Skoči na vsebino

Razlogi za poroko???


Alla

Priporočene objave

Zakaj hudiča bi rabila 5 razlogov, da bi se z nekom poročila.

Se strinjam! Rabiš jih najmanj 780, preden se odločiš za kaj takega. Samomorilci verjetno tut malo razmislijo, preden se bek spravijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mladosti moja, zbogom moram poć... :P

Zloba :P

Se strinjam! Rabiš jih najmanj 780, preden se odločiš za kaj takega. Samomorilci verjetno tut malo razmislijo, preden se bek spravijo...

Misliš? Al to iz lastnih izkušenj? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam! Rabiš jih najmanj 780, preden se odločiš za kaj takega. Samomorilci verjetno tut malo razmislijo, preden se bek spravijo...

Če bi samomorilci kaj dosti razmišljali oz. če bi "trezno" razmišljali jim nikoli ne bi mogli reči samomorilci. Če pa si doživel v življenju sama razočaranja pa tega ne posplošuj na vse. Sam osebno menim, da je dovolj en pravi razlog za poroko. Ampak ta pravi razlog je pri vsakem drugačen. Tako kot nima samomorilec 780 razlogov da se ubije, ampak je ponavadi eden tisti, ki pomeni kapljico čez rob, da ga pripravi do najslabše možne rešitve!

Aja, Alla, drugače pa ti lahko pokažem, da poroka ni nič slabega in da dva lahko prav uživata v skupnem življenju in zakonu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Alla, drugače pa ti lahko pokažem, da poroka ni nič slabega in da dva lahko prav uživata v skupnem življenju in zakonu ;)

no dej alla, pa pol povej če je bil taprav razlog :P:whistle: (če je delovalo :rolleyes: )

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na-a :grrr , nobenega dokazovanja ne bo. Sem jih vse prveč videla in poznala, ko pri dokazovanju niso uspeli :P

Mislim, da se da tudi brez "uradnega blagoslova" povsem OK živet :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na-a :grrr , nobenega dokazovanja ne bo. Sem jih vse prveč videla in poznala, ko pri dokazovanju niso uspeli :P

Mislim, da se da tudi brez "uradnega blagoslova" povsem OK živet :trance_33_sleep:

Glede na to, da se zadnje čase počasi ampak vztrajno "mehčaš" bo tudi to prišlo na vrsto ;)

Drugače pa ne moreš gledat tukaj na druge. A potem se tudi s kolesom ne boš nikoli peljala, če boš videla nekoga pasti. Ja vem, zdaj boš itaq pribila, da si prelena za na kolo :P

Popravljeno . Popravil darkdog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se zadnje čase počasi ampak vztrajno "mehčaš" bo tudi to prišlo na vrsto ;)

:yea1: kak bo tole zanimiv dvoboj :P

navijam.... za tistga k bo pol povabu na poroko O:-)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: kak bo tole zanimiv dvoboj :P

navijam.... za tistga k bo pol povabu na poroko O:-)

Itaq bo skupno vabilo ;)

Sam Allo je treba počasi prepričat, da ni nič narobe če s koruzništvom nadaljuješ na "zakonit" način ;). Če ne jo bojo pa otroci spraševali zakaj se mami drugače piše kot ati :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne.....

nobene potrebe po papirju.

In nobeno prepričevanje ne bo pomagalo. :trance_33_sleep:

Konc besed :trance_33_sleep:

Tole pa ne boš tako zlahka dala na stran :nono: Ker ne gre samo za papir, ampak za nekaj več.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi samomorilci kaj dosti razmišljali oz. če bi "trezno" razmišljali jim nikoli ne bi mogli reči samomorilci.

Se strinjam. Ponavadi se pospravijo, ker ne znajo trezno razmišljat...

Če pa si doživel v življenju sama razočaranja pa tega ne posplošuj na vse.

Kolega, jaz v življenju nisem doživel nobenega razočaranja, ker sem vedno dosegel kar sem si zadal. Kar vprašaj malo... ;)

Aja ne, lažem. Predvčerajšnjim sem bil ful razočaran, ker sem moral sam avto odkidat, medtem ko je brezposelna soseda spala. :(

Sam osebno menim, da je dovolj en pravi razlog za poroko. Ampak ta pravi razlog je pri vsakem drugačen.

To si pa res zelo lepo povedal. Jaz ga pač še nisem ugotovil, je pa res, da se okoli tega ne trudim ne vem koliko. Čeprav, če dobro razmilslim, bi se jaz, pač kot foter, lahko morda celo zares, kaj praviš?

Aja, Alla, drugače pa ti lahko pokažem, da poroka ni nič slabega in da dva lahko prav uživata v skupnem življenju in zakonu

Ne me narobe razumet, sam ne mislim, da je poroka kaj slabega, samo meni ni donje oz. mi en kurac pomeni. Ti ji pa kar pokaži srečen zakon... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me narobe razumet, sam ne mislim, da je poroka kaj slabega, samo meni ni donje oz. mi en kurac pomeni. Ti ji pa kar pokaži srečen zakon... :P

Če se pa :devil: noče poročit, ampak bi veselo kmetovala :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem rekla sem rekla in še vedno se držim tega. :trance_33_sleep:

Mislim da je bolje, da ne začnem naštevati kaj vse si rekla, pa si se potem premislila ;). Ej bejba, počasi pa bomo videli kam bomo prišli. Če bomo prišli do poroke bomo prišli, če ne se pa tudi ne bo svet podrl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi ene druge žeble, k z unim tvojim za allo ne morem štale do konca nardit :P

:blush:

Klikni me.....pa ti jih pošljem.....pa še kako uzdo zraven ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!