Skoči na vsebino

Pokaži vinjeto in vse o vinjetah za motor


Sanda7

Priporočene objave

4 minutes ago, maus said:

js nism problem, .. :P ... policija, carina in darsovi nadzorniki, so problem 

jaz mam tvojo sliko v prometni, tako da se počutim kar varnega .. pa kakšno sindikalno nalepko od DARSa bom dal na vizir z notranje strani ..

a so koga dejansko na motorju že ustavli zaradi vinjete? jaz jo imam prilimano na vrhu desne vilice in ni ravno vidna od daleč, pa me še nikoli niso ustavili, da bi poiskali .. sem pa šel mimo cca 5 kontrol ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Tex pravi:

jaz mam tvojo sliko v prometni, tako da se počutim kar varnega .. pa kakšno sindikalno nalepko od DARSa bom dal na vizir z notranje strani ..

a so koga dejansko na motorju že ustavli zaradi vinjete? jaz jo imam prilimano na vrhu desne vilice in ni ravno vidna od daleč, pa me še nikoli niso ustavili, da bi poiskali .. sem pa šel mimo cca 5 kontrol ..

načeloma ne ... mene je samo 1 x policaj ustavil na izvozu za Vrhniko (darsovi so bili zraven) in je pogledu vinjeto ...

jaz jo imam tudi na vrhu desne vilice in do sedaj ni bilo problema, čeprav se je ne vidi na 100 m

p.s.

če boš naletel na nekoga, ki me ne mara, bi bilo bolje, da nimaš moje slike :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, maus pravi:

v vednost ... da nau kdo reku "nisam znao"

Podrobnejše informacije lahko najdete v Navodilih za prodajalce vinjet (EN / HR / DE / IT / HU
 
Vinjeta v nobenem primeru ni prenosljiva med vozili.
Vir: www.dars.si 
 

js nism problem, .. :P ... policija, carina in darsovi nadzorniki, so problem 

 

isti si ko Borutt, sam člene nam citiraš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

isti si ko Borutt, sam člene nam citiraš :P

 

to so navodila ... nikjer ne vidim ćlenov :P

zavajaš :lol1: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm najdu rešitev na FBju, pa še dobro vidna je, citiram:

V nedeljo sem zaradi pozne ure uporabil izhod v sili in kupil vinjeto, ter jo mahnil po AC domov! Na črpalki mi je mona dejala, da mora biti vinjeta na vidnem mestu in, ker je motor precej prašen sem nalepil kar na čelado! Včeraj me ustavi darsov nadzornik in pohvali, ker je vinjeto na daleč opazil. Tako, da, če še nimate vinjete in jo imate namen nalepit-kar na helmo .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, maus pravi:

 

 
Vinjeta v nobenem primeru ni prenosljiva med vozili.
Vir: www.dars.si 
 

js nism problem, .. :P ... policija, carina in darsovi nadzorniki, so problem 

 

Eno ne drži!

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

evo sm najdu rešitev na FBju, pa še dobro vidna je, citiram:

V nedeljo sem zaradi pozne ure uporabil izhod v sili in kupil vinjeto, ter jo mahnil po AC domov! Na črpalki mi je mona dejala, da mora biti vinjeta na vidnem mestu in, ker je motor precej prašen sem nalepil kar na čelado! Včeraj me ustavi darsov nadzornik in pohvali, ker je vinjeto na daleč opazil. Tako, da, če še nimate vinjete in jo imate namen nalepit-kar na helmo .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

evo sm najdu rešitev na FBju, pa še dobro vidna je, citiram:

V nedeljo sem zaradi pozne ure uporabil izhod v sili in kupil vinjeto, ter jo mahnil po AC domov! Na črpalki mi je mona dejala, da mora biti vinjeta na vidnem mestu in, ker je motor precej prašen sem nalepil kar na čelado! Včeraj me ustavi darsov nadzornik in pohvali, ker je vinjeto na daleč opazil. Tako, da, če še nimate vinjete in jo imate namen nalepit-kar na helmo .

Vinjete so namenjene za vozila, ne za čelade, to ni v skladu s predpisi. 12. člen uredbe...

(6) Na motornih kolesih se vinjete namestijo na vidni del motornega kolesa, ki ga ni mogoče odstraniti ali pa je to mogoče le z večjim naporom (npr. rezervoar za gorivo ipd.). Namestiti se morajo na enak način, kakor je predpisan za namestitev na vetrobransko steklo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

evo sm najdu rešitev na FBju, pa še dobro vidna je, citiram:

V nedeljo sem zaradi pozne ure uporabil izhod v sili in kupil vinjeto, ter jo mahnil po AC domov! Na črpalki mi je mona dejala, da mora biti vinjeta na vidnem mestu in, ker je motor precej prašen sem nalepil kar na čelado! Včeraj me ustavi darsov nadzornik in pohvali, ker je vinjeto na daleč opazil. Tako, da, če še nimate vinjete in jo imate namen nalepit-kar na helmo .

hahaha :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, sesir pravi:

Eno ne drži!

 

kaj ne drži ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

kaj ne drži ?

 

lepilo od vinjete. Jaz sem mojo lani marca nalepil na moped, aprila je pa dol odletela :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, DAMI34 pravi:

lepilo od vinjete. Jaz sem mojo lani marca nalepil na moped, aprila je pa dol odletela :(

 

z žeblom bi jo nabou :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

kaj ne drži ?

 

Saj imaš prav ti no....

Če vinjeta ni prenosna med vozili mora biti prilepljena na vozilu ne na čeladi...verjamem pa,da če imaš tedensko vinjeto nalepljeno na čeladi jw bolj smešno kot kaznivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Saj imaš prav ti no....

Če vinjeta ni prenosna med vozili mora biti prilepljena na vozilu ne na čeladi...verjamem pa,da če imaš tedensko vinjeto nalepljeno na čeladi jw bolj smešno kot kaznivo!

pa sj čelada ni prenosna, sam jaz jo nosm, pa nuben drug :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

pa sj čelada ni prenosna, sam jaz jo nosm, pa nuben drug :(

 

Pri meni od druge čelade naprej tako!Niti v roke je ne sme kdo primit!Čelada mi res svetinja....nimam pa glih iz trgovine z hrano čelade nikoli!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Pri meni od druge čelade naprej tako!Niti v roke je ne sme kdo primit!Čelada mi res svetinja....nimam pa glih iz trgovine z hrano čelade nikoli!

a pol maš tut vinjeto gor? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

a pol maš tut vinjeto gor? :blush:

Hehehe...dokler ni bilo vinjet so bile avtoceste gratis za motorje....na ninji sem jo pa na vilice zalepil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, sesir pravi:

Hehehe...dokler ni bilo vinjet so bile avtoceste gratis za motorje....na ninji sem jo pa na vilice zalepil...

a na un ta srebrn del :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

a na un ta srebrn del :P

 

Sedim,kadim,razmišljam kam naj jo nalepim....

Nato vidim na levi vilici nalepko od neke stare registacije....spet sedim,kadim,nato jo odstranim,sčistim,sedim,kadim,nalepim vinjeto na isto mesto....sedim,kadim čudim lepoti:ras:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

a na un ta srebrn del :P

 

ta je mal mastn ... gre pol lažje dol :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Sedim,kadim,razmišljam kam naj jo nalepim....

Nato vidim na levi vilici nalepko od neke stare registacije....spet sedim,kadim,nato jo odstranim,sčistim,sedim,kadim,nalepim vinjeto na isto mesto....sedim,kadim čudim lepoti:ras:

ampak to kar sem napisal je po resničnih dogodkih, je tip pripeljal moped na servis, da vilice puščajo. Na srebrnem delu pa mel zalepljeno vinjeto :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

ampak to kar sem napisal je po resničnih dogodkih, je tip pripeljal moped na servis, da vilice puščajo. Na srebrnem delu pa mel zalepljeno vinjeto :D

 

nekaj takih je blo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ampak to kar sem napisal je po resničnih dogodkih, je tip pripeljal moped na servis, da vilice puščajo. Na srebrnem delu pa mel zalepljeno vinjeto :D

 

Mogoče,da se je čudil obliki vinjete,ko jo je gledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!