporabna--še vidna je bolj kot ta stara :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A cena je pa ista, kot prej?

A v tem primeru dobimo za isti denar več (kovine ,barve, ...VSEGA?) ... ?

Valjda! Sploh mi ni jasno, kaj se folk pritožuje. :? Po moje bi radi še več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova tablica je ogromna...je taka k nagrobnik...zihr te avto nabaše vse razuje pol pa sam tablco ubistvu nagrobnik zabijejo v zemlo pa je...tuki počiva LJ

K7-8U

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta novo imam na xt, :headbang:

pa mislim da mi bo prav prišla, ko bo zapadel sneg, jo bom lahko uporabljal za iskopavanje motorja izpod snega :kva2: :kva2: , saj za vse drugo je pa neuporabna--še vidna je bolj kot ta stara :whistle: :whistle:

Za blato je tut fajn :> Je namest blatnika tko da motor ostaja dokaj čist :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za blato je tut fajn :> Je namest blatnika tko da motor ostaja dokaj čist :>

večnamenska multifunkcijska tablica- TOP SHOP 25€ če pokliče zdaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam novo tablico (taveliko).Ni tko velika kot nekateri menijo. Npr: pri Kawasakiju z 750 je lahko še enkrat večja in bi imel umazan hrbet (v dežju) :lol: Važno, da imajo firme delo in država denar :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo pojasni ali se motim. Na tastarih tablicam delanih po naročilu je bilo max število črk, številk - 4? Čudi me namreč, da sem zasledil tablico s 5 črkami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!