Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

ej sanda fajn sm se mel pa cvičkar vas ma rad še bol kot papež.

:lol1: ...ej Cvičko! Ta je pa dobra :lol1: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sanda fajn sm se mel pa cvičkar vas ma rad še bol kot papež.

tud jz sm se imela fajn,sm bla full vesela k sm te vidla do dolgmu cajtu,...sam mal me je vest pekla k te nism vidla že prej :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sj nis nč kriva k me nis prej vidla,js mam pač motor poškodovan če ga ne bi mel bi pršu na kačje ride pa bi se vidla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko a se kej z kolesom voziš, bo treba mal mišice okrepit!! :yes:

:yea1::yea1::yea1:

TONTO, odlična ideja. V akcijo, Cvičko!

:worship:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja enkrat me je en stric dubu ko sm bil na kolesu,še dober da me je ustavu.

Pa u drugi vasi me dubu stric.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja enkrat me je en stric dubu ko sm bil na kolesu,še dober da me je ustavu.

Pa u drugi vasi me dubu stric.

pa v drugo vas ne smeš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa v drugo vas ne smeš ?

Ja k bi v drugo vas šel sam bi blo dobro.Js sm pa hotu it do mame pa me en stric ustavil hvala boggggu k mi je balanca od kolesa čudno zavijala.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja k bi v drugo vas šel sam bi blo dobro.Js sm pa hotu it do mame pa me en stric ustavil hvala boggggu k mi je balanca od kolesa čudno zavijala.

Dobro jutro, mladi prijatelj!

Mislim, da moraš poslušat svojega dohtarja, ki ti bo zaradi tvoje hude poškodbe preveril sposobnost lovljenja ravnotežja. Spomni se, ko si se moral ponovno učiti hoditi. Loviti ravnotežje je skupek potrebnih gibov. Na kolesu in kasneje na motorju pa je še potrebno dodatno znanje vožnje, upoštevanje prometa in ocenjevanje situacije ter potrebne takojšnje reakcije. Od tebe je odvisno, v kakšnem času boš to vse pridobil nazaj. Vsekakor ti verjetno priporočajo ogromno hoje - gibanja, telovadbe, morda tekanja,... Navaditi se moraš hitrih gibov in reakcij. Začneš počasi po zmožnosti telesa in kontrolo zdravnika, saj si imel tudi hude zlome. Če se boš samo malo gibal, preveč sedel in se samo redil, nebo dobro. Živiš s čudovitimi ljudmi, narava okoli tebe je prelepa. Izkoristi jo in pot pod noge, kolikor ti zdravnik in kondicija dovoli. Napravi si urnik in se ga drži.

Lep pozdrav tebi in tvojim.

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, mladi prijatelj!

Mislim, da moraš poslušat svojega dohtarja, ki ti bo zaradi tvoje hude poškodbe preveril sposobnost lovljenja ravnotežja. Spomni se, ko si se moral ponovno učiti hoditi. Loviti ravnotežje je skupek potrebnih gibov. Na kolesu in kasneje na motorju pa je še potrebno dodatno znanje vožnje, upoštevanje prometa in ocenjevanje situacije ter potrebne takojšnje reakcije. Od tebe je odvisno, v kakšnem času boš to vse pridobil nazaj. Vsekakor ti verjetno priporočajo ogromno hoje - gibanja, telovadbe, morda tekanja,... Navaditi se moraš hitrih gibov in reakcij. Začneš počasi po zmožnosti telesa in kontrolo zdravnika, saj si imel tudi hude zlome. Če se boš samo malo gibal, preveč sedel in se samo redil, nebo dobro. Živiš s čudovitimi ljudmi, narava okoli tebe je prelepa. Izkoristi jo in pot pod noge, kolikor ti zdravnik in kondicija dovoli. Napravi si urnik in se ga drži.

Lep pozdrav tebi in tvojim.

AtaIBA, modre besede, modrega človekaworship.gif . Ampak, vse to so fanta stestirali, naučili in mu povedali v IRSR oz. " na Soči". Seveda pa nastane problem zaradi poškodbe glave, če fant ve, kaj so ga tam učili in mu govorili, na kaj mora vse paziti, kaj lahko počne in koliko. Čudi me, in prav je tako, da je fant že doma ( povprečna ležalna doba na oddelku za poškodbo glave je 18 mesecev ). Srčno upam in želim, da se fant čimbolje poštima. AtaIBA, drugače, pa me presenečajo tvoje besede, saj nakazujejo na določeno poznavanje rehabilitacijskega primera, kako to trance_19_hmm.gif ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIBA, modre besede, modrega človekaworship.gif . Ampak, vse to so fanta stestirali, naučili in mu povedali v IRSR oz. " na Soči". Seveda pa nastane problem zaradi poškodbe glave, če fant ve, kaj so ga tam učili in mu govorili, na kaj mora vse paziti, kaj lahko počne in koliko. Čudi me, in prav je tako, da je fant že doma ( povprečna ležalna doba na oddelku za poškodbo glave je 18 mesecev ). Srčno upam in želim, da se fant čimbolje poštima. AtaIBA, drugače, pa me presenečajo tvoje besede, saj nakazujejo na določeno poznavanje rehabilitacijskega primera, kako to trance_19_hmm.gif ?

Ej, dragi prijatelj!

Naš Cvičko je sigurno slišal mnogo dobrih nasvetov kako in kaj, da bo čim boljše. Od začetka, ko je bilo izredno hudo zanj in njegove, ter tudi sedanje obdobje rehabilitacije, ki je, kakor sam praviš, lahko zelo dolgo. Dobro je, da imamo Cvička radi in mu želimo, da si čimprej zloži vse domine. Dobro je, da on to ve in, morda tudi zaradi tega upošteva dobronamerne nasvete. Tako kot ti prisrčno, srčno upaš, da se čimbolje poštima, tako tudi mi, njegovi znanci in prijatelji, želimo isto.

Določeno poznavanje rehabilitacije sem pridobil na lastni koži (in kosteh!)trance_13_cry.gif , nekaj pa zaradi samega zanimanja tematike.

Lep pozdrav in upam, da bova rekla kaj še v živocoffee.gif .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa jst ne smem tečt.Tko da veste,zarad vijakov v nogi.

Pa če bi si omislu kakšno sobno kolo, al pa orbitrek.

MOGOČE BI PA KDO PODARIL ČE NE UPORABLJA VEČ

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdaj pa samo veselo brcaj.

Tudi jaz sem najprej brcal sobno kolo, potem sem šel nazaj na navadnega, kjer sem "ugotovil" da ga niti ne znam tako vozit kot sem si predstavljal....in sem spet pristal bolj ali manj v avtu.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!