Skoči na vsebino

Pokaži vinjeto in vse o vinjetah za motor


Sanda7

Priporočene objave

Piši predlog, da naj bodo za leto 2011 rdeče!

sem ta let vsaj z oranžnimi uspel ... :P ... za nasledn let sam sem bil za rumeno, da rumencestaku paše na njegovo čredo rumenkotov :lol1: ... pa mi ni uspel :grrr

bo pa na trijumfa pasal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ta let vsaj z oranžnimi uspel ... :P ... za nasledn let sam sem bil za rumeno, da rumencestaku paše na njegovo čredo rumenkotov :lol1: ... pa mi ni uspel :grrr

bo pa na trijumfa pasal :rolleyes:

Sam da bo nekam šla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ta let vsaj z oranžnimi uspel ... :P ... za nasledn let sam sem bil za rumeno, da rumencestaku paše na njegovo čredo rumenkotov :lol1: ... pa mi ni uspel :grrr

bo pa na trijumfa pasal :rolleyes:

če bi imel lahko toliko različnih motorjev..... :yea1: .. bi se pa samo čisto majčkeno sekiral za barvo vinjet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene barva sploh nemuči ampak cena za 2 avta + 2 motorja ca 300€.V Švici bi to stalo za celo leto in za vsa štiri vozila točno 108€ nekvalificiran delavec v Švici dela za ta znesek 4 ure pri nas pa 3-tedne po tem se lepo vidi koliko je ovrednoteno delo našega delavca.Živela vlada!!!! :headbang::headbang: kdor jo je volil

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene barva sploh nemuči ampak cena za 2 avta + 2 motorja ca 300€.V Švici bi to stalo za celo leto in za vsa štiri vozila točno 108€ nekvalificiran delavec v Švici dela za ta znesek 4 ure pri nas pa 3-tedne po tem se lepo vidi koliko je ovrednoteno delo našega delavca.Živela vlada!!!! :headbang::headbang: kdor jo je volil

sedanja vlada je samo malo priredila cene vinjet. uvedla jih je prejšnja. :headbang: mojih ni bilo ne v prejšnji vladi in jih ni v sedanji...nažalost...B)

sicer pa kot zgleda zadnje čase ne bomo več rabili vinjet... itak takrat ,ko se ti kam mudi ponavadi ves promet stoji...včeraj za relacijo domžale-letališka potrebno 45 minut... po avtocesti, za 12 km....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene barva sploh nemuči ampak cena za 2 avta + 2 motorja ca 300€.V Švici bi to stalo za celo leto in za vsa štiri vozila točno 108€ nekvalificiran delavec v Švici dela za ta znesek 4 ure pri nas pa 3-tedne po tem se lepo vidi koliko je ovrednoteno delo našega delavca.Živela vlada!!!! :headbang::headbang: kdor jo je volil

Da, Brummer, tudi ti, njegov veliki oboževalec, plačuješ populistično politiko Velikega plešca.

Kaj so z vinjetami dosegli???

manj kolon? ne bi reku

večji prihodki v proračun - nasprotno

delo tiskarnam - da, tistim doma, na CANON PIXME ipd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ta let vsaj z oranžnimi uspel ... :P ... za nasledn let sam sem bil za rumeno, da rumencestaku paše na njegovo čredo rumenkotov :lol1: ... pa mi ni uspel :grrr

bo pa na trijumfa pasal :rolleyes:

Hehehe, vseen hvala kljub neuspehu :worship::worship::worship:

Bo vsaj na daleč vidna da jo imam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Živela vlada!!!! :headbang: :headbang: kdor jo je volil

:topic: ampak vseen. Sedanja vlada meša drek v levo, prejšnja ga je v desno, bodoča ga bo spet na nek način. V vsakem primeru se bo drek vedno mešal, pa ni bitno kdo je/bo na oblasti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsakem primeru se bo drek vedno mešal, pa ni bitno kdo je/bo na oblasti.

Razen če bi bil jaz, ker pol bi blo pa čist drugače... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če moj način pripopanja.

Pa če moj način pripopanja.

bol simetrično bi bilo, če bi dve kupu in na vsako stran eno nalepu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

bol simetrično bi bilo, če bi dve kupu in na vsako stran eno nalepu :unsure:

lol, saj sem jo mel...od prejšnjega leta, na točno istem mestu na nasprotni strani šipe. pol pa mi je začela na živce it pa sem jo dol vzel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Bi jo pokazal, ma letos ne bo nič z njimi.... ne za to ceno :wacko:

Bom kupil rabljeno na ebayu :whistle:

kakšna je pa letos cena? če je ista kot lani si jo bom vseeno kupu novo, glede na to kolko se vozim po avtocesti (na morje recimo), pa hitrih cestah se mi splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna je pa letos cena? če je ista kot lani si jo bom vseeno kupu novo, glede na to kolko se vozim po avtocesti (na morje recimo), pa hitrih cestah se mi splača.

47,5E letna trance_26_nono.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

47,5E letna trance_26_nono.gif

Hvala za info, SP01. Hm, 47? Te bom, kot vsakič do zdaj, raje kupu pol-letno. Sicer mi pa trenutna velja še do marca, tak da bom lepo skozi prišu, vsaj enkrat :)

Je modra barva potrjena al samo špekulacije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!