Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

sej bo, pa tko naprej . . . . . :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pršu is PULE in kaj preberem TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, :OK: :OK: :OK: :inlove: saj sem vedel da mora enkrat začet it na bolje.Na zboru smo tut na tvoje zdravje nazdravli :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: tako ,da ne more bit slabše lahko gre samo na BOLJŠE!!!!!!!!!! :grim :004

GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cvičko 1 GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :friend1: :friend1: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: jaz sem tud prepričana, da bova prav kmalu kakšno rekla.Saj veš malo na motosvetu, malo v živo, zmenva pa se vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to je pa zelo dobra novica, kar počasi naprej, ti pošljem AC/DC vse komade, če bo to pomagalo, držim pesti !

:grupni:

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: go cvičkar,go cvičkar, go cvičkar :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar kok si ti lahko srečn človk k maš ob seb tolk prjatlov. Pa dej se pozdrav. Upam da boš kmal spet na nogah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poba drži se, pa upam da se vidmo kej na cesti čimprej :OK:

upam tudi da bo vsak izmed nas ostalih deležen prav takšne podpore v isti situaciji, da motorist stoji ob strani motoristu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKŠNE SO TO NOVICE ????

eno stran nazaj poglej..... :) ...drgač pa..zelo spodbudna in vesela novica......BRAVO!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gabry si mi v Puli kr cel vikend polepšala ko sem vidu tvoj sms, da gre Martinu na boljš... res full lepo!!!! hvala ti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko, spet en korak naprej.

:worship: :worship: :worship:

Ob vsakem takšnem še najmanjšem premiku na bolje se upanje, verjamem, da vseh, ki ves čas spremljamo tvoje stanje, za velik korak požene v zrak!

In vsi ti pošiljamo ogromno pozitivnih misli.

Gabry, hvala ti.

:winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena vzpodbudna novička..jupiiiiii..danes..no zdj je že čez polnoč torej včeraj...ko sta bila ati in mami pri bratu..sta rekla da gre še majčkeno bolje mu kot prejšni dan... :yea1: :yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena vzpodbudna novička..jupiiiiii..danes..no zdj je že čez polnoč torej včeraj...ko sta bila ati in mami pri bratu..sta rekla da gre še majčkeno bolje mu kot prejšni dan... :yea1: :yea1: :OK:

Gabi cim vec takih novic, pa drste se. Ti Cvicko pa kr pocas sej mas cajt. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!