Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

Atomsko slonište pravijo: ... Jer za ljubav treba imat dušo...

Kakšno srece in dušo, :worship: na pravem mestu :worship: , ma nekdo, ki naredi toliko km na 125ccm motorju. Sigurn jih nii naredil za foro, za postavljat se, al za šminkirat. Motor mu ne predstavlja statusnega simbola, ni podaljšek lulka kot pri marsikomu, ne služi za poceni mesa pobirat.

MOTOR mu je življenje. Motor mu je stil življenja.

Tu naletim na toliko krat prežvečeno in zlorabljeno/izkrivljeno debato biker ali motorist.

To! To kar je Cvičkar, to je za mene in bo vedno BIKER :worship:

Zečel sem, prvi motor sem kupil pravzaprav še v časih ko je bla izbira; motor ali avto. Če nisi seveda bil "Guzonjin sin" ali Guzonja.

Takrat, no bolj leta potem- ko sem res padel noter,se okužil/navlekel- je bil motor tisti za katerega sem živel in delal

Več ko je na cesti zveri manj je tapravih motoristov in/ali bikerjev.

Zato Cvičko, hitr nam pridi nazaj!!!

Malo jih ima srce na pravi strani in dovolj veliko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar - sicer te ne poznam osebno, prebiram pa vsak dan o tebi in držim pesti, da boš čim prej zopet na nogah. Vedno pa je potrebno pustiti času čas. Vzami si ga kolikor ga potrebuješ!

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Atomsko slonište pravijo: ... Jer za ljubav treba imat dušo...

Kakšno srece in dušo, :worship: na pravem mestu :worship: , ma nekdo, ki naredi toliko km na 125ccm motorju. Sigurn jih nii naredil za foro, za postavljat se, al za šminkirat. Motor mu ne predstavlja statusnega simbola, ni podaljšek lulka kot pri marsikomu, ne služi za poceni mesa pobirat.

MOTOR mu je življenje. Motor mu je stil življenja.

Tu naletim na toliko krat prežvečeno in zlorabljeno/izkrivljeno debato biker ali motorist.

To! To kar je Cvičkar, to je za mene in bo vedno BIKER :worship:

Zečel sem, prvi motor sem kupil pravzaprav še v časih ko je bla izbira; motor ali avto. Če nisi seveda bil "Guzonjin sin" ali Guzonja.

Takrat, no bolj leta potem- ko sem res padel noter,se okužil/navlekel- je bil motor tisti za katerega sem živel in delal

Več ko je na cesti zveri manj je tapravih motoristov in/ali bikerjev.

Zato Cvičko, hitr nam pridi nazaj!!!

Malo jih ima srce na pravi strani in dovolj veliko

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans srečal Gabry, pravi da so poškodbe gleve hujše kot so mislili....me je kar stisnlo pri srcu....

ampak vseeno srčno upam da to vse premagaš......

za plac za fešto smo zmenjen pa za kelnart tud (osebno), ker mislim da bo tolk folka kot za en moto zbor....

drž se stari, kar pogrešam tvojo prdalico mim svojga okna.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go Cvičkar... :OK: jest tud še zmer držim pesti zate, pa navijam, da boš čimprej bolš... da gremo pol na kšno furo, k te osebno sploh še ne poznam... tko da go Cvičkar, go :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porkamadona Cvickar, pesti mam ze cist zakrnele od drzanja. Ce se bos se dolg zezu, sploh ne bom mogu vec balance drzat! Tko da, dost je tega zdej, zbud se, pa da se spoznamo in kako recemo cimprej!!!! :OK:

Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan ti nekaj pozitivnih misli pošljem, naj ti pomagajo poleg vseh ostalih, da zmagaš čimprej. :grupni: . Borec si in dokazal boš tudi sedaj svojo srčnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

spodbudne novičke sm slišu . . . . . le tko naprej cvičkar!!! sej bo šlo . . . . . .počasi bo!!!! :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Same spodbudne novice, kr tko naprej, počas pa bo :worship: Sicer te ne poznam osebno vendar drzim pesti zate ze od samega začetka. Čimbolše in čimhitrejše okrevanje ti zelim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar dam ti krog z vsakim motorjem, vedi da smo s tabo, cel motosvet. Spomni se kako je blo lepo na vsakem zboru pa probi se zbudit !!!

Mi te čakamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, ne daj se! vsakih tolk časa slišim kako veselo novičko! dej starina, potrudi se za vse nas ki ti držimo pesti! vem da ti bo uspelo . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj...vesela novička..včeri je bratec reagiral na glasbo ki sem mu jo prinesla na njegovem mp3-ju...namreč gor sm mu dala samo tako glasbo k jo on posluša z njegovega compa in ko sem mu vmes snela slušalke..sem mu rekla martin če me slišiš me prosim pozorno poslušaj in sm ga vprašala : " če ti je glasba všeč in če želiš naj ti jutri zopet prinesem mi stisni roko..če ne želiš pa nič ne stisni,,in je stisnil in to dvakrat..no vmes med poslušanjem glasbe je posebej na dve pesmi (ACDC)zelo reagiral začel je jokati in postal malo bolj nemiren.ampak zopet se je kmalu lepo umiril..no kasneje sem ga vprašala če se zaveda če ve da sm jaz Gabrijela njegova sestra in če ,se naj mi stisne roko in jo je...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii...res da ne more z očmi me pogledati ..jih samo odpre in to je tut vse zaenkrat ampak verjamem vanj..in vem da mu bo uspelo...drugače pa on naj ne bi bil še iz kome prebujen..,,naj bi blo nekako vmes...torej se skuša počasi prebujati odpre oči vendar tut kmalu zaspi nazaj...samo reagiral naj bi s stiskom rok pa naj bi slišal....držimo pesti za našga cvičkarja.....GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Cvičkar1...******************************

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CVIČKAR :grupni: CVIČKAR :grupni: CVIČKAR :grupni: CVIČKAR :grupni: CVIČKAR :grupni: CVIČKAR :grupni: CVIČKAR :grupni: CVIČKAR :grupni: CVIČKAR

OSE NAVIMO ZATE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

spodbudne novičke sm slišu . . . . . le tko naprej cvičkar!!! sej bo šlo . . . . . .počasi bo!!!! :worship: :yea1:

KAKŠNE SO TO NOVICE ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!