Skoči na vsebino

Razlogi za poroko???


Alla

Priporočene objave

js tut s tabo ... zato mam pa raj ženske :P

Ja MAUS a si tut ti lejzbača, menda se sam za babi obračaš. :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nikol poročen pa nikol ločen :naughty: pa tud paše mi, da nisem poročen :closedeyes: tud brez tistga papirja in rinke se da preživet. Je pa res, da se da pr obeh "ja" kr dobr jokat :wacko: vsaj vidu sm jih v stilu, na začetku in na konc :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez bab ni življenja :naughty:

Ženske poskrbijo, da dedi po smrti ziher pridemo v nebesa. Zakaj? Ker nam tekom življenja nardijo tolk pizdarij, da se nas še sam bog pol usmili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske poskrbijo, da dedi po smrti ziher pridemo v nebesa. Zakaj? Ker nam tekom življenja nardijo tolk pizdarij, da se nas še sam bog pol usmili...

no ja

izjeme obstajajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja

izjeme obstajajo

Ja res... Pri nekaterih je dovolj, da bogu samo povedo ime žene, pa je avtomatično revež v nebesih...

dvakrat - enkrat ker je brez nje in drugič pri bogu

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske poskrbijo, da dedi po smrti ziher pridemo v nebesa. Zakaj? Ker nam tekom življenja nardijo tolk pizdarij, da se nas še sam bog pol usmili...

a pol bom tud v peklu med samimi babami? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so, so z njimi problemi, če jih pa ni pa tud :worship: pa bod pameten in za povrh vsega v takih cajtik kot so danes :slap::lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a pol bom tud v peklu med samimi babami? :evilgrin:

:grrr pridem tud jst dol... sam na ogenj boste pa dajale... se ne mislim sklanjat... za vsak slučaj... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr pridem tud jst dol... sam na ogenj boste pa dajale... se ne mislim sklanjat... za vsak slučaj... :lol:

to ste eni deci :wacko: tud kurt ne znate več. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ste eni deci :wacko: tud kurt ne znate več. :evilgrin:

važno da se dobro vžgemo.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na iskro al pir? :hmm:

za šestaka bi pa mogoče že mal počepnil..... sklanjal po drva se pa nebi.... ziher je ziher .. .nikoli ne veš kdo se ti lahko prikrade od zadaj... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za šestaka bi pa mogoče že mal počepnil..... sklanjal po drva se pa nebi.... ziher je ziher .. .nikoli ne veš kdo se ti lahko prikrade od zadaj... :naughty:

:lol: ti že veš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo :whistle:

hvala :whistle: pisne pohvale sprejemam v zaprti ovojnici s priloženimi 100 evri, pa v manjših bankovcih prosim B) da me slučajno ne ulovijo :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Zadnje leto se okoli mene dogaja nenormalno veliko porok. Mene pa zanima, zakaj bi se dva mentalno zdrava in razsodna človeka sploh spuščala v tako zapravljanje denarja.

Ali mi zna kdo povedati 5 pametnih (tehtnih) razlogov za ta korak???

Zakaj hudiča bi rabila 5 razlogov, da bi se z nekom poročila. Bolj smrdi na iskanje izgovorov, da se ne bi poročila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!