Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

Torej, je že teden od prometne našega Cvičkarja. Mnogi ga poznamo kot mladega motorista, ki je čudežno mnogo km delal s svojo malo singerco Yamaho 125. Neuničljiv, trpežen, "na hece" (ne Mutika?), nakajkrat je bil ob torkih pri nas v MB. Pri meni se je nekajkrat tudi oglasil in imela sva teme za razvijat... Obljubil sem mu skupno daljšo furo, kjer bi mu posodil mojega Dakarčka (takrat je mel še singerco). Jaz motorjev ne posojam! Pri Cvičkotu pa sem avtomatsko in spontano vedel, da je moj motorček varen v njegovih rokah. Če seštejemo koliko km je naredil v dveh letih (krepko čez 50 000) in kje je vse bil, sem prepričan, da ta nesreča ni mogla zmanjšati njegove ljubezni do potovanj.

Ko bo listal forum v času bolniške, bo mu lažje, ko bo videl koliko dobrih želja smo mu vsi sporočali.

Predlagam, da tukaj prilepite slike z njim, opišete dogodke z njim, mu zaželite dobre želje, (saj vsi veste kaj mislim) in, da nam čimprej prične sam odgovarjat...

Cvičko, drži se, na obisk pridemo nenadoma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav ga ne poznam, mu želim čim hitrejše okrevanje. Sam da gre na boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno sem v njem videl vzor- v njegovi vztrajnosti pri potovanjih z Viragotom. Spoznal sem tudi, da je fant dober po srcu in je vedno pripravljen pomagati. Summer MC Gremium party je bil z njim nepozaben in mi bo vedno ostal v spominu.

Cvičkar, čimprej mi okrevaj!

@ataIBA: Mogoče ne bi bilo slabo, če bi ga šli skupaj obiskat? Ko bodo obiski seveda že dovoljeni.

post-15712-1218479181_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole nasmejanega in veselega želim videti čimprej

post-5391-1218480992_thumb.jpg

Tale je iz lanskega oktobra, ko smo "kontrolirali" šengenske meje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CVIČKAR v Žireh pljuva kravjo očko

post-12931-1218481076_thumb.jpg post-12931-1218480926_thumb.jpg

Tokrat bo zmagal.

DRŽI SE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GO!!!!!!!cvičkarGO!!!!!!!

drugo leto pljunemo še dlje!

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral veselo novico, da si se prebudil..... Drž se !!!

aaa ??? a res to al kaj ?? :OK:

drugač pa ... mi2 sva se tud menla za krog na gorjance... sicer še nisva šla, ampak.. tkoj ko boš lahk te potegnem sabo.. :grim

hitr se pozdrau!!! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole nasmejanega in veselega želim videti čimprej

post-5391-1218480992_thumb.jpg

Tale je iz lanskega 22.12, ko smo "kontrolirali" šengenske meje

Pa še bomo base jedli :worship: Ko smo šli na Golico in pol nazaj je bilo krepko pod nulo... :yea1:

Drži se prijatelj moj... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh vidim da jo po dobrih novicah razpoloženje veliko boljše. Komaj čakam da spet skupaj ruknemo kašnga cvička.

Pa Cvičk ne pozab...Prnas moreš spet travo pokosit okol vikenda pa mal pograbt okol bajte :D Tko da le pohit da te nebo zima prehitela :D

Sliko Cvička ko kosi pa pride naknadno :P

Drž se prjatu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je le nekaj slik ki smo jih naredili s tabo ko smo potovali po Dalmaciji, Črni Gori, Albaniji za prvomajske počitnice.

Drž se pa upam da ti bom čimprej lahko spet speku kakšne specjalne zreske!

Se vidimo

CIMAR

post-5854-1218482225.jpg

post-5854-1218482239.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te ne poznam, ampak sem bila pa res vesela,ko sem to slišala......BRAVO!!! :D :D le pogumno okrevaj... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus!

Danes je biu moj brat pri njemu, punca njegova, sestra Gabrijela in oče in mama. Ni se še prebudu iz kome, je pa reagiral, pri sestri je celo odprl oči, punco prijel za roke, ampak nato nazaj zaspau. Upam, da se jutri že zbudi! :naughty:

LP!

Vesna

MK PEKLENE OSE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma enkratna novica, no! :yea1:

Samo da gre na bolje - malo po malo, pa bo že ...

Cvičko, se vidimo - te pridemo obiskat ČOPORATIVNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus!

Danes je biu moj brat pri njemu, punca njegova, sestra Gabrijela in oče in mama. Ni se še prebudu iz kome, je pa reagiral, pri sestri je celo odprl oči, punco prijel za roke, ampak nato nazaj zaspau. Upam, da se jutri že zbudi! :naughty:

LP!

Vesna

MK PEKLENE OSE

Lepe novice ga ne poznam pa vseno zelo vesev. :OK:

Vse te stvari ki si jih naštev se bo spommu ko se zbudi iz kome, preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!