Skoči na vsebino

Pokaži vinjeto in vse o vinjetah za motor


Sanda7

Priporočene objave

ali slučajno kdo od vas ve, po poročilih sm zaslediu,da če imaš hkrati novo in staro vinjeto nalimano nova ne velja..?! :headbang: :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to lih ne vem vendar kateri bumbar bi nalimal zraven stare še novo, čez par let boš potem rabil že šibedah ter otroški sedež pod ritjo da boš kaj naprej videl..........enostavno staro dol in novo na tisto mesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so lenuhi in se jim ne ljubi odstranit stare vinjete :slap:

Tisti, ki pa so staro vinjeto pustili nalepljeno iz "sentimentalnih" razlogov, so pa eni navadni tepci. Na DARSovi spletni strani sem med V/O našel tole:

5. Ali je potremo odstraniti predhodno nameščeno vinjeto pred namestitvijo nove?

Pred namestitvijo nove veljavne vinjete je potrebno iz vetrobranskega stekla odstraniti prej nameščeno oziroma neveljavno vinjeto.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

na kratko:

padu z motorjem, pocla maska kjer je vinjeta gor, nabavu drugo masko,

zdej me pa zanima, kaj moram naredit, da mi dajo drugo zastonj vinjeto !

pa od kje naprej bo ta vinjeta sploh veljala potem ? :D

lp in hvala za odgovor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha skratka, komplikacij kar veliko :D bom kar po novo letno sow :P

Brez veze je kupovat letno vineto za motor saj,če kupiš npr:30-tega Aprila ti velja do 30-tega Oktobra. :whistle:

Ps:pa še to nebo izkoriščena saj se vglavno vsi več ali manj vozimo po navadnih cestah! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen, če ti jo Patrík :rolleyes: pred 30im aprilom podraži :naughty:

...in tega se tudi jaz rahlo bojim... No, ne več. Vinjeto tako že imam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen, če ti jo Patrík :rolleyes: pred 30im aprilom podraži :naughty:

Sej lahk kupiš vinjeto danes in rečeš unmu stricu naj ti jo preluknja na datum 30. april. Dokler pač ni veljavna. Drugače pa mislim, da ne smejo spreminjati cene med letom ... zato se jim je taj tudi tako mudilo pred novim letom določit ceno za letos. Če bodo kaj spreminjali bojo za naslednje leto, ker ni fer da je negdo, ki je kupil letno vinjeto decembra plačal 55€ (primer za avto), negdo ki jo bo kupil pa marca pa 100€ in še manj časa jo bo uporabljal. Čeprav je pa res, da se pri naši politiki nič nebi čudil, tudi če bi se kaj takega zgodilo panivažnokdojenaoblasti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusti, ne vem če je kje napisano, da med letom ne smejo spreminjati cen... Zavarovanje tudi spreminjajo cene med letom, nikoli 1.1., pa ostane cena celo leto enaka.Sicer pa, parkrat greš po AC, pa imaš vrnjeno vinjeto -celoletno. Jaz sem jo kupil januarja, pa sem že pozabil na tistih 27 evrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinjeto sem zalepu na označenem mestu ne vem pa kako jo bom odstranu ko drugi tk jamrajo da gre teško dol. :headbang:

to pa ja ni problem, vzameš fen za lase, segreješ vinjeto, na vogalu jo odvihaš in zraven še segravaš, da se lepilo omehča, dol bo šla z lahkoto, vsaj meni je ta, ki je na sliki!

na isto mesto sem dal letošnjo !

post-3412-1234105095_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ja ni problem, vzameš fen za lase, segreješ vinjeto, na vogalu jo odvihaš in zraven še segravaš, da se lepilo omehča, dol bo šla z lahkoto, vsaj meni je ta, ki je na sliki!

na isto mesto sem dal letošnjo !

Ja problem je v tem da je vinjeta na notranji strani zato pa z roko teško pridem blizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja problem je v tem da je vinjeta na notranji strani zato pa z roko teško pridem blizu.

Odstrani vezir pa boš brez problemov odstranil nalepko! :naughty: Razen če ni ugravirana. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja problem je v tem da je vinjeta na notranji strani zato pa z roko teško pridem blizu.

Ti...eno glupo vprašanje...Kako si jo pa nalepil na notranjo stran, če ima vinjeta za motorna kolesa na hrbtni strani lepilo...(je zunanja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti...eno glupo vprašanje...Kako si jo pa nalepil na notranjo stran, če ima vinjeta za motorna kolesa na hrbtni strani lepilo...(je zunanja)

jebemu mast, maš prav, saj res kako neki le ????? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti...eno glupo vprašanje...Kako si jo pa nalepil na notranjo stran, če ima vinjeta za motorna kolesa na hrbtni strani lepilo...(je zunanja)

mogoče je nalimana na ohišje števcev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!