Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

Ta vikend bo v potokih v Puli, ki bo tokrat zadnjič brez tebe, teklo pivo za in v tvoje zdravje :beer2:

Cviček pa potem na dalenjskem :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal me firbec matra zakaj se je znašel v komi. Je kam tako močno udaril z glavo, je bil brez čelade?

Ker če bi bil v umetni komi (kot jaz) bi najbrž to sorodniki vedeli in tudi zbudil bi se v nekaj urah (je pa res da si potem še nekaj dni totalno OUT)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar, tudi jaz ti želim čimprejšnje okrevanje. Toliko ljudi misli nate in verjame vate ;). Saj ti bo uspelo :OK:

Vesna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal me firbec matra zakaj se je znašel v komi. Je kam tako močno udaril z glavo, je bil brez čelade?

Ker če bi bil v umetni komi (kot jaz) bi najbrž to sorodniki vedeli in tudi zbudil bi se v nekaj urah (je pa res da si potem še nekaj dni totalno OUT)

Ma, jaz se treh tednov skoraj ne spomnim potem. Res pa, da ni bila umetna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal me firbec matra zakaj se je znašel v komi. Je kam tako močno udaril z glavo, je bil brez čelade?

Ker če bi bil v umetni komi (kot jaz) bi najbrž to sorodniki vedeli in tudi zbudil bi se v nekaj urah (je pa res da si potem še nekaj dni totalno OUT)

a ni blo rečeno da je imeu otekle možgane in so ga namenoma držali v komi da le ti nebi prtiskal na lobanjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, jaz se treh tednov skoraj ne spomnim potem. Res pa, da ni bila umetna

Kome se ne spomniš (precej normalno da ne) ali treh tednov po komi?

Jaz se precej stvari spominjam (precej neprijetne, na srečo so bile bolj ali manj neresnične-nočne more), je pa res da sem bil tako zblojen tisti prve dni ko so me zbrihtali, da niti pod razno ne vem ali se mi je tisto dogajalo še v času umetne kome, ali potem, niti ne vem ali podnevi ali ponoči....

Jah otekli možgani- če so res bi bilo zanimivo vedet razlog za to....

Sicer pa ne mislit da dohtarji vse povedo :headbang: . velikokrat kako stvar povejo "nekoliko" drugače samo zato da je pacient oziroma svojci zadovoljen ker je dobil odgovor (dohtar pa tud ker nekako pričakuje da ne bodo več postavljali dodatnih vprašanj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no...tut dohtarju ni lahko govort o teh zadevah

ampak..cvickar no zdj pa dost! pokonc pa hitro :D ker vem da ti je dolgcas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gabri, daj nam povej, ali je kamerat že kaj boljše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bratec se skuša prebuditi namreč že ves teden vsak dan ob obisku poskuša odpirati očke..včeraj je celo zdržal celo dve minuti me poslušati ko sem mu začela prebirati vse lepe želje od začetka te teme.vendar se je hitro utrudil..in zaspal nazaj.jes zelo verjamem vanj..je pa res..da bo tam nekje še kako leto po bolnišnicah vendar je glavno da okreva....ko bodo obiski dovoljeni vam sporočim..namreč jaz kot njegova sestra sem v teh dobrih treh tednih k njemu smela samo 4x..imam doma pa tudi posebno knjigo zanj v katero se boste podpisovali in pisali lepe želje tako kot tukaj..če boste kje v bližini naj mi kdo javi na pm ali pa ko bom jaz kje na poti jo bom vedno imela seboj..držimo pesti za našega cvičkarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, spremljam to temo že od prvega dne.Ta cvičko mora biti pa res fejst dedc...Seveda mu želim čimprejšnje okrevanje, pa čeprav ga ne poznam. Lepo je,da ima tako veliko prijateljev, ki se ga spomni in misli nanj v teh težkih dneh in verjamem, da se mu bo kakšna solzica potočila, ko bo nekega dne sam vse to bral.Tudi jaz upam, da se bo to čimprej zgodilo.

Vsem pa, ki to temo prebirate in nanjo pišete pa bi rad dodal dve misli :

1. Cvičko bo -takrat ko bo mogel verjetno vsem položil na srce misel, da vedno obstaja možnost, da si prav ti (lahko tudi jaz) naslednji, zato po pameti in previdno!!!

2. Verjetno je med temi , ki temo prebirajo tudi veliko takih, ki so utrpeli nesrečo in se še danes bojujejo z posledicami le-te, pa se na njih nihče ne spomni ( ni pa rečeno, da so to bili slabi ljudje)in se počutijo malo zapostavljene.Zato zaželimo srečo in čimprejšnje okrevanje tudi tem. ;)

Ajde Cvičko in vsa ostala poškodovana druščina ...... veliko je lepih stvari na tem svetu za katere se splača živeti ....ne dajte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še nekaj..če ima kdo kje kake veze ali poznanstva ali ve poleg kliničnega centra še za kako res posebno ustanovo ki bi bratu pomagala pri zdravljenju naj mi prosim javi na pm..ker je zelo nujno..!!!!!!!..neki že sama vem samo vsega pa ne morem...vsak nasvet in koristna informacija bo prišla prav..ter če ste že bili kdaj v taki oziroma podobni situaciji napišite kaj in kako..ste pomagali bližnjemu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokaj dobra novica. Izgleda da gre na bolje.

Cvičko kar počas saj bomo mi lažje počakal, kot pa ti.Ko boš pripravljen se vidiva in slišiva.

SAMO KORAJŽNO NAPREJ :friend1: :friend1: :friend2: :friend2: :friend1: :friend1:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še nekaj..če ima kdo kje kake veze ali poznanstva ali ve poleg kliničnega centra še za kako res posebno ustanovo ki bi bratu pomagala pri zdravljenju naj mi prosim javi na pm..ker je zelo nujno..!!!!!!!..neki že sama vem samo vsega pa ne morem...vsak nasvet in koristna informacija bo prišla prav..ter če ste že bili kdaj v taki oziroma podobni situaciji napišite kaj in kako..ste pomagali bližnjemu

naj ti pomagam da ne boš preveč skrbela za naprej, moj svak je bil tri mesece v umetni komi v KC, nakar je bil še 1 mesec na intenzivni, potem še 1 mesec na infekcijskem ker je od ležanja dobil pljučnico in bakterije v vodi, nakar je ODKORAKAL DOMOV čeprav je imel napotnico za rehabilitacijski center Soča, ki je v LJ, je pa res da je bil precej manj polomljen, je pa dobil hujši udarec v glavo.... glede na to da ima bratec še zlome na rokah in nogah bo sigurno moral v Sočo na rehab, ni pa nujno, drugače pa to poteka avtomatsko... kar pa se obiskov tiče v stanju umetne kome razen njegove mame ki je je presedela po nekaj ur pri njem, ostali razen kratkega obiska nismo smeli niti smo bili potrebni... danes je naš dečko popolnoma O.K. pa je precej starejši kot tvoj bratec.... tako da ne dvomim da bo kul... čas je čudo.... tako ni treba nič priganjati, organizem je mlad in se bo najboljše sam poštelal... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal me firbec matra zakaj se je znašel v komi. Je kam tako močno udaril z glavo, je bil brez čelade?

Ker če bi bil v umetni komi (kot jaz) bi najbrž to sorodniki vedeli in tudi zbudil bi se v nekaj urah (je pa res da si potem še nekaj dni totalno OUT)

Hanzi, odgovor na tvoje vperašanje si oglej TUKAJ,

da te nebo več firbec mantral.

Cvičkar, z meteorno hitrostjo se bliža dan, ko pridejo Toteki na obisk. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvičkar . . . . . :grupni: dajmo . . . . . verjamem da ti bo uspelo!!!! nisi sam . . . . . mi čakamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še zmeri čakamo............... :yes: ,

:) ..........kr počas kolega,vzemi si čas

mi ne gremo nikamor,bomo že počakali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oi,

me veseli, da gre Cvičkarju na boljše, in prepričana sem, da nekaj volje do hitrega okrevanja izvira prav iz tega, ker ve, da mu stojimo ob strani in čakamo nanj.

Zato si upam pozvati vse njegove prijatelje, znance in tudi tiste, ki ga poznajo le po dobrih besedah tako kot jaz, da skupaj z vso močjo stisnemo pesti, saj bo kaj kmalu napočil čas, ko bo vprašal "kje so moji prijatelji?"

Lep pozdrav njegovi družini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se pridružujem vsem dobrim željam in spodbudam, čeprav Martina osebno ne poznam. Že pred nesrečo se mi je zdel prav poseben tip, glede na to, kar sem prebral in videl na forumu.

GO CVIČKO!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oi,

me veseli, da gre Cvičkarju na boljše, in prepričana sem, da nekaj volje do hitrega okrevanja izvira prav iz tega, ker ve, da mu stojimo ob strani in čakamo nanj.

Zato si upam pozvati vse njegove prijatelje, znance in tudi tiste, ki ga poznajo le po dobrih besedah tako kot jaz, da skupaj z vso močjo stisnemo pesti, saj bo kaj kmalu napočil čas, ko bo vprašal "kje so moji prijatelji?"

Lep pozdrav njegovi družini

Mislim, da to ne bo potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!