Skoči na vsebino

PRAVI POPUSTI


Saint

Priporočene objave

no saj so že drugi vse napisali, splača se če kupuješ original ducati robo - recimo kombinezone, puma-ducati škornje (njam so lepi), recimo arai-ducati čelade (820 € - 35%), ducati majčke, kapice itd. enako za triumph robo (vse - 40%). je kar nekaj cross čelad in opreme, ostalo pa bolj revno, predvsem dosti spyka in wintexa. nič axo, berik, x-lite, nolan (samo N102), malo dainese,........

araik imajo cca 20 kosov in so -35%, recimo RX7 corsair 770€ - 35%, ampak imajo še samo 3 kose. je pa kar nekaj suomy in HJC (ali nekaj takega) itd.

ŠE POZOR ZA TISTE KI BI KUPILI KAKO ODPRTO ČELADO - NIMAJO JIH SKORAJ NIČ, SAMO 5-6 KOSOV! (sem iskal eno za moped :headbang: )

givi kovčki so od 150 € dalje na to pa še - 30% ampak izbira je boga, vsega skupaj 5-6 kosov. mehkih torb in tank torb pa skoraj ni.

rokavic je kar nekaj, od 5 do 200 € (na to pa okoli 30% dol), ampak večina samo spyke, wintek in noname.

mogoče je OK za kak izlet it malo pogledat, ne pa pričakovat preveč.

leila: V SKLADIŠČIH NIMAJO NIČ VEČ ROBE, VSE JE ZUNAJ TAKO DA KO ZMANJKA, ZMANJKA! NE BODO DOFILALI POLIC :whistle:

kakih znižanih motorjev nisem videl imajo pa kar nekaj rabljenih naprodaj, recimo duce 1098, triumph ST itd. če pa so ugodni ne vem ker ne poznam naših cen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za želve ni noben pogledal koliko so kaj znižane? za ducati izdelke sploh nisem vedel, da so znižani tam v trgovini... bi skoraj nekaj kupil čisto iz ljubezni če bi vedel za to :)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imajo pa kar nekaj rabljenih naprodaj, recimo duce 1098, triumph ST itd. če pa so ugodni ne vem ker ne poznam naših cen.

ne niso poceni... rabljen ducati 1098 je bil menda okoli 17.000 €, ker nov pri njih stane 19 pa nekaj tisoč... pri nas pa je NOV 17.000 €, za 20.000 pa že dobiš S model.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za želve ni noben pogledal koliko so kaj znižane? za ducati izdelke sploh nisem vedel, da so znižani tam v trgovini... bi skoraj nekaj kupil čisto iz ljubezni če bi vedel za to :)

želve so kot večina ostalih stvari 30% vendar pa je izbira bolj boga, videl pa sem zandona in še nekaj nepoznanih znamk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem videl želve dainese za 84 € v redni ceni in če je še na to 30% popusta, se zelo splača. pri nas je ista želva čez 100 € tako da je tam že v osnovni nižja cena pa še popust :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla

dans biu na kliniki un kupu suomy spec 1r repl. bayliss, dau za njo 290 eurou bla pa je 580. :kva2: imajo še neki spec 1r ma bol l oz. xl velikost.

imajo pa še extreme-replica 2005 ruben xaus, velikost l in xl, cena pa okrog 400 eurou s popustom.

ob treh so še imeli; arai rx-7- nakano l.2007, velikosti s,m in še eno velikost. cena je bla s popustom 540 eurou

me je imelo da bi jo kupu, sam ni mi hotu dat 40 posto popusta :nono:

rokavic kar neki,

kombinezoni- starejši letniki (florescentna barva :eek: ) -70%, letošnji pa 30%, drago in skoraj nič izbire

imajo pa še neki jakn, hlač (usnje ali cordura), škornu in mal motokros opreme.

skratka največ čelad in rokavic.

se splača?

men se je

pa še frendica je kupila usnjeno jakno

imajo pa tud brezplačno preizkušnjo motorjev-sigurno pridm še gor

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imajo pa tud brezplačno preizkušnjo motorjev-sigurno pridm še gor

a to resno misliš :kva2: waaa to pa sploh nisem vedo :kva2: a pol je bil tisti ducati 1098 s termignoni, ki ga je bilo cel dan slišati pravzaprav testni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ne kradem teme, pa vendar.

Ali mogoče kdo ve če bodo v ita trgovinah z moto opremo tudi sezonski popusti? Ta vikend so se začeli v trgovinah z oblačili in podobno navlako. A velja isto za moto opremo (kombinezoni) ali ne?

LP Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to resno misliš :kva2: waaa to pa sploh nisem vedo :kva2: a pol je bil tisti ducati 1098 s termignoni, ki ga je bilo cel dan slišati pravzaprav testni?

za tega ne vem.

vem da so sposojali večino motociklov katere ponujajo tud kot renta bike

dau si dokument, neki podpisi in to je blo to :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je še kakšno specifično vprašanje kar izvolite.

Ja: Kere znamke čelad imajo? Predvsem cross, če ste kej pogledali :rolleyes:

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja: Kere znamke čelad imajo? Predvsem cross, če ste kej pogledali :rolleyes:

Hvala

motodesign vem, ker zgledajo ful dobro zaradi grafik, ostalo pa jaz tudi nisem gledal, so pa vsaj na daleč kar OK zgledale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK hvala za info. Sem mislu, da se vam je vtisnla v spomin tudi kaka Arai za cross, lih k je blo o araikah (ducati ipd) govora.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Hein-gericke ima na vse popust 50% videl prejšnji petek vse izložbe v Vilachu prelepljene z plakati !!!!

Na vse nima popusta, pač pa določene artikle pa res 50%

več tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hein-gericke ima na vse popust 50% videl prejšnji petek vse izložbe v Vilachu prelepljene z plakati !!!!

Lepo bi bilo.. :D

Drugace pa so bili plakati za popuste do 50% tudi ze pred kaksnim mesecem, ko smi bili mi gor.. Pa niso imeli ravno veliko artiklov znizaih. Mogoce je to rundo kaj bolje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dan!

A ima Avner v Grazu že kakšne popuste? Kdaj pa imajo načrtovano razprodajo? Menda piše v njihovem katalogu, ampak ga nimam...

Buhlonaj! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Mam problem z Araiko :unsure:

No, bol z muho :evilgrin: ki jo ze eno sezono vozim v zgornjem zracniku.

Do nje ne morem nikakor, niti z zobotrebcem.

Zračnk je priliman in ga ne upam kar odtrgat, a je kdo ze reševal podobno težavo?

Rx-7 je pa celada...

UPS!!

Prepozn sm vidu da sm temo falil, a lahko prosim preselte v Arai čelade :whistle:

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!