Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

SAJ BO BOŠ VIDEL da bo vse u redu

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz spremljam stanje in napredovanje Cvičkarja , čeprav fanta ne poznam, pa mu želim , in tudi njegovim svojcem ter vsem, ki ste povezani z njim , da se čim prej uspešno in brez posledic " zliže" . Drži se , ko boš spet zajahal motor, pa upam, da se srečamo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo, bo.

Kmalu bo

V bistvu se njemu ne mudi nikamor in verjetno nas sam mal vleče. In počiva, da bo potem hitreje taprav

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neglede kakoga vržeš-mlad človek tako kot maček vedno pade na noge!

Dajmo CVIČKAR-mlad si še and don't give up :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kar drzim pesti :OK: :OK: :OK: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti... toti naš Cvičko ne bo našel dovolj velikega placa, da naredi piknik za vse nas, ki mislimo na njega in vsak dan preverjamo kaj je novega. Pa nekaj mi pravi, da bo na tem pikniku spoznal morje novih ljudi...

Go Cvičkooooooooo!!!

Se popolnoma strinjam. :rolleyes: Upam da se čimprej pozdravi in pol bo en teden prebiral motosvet in se čudu kolk cvička bo šlo če povabi ceu forum na žurko(hec :rolleyes: ) ker mislim da ga ni človeka ki bi mu želel slabo.

P.S.Upam pa (če bo seveda želel) ko bodo možni obiski za vseh da ga lahko pridemo pozdravit tudi tisti ki nas še ne pozna (ker verjamem da bo ob tolkih domačih in prijateljih že zelo obremenjen, vsaj hitro okrevanje) da bo vedel da ima tudi na forumu ljudi ki mu stojio ob strani.

Drži se, kadar je možno beremo novičke in držimo pesti.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar, dolga je še pot pred tabo, ampak ˝ nedaj se ˝. Vsi čakamo, da se nam čim prej oglasiš. Vstrajaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej,

res, da fanta ne poznam osebno, a o njemu sem slišala samo pozitivne besede.

Cvičkar, berem vse te spodbudne besede tvojih kolegov in kolegic in res mislim, da imaš zelo velik razlog, da čim prej okrevaš, saj jih ne moreš in ne smeš pustit na cedilu... Zato fant, čimprej pokonci pozdravit prijatelje.

Lep pozdrav tudi njegovi družini.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari cvičkar neč več ni slišat o teb čimpej bi rad kej dobrga slišu o teb.

neben več neče nč povedat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari . . . . . mi čakamo . . . . držim ti presti . . . . . ne daj se . . . . NISI SAM!!!!!!

še pridemo na obisk . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz te ne poznam, vendar si zame legenda :worship: . Ko prebiram to stran mislim, da ga ni človeka (motorista) za katerega bi si toliko Slovencev želelo, da se čim prej pobere. Upam, da se čim prej zbudiš in poceliš kar je za pocelit in naprej živiš tako kot do sedaj. Držim pesti !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grozdje zori, cviček pa v kozarcu žubori :yes: .

Kot ostali pravijo, dosti bilo počitka, bo potrebno kar počasi vstat in novim dogodivščinam naproti se odpravit.

:OK:, vsi smo z tabo fantina.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko ... jesen je lepa, v vseh svojih kraljevskih barvah.

Čaka nate.

Saj vem, da zdajle tole pisanje nas vseh izpade skoraj kot samogovor, ampak, vsi vemo, da boš bral te naše besede, želje, misli. Nagonsko čutimo, da ti bodo besede slehernega od nas pri okrevanju pomagale, te vzpodbujale ter ti dale krila.

In zato je tako presneto prav, da pišemo! :worship:

Lokostrelec je zapisal, da najbrž ni slovenskega motorista, ki bi mu toliko ljudi izražalo tako goreče želje po okrevanju ... kako prav ima! Res je, Cvičko naš, vse to, kar zdaj prebiraš in kar izražamo, vse te želje so iskrene in prihajajo globoko iz naših src!

AtaIBA mi je ravnokar poslal sporočilce; vlil mi je novega poguma, dodal optimizma in s tem je želja, da te spet dobimo nazaj med nas, postala še močnejša. Zato sem se spravila pisat. Pa ne me vprašat zakaj, saj ne vem točno ... najbrž zato, ker ti želim povedat, kako sleherni dan mislim nate. In kako se veselim, da boš spet prišel v Maribor na naša torkova srečanja in mi potem pozno ponoči poslal sms, kako si varno primotoriral domov.

Cvičko, kar odpočij si.

Jutri je nov dan!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst držim vsak dan pesti zate..upam, da se kmalu spet vidimo na kkšnemu zboru... :grim

mislim nate... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!