Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

In zakaj to ne bi bilo življenjsko nevarno? Moja zasebnost se zdravnikov ne tiče - če pridem tja z zlomom noge zaradi štorastega beljenja stropa ali pa zato, ker mi je multistrada padla na gležn ... to se njih NE tiče v smislu tega, da bi bili poklicani to komentirati. Tako, kot jaz v bolnišnici NE komentiram njihovih plač, načina dela itd. Lahko samo vprašam stvari, ki se tičejo procesa zdravljenja. Ali medicinska sestra nosi rdeče tangice ali stare bele bombažne hwače-mahedrače torej ni moja stvar.

.................................................................................................

...............................................................................................................
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj to ne bi bilo življenjsko nevarno? Moja zasebnost se zdravnikov ne tiče - če pridem tja z zlomom noge zaradi štorastega beljenja stropa ali pa zato, ker mi je multistrada padla na gležn ... to se njih NE tiče v smislu tega, da bi bili poklicani to komentirati. Tako, kot jaz v bolnišnici NE komentiram njihovih plač, načina dela itd. Lahko samo vprašam stvari, ki se tičejo procesa zdravljenja. Ali medicinska sestra nosi rdeče tangice ali stare bele bombažne hwače-mahedrače torej ni moja stvar.

.................................................................................................

...............................................................................................................

dam ti prav, edino pri hlačkah se vzdržim... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali medicinska sestra nosi rdeče tangice ali stare bele bombažne hwače-mahedrače torej ni moja stvar.

Bi pa znal bit od tega odvisno tvoje dobro počutje..če se že nabija v tri dni tam kjer ni se naj ne bi in se bo vse pobrisalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa znal bit od tega odvisno tvoje dobro počutje..če se že nabija v tri dni tam kjer ni se naj ne bi in se bo vse pobrisalo..

Samo če smo že pri nabijanju, se je res potrebno vprašati (kar bo JB bolj temeljito naredil kot jaz)

1. ali tangice na medicinski sestri, pozitivno vplivajo na zdravljenje poškodovanih?

2. Ali je v tej smeri že bila narajena kaka raziskava? in ali od pooblaščenih raziskovalcev?

3. Ali na hitrost okrevanja vpliva tudi barva tangic, recimo rdeča ali črna?

4. razno, kaj pa če je sestra slučajno brez tangic? Kakšen vpliv povzroča na pacienta? evilgrin.gif

Kot vidimo je tema zelo obširna in bi se bilo potrebno res skoncentrirati v tej smeri, mogoče ustanoviti kak odbor, posneti objaviti kako publikacijo s slikami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo če smo že pri nabijanju, se je res potrebno vprašati (kar bo JB bolj temeljito naredil kot jaz)

1. ali tangice na medicinski sestri, pozitivno vplivajo na zdravljenje poškodovanih?

2. Ali je v tej smeri že bila narajena kaka raziskava? in ali od pooblaščenih raziskovalcev?

3. Ali na hitrost okrevanja vpliva tudi barva tangic, recimo rdeča ali črna?

4. razno, kaj pa če je sestra slučajno brez tangic? Kakšen vpliv povzroča na pacienta? evilgrin.gif

Kot vidimo je tema zelo obširna in bi se bilo potrebno res skoncentrirati v tej smeri, mogoče ustanoviti kak odbor, posneti objaviti kako publikacijo s slikami?

mene pa zanima , kako se motoristi obnašajo po opravljenem zdravljenju ... ali so po nesreči zaradi različnih zgoraj napisanih vplivov spremenili stil vožnje , upoštevanje predpisov ali celo zamenjali tip-klaso motorja ...

koliko od njih je povratnikov na urgenci in kakšne so bile barve pri zadnjem zdravljenju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo če smo že pri nabijanju, se je res potrebno vprašati (kar bo JB bolj temeljito naredil kot jaz)

1. ali tangice na medicinski sestri, pozitivno vplivajo na zdravljenje poškodovanih?

2. Ali je v tej smeri že bila narajena kaka raziskava? in ali od pooblaščenih raziskovalcev?

3. Ali na hitrost okrevanja vpliva tudi barva tangic, recimo rdeča ali črna?

4. razno, kaj pa če je sestra slučajno brez tangic? Kakšen vpliv povzroča na pacienta? evilgrin.gif

Kot vidimo je tema zelo obširna in bi se bilo potrebno res skoncentrirati v tej smeri, mogoče ustanoviti kak odbor, posneti objaviti kako publikacijo s slikami?

Mal preveč une filme gledate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/novice/crna-kronika/foto-trcil-v-policista-na-motorju.html

Po drugi strani se sprašujem le zakaj je moral biti na "nujni" vožnji, saj nesreča je čakala, pa tudi saj ni reševalec.

Zaradi komentarjev in obtožb kot so: ...eno uro sem jih čakal, tam kjer so potrebni jih ni, itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/novi...na-motorju.html

Po drugi strani se sprašujem le zakaj je moral biti na "nujni" vožnji, saj nesreča je čakala, pa tudi saj ni reševalec.

Pa če si prebral kaj piše kdo je mel prometno bi vedo zakaj je bla "nujna vožnja". Vrjetno, če bi bil sam udeležen kot motorist v prometni nesreči pa samo lažje poškodovan bi bil zelo vesel, tud če bi bil policaj prvi tam. Konec koncev, vsak mimo idoči oz. vozeči bi moral nuditi prvo pomoč na kraju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če si prebral kaj piše kdo je mel prometno bi vedo zakaj je bla "nujna vožnja". Vrjetno, če bi bil sam udeležen kot motorist v prometni nesreči pa samo lažje poškodovan bi bil zelo vesel, tud če bi bil policaj prvi tam. Konec koncev, vsak mimo idoči oz. vozeči bi moral nuditi prvo pomoč na kraju.

U bistvu je po nekem členo zakona celo dolžan pomagat! Če se ugotovi, da je odpeljal, pa da je bil prvi na kraju se mi zdi, da cel kazensko odgovarja! Popravte me, če se motim!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bistvu je po nekem členo zakona celo dolžan pomagat! Če se ugotovi, da je odpeljal, pa da je bil prvi na kraju se mi zdi, da cel kazensko odgovarja! Popravte me, če se motim!

imaš prav. No sej nekaj takega sem jaz napisal oz. htel tak povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če si prebral kaj piše kdo je mel prometno bi vedo zakaj je bla "nujna vožnja". Vrjetno, če bi bil sam udeležen kot motorist v prometni nesreči pa samo lažje poškodovan bi bil zelo vesel, tud če bi bil policaj prvi tam. Konec koncev, vsak mimo idoči oz. vozeči bi moral nuditi prvo pomoč na kraju.

Morda pa ne bi bil vesel policaja, da bi zapisal kot vedno "neprilagojena" hitrost.

Še vedno pa se lahko sprašujem zakaj je bil na "nujni" vožnji, če je pred njim na isto mesto vozilo še eno policijsko vozilo. Verjetno je bilo nujno zavarovati premoženje in rešiti življenja?. Na OKC itak javijo za kaj gre in bi se zaradi znanih dejstev (npr. materialna škoda) malenkost manj ožemalo, ker ni tako "nujno" pa pazilo na material in telo.

Slabo je ocenil model ni druge, ker je mislil da mu prehodnica dela špuro in da ne rabi gledat, udeleženec pa je mislil, da za policijskim avtom je fraj in ne raketa.

Možna razlaga a ne. No, to bi bilo dobro da moderator premakno v tisto drugo temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikovno gradivo PLUS

PLUS

= accident waiting to happen! Credo motoristom zbijajo prav taki stereotipni najhitrjši vaščani. Da je R1 praktično neregistriran in nelegalen na cesti, ni pomembno, kajne?

Upam in si iskreno želim, da bo človek okreval 100% se pa bojim, da se ni nič naučil. Nedopustna alkoholiziranost avtomobilista bo BRUTALNO kaznovana, in prav je tako. Enako prav bi bilo, da polomljeni ne dobi nobene odškodnine! Ker prav tista pijanost ne sme biti izgovor za kretenizme ki jih je počel sam.

KRETENIZME ??? a me slučajno poznaš ??? dej bod pameten, pa mi reči v faco, ne bodi pameten samo preko tipkovnice !!!!!!!!!!!!!! lej, vsak ima svoje zivljenje in počne kar mu pase, zato malo pomisli kako bi bilo tebi na mojem mestu-btw !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRETENIZME ??? a me slučajno poznaš ??? dej bod pameten, pa mi reči v faco, ne bodi pameten samo preko tipkovnice !!!!!!!!!!!!!! lej, vsak ima svoje zivljenje in počne kar mu pase, zato malo pomisli kako bi bilo tebi na mojem mestu-btw !!!!

pa ne privoščim ti kaj podobnega da ne boš misli !! :( :( :(:nono:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, ne poznam te. Kar pa ne pomeni, da ne vem kdo si in kako se obnašaš. Tvoje življenje je kakršno si ga pač narediš. Kretenizem pa je precej objektivna zadeva, ki jo določa čas in prostor v katerem živimo.

post-17374-0-76472600-1315915022_thumb.jpg

Tako obnašanje, in slick gume žal niso nekaj pohvalnega. Ne. In v tvojem primeru niso trenutek slabosti, ampak pravilo. In to je kretenizem. Bojim se, da jo boš nekoč skupil še huje. In bojim se, da jo bo zaradi tebe.skupil kdo drug. Morda jaz, morda moj otrok, morda tvoj sosed, prijateljeva nečakinja. . . ali pa nekdo ki ha ne poznaš, in bo nekaterim ljudem vse našteto.

Če misliš da na cesti lahko počneš kar hočeš. .. . tega pa sploh komentiral nebi.

pa ne razburjaj se zarad tipkanja. zamisli se nad tem, kar si dobil. nov rojstni dan. Ceni ga.

BTW: če me še kdaj poberejo s ceste po tuji krivdi, mi ne bodo morali očitati voženj po zadnji in bežanja pred policijo.Moje obnašanje, gume in vožnja so prilagojeni življenju na cesti, Lajf pa ni Daytona 500.

DAJTE SE PREPRIČAT kaj govorite !!!! a sploh veste, kolikokrat sem bezal policajem z motorjem ?? ODG:NE VESTE,ker nisem nikoli !!! in kaj je narobe z slick gumami ??? 1.bila je nova slick guma R 03 YCX Medium, 2. najprej pojdite kdaj peljat z slick gumo, potem pa bodite pametni, 3.preden sem se sel peljati tisti dan , sem jo ogrel z grelci, 3.zakaj po tvoji logiki, ni prav, če se pelješ v suhem vremenu z slick gumo ; 4.ko sem zaviral ni spustila prednja guma , 4.NE MI BITI PAMETEN, KER, tudi ti kršiš CPP (KOLIKOKRAT SI PREHITEVAL CEZ POLNO ČRTO, PREVOZIL STOP ZNAK, NEPRAVILNO RAZVRSTIL NA KRIŽIŠČU, VOZIL PO NASELJU VEČ KOT 50kmh, itd... ?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAJTE SE PREPRIČAT kaj govorite !!!! a sploh veste, kolikokrat sem bezal policajem z motorjem ?? ODG:NE VESTE,ker nisem nikoli !!! in kaj je narobe z slick gumami ??? 1.bila je nova slick guma R 03 YCX Medium, 2. najprej pojdite kdaj peljat z slick gumo, potem pa bodite pametni, 3.preden sem se sel peljati tisti dan , sem jo ogrel z grelci, 3.zakaj po tvoji logiki, ni prav, če se pelješ v suhem vremenu z slick gumo ; 4.ko sem zaviral ni spustila prednja guma , 4.NE MI BITI PAMETEN, KER, tudi ti kršiš CPP (KOLIKOKRAT SI PREHITEVAL CEZ POLNO ČRTO, PREVOZIL STOP ZNAK, NEPRAVILNO RAZVRSTIL NA KRIŽIŠČU, VOZIL PO NASELJU VEČ KOT 50kmh, itd... ?)

AJA, potem če ti ne boš imel prižganih luči, pa te bo zbil pijani voznik brez izpita (večkratni kršitelj ) si boš rekel da je vse ok ???daj ne seri !!!:headbang: dragi moj, a imaš sploh ti motor ??? ko boš imel okoli 200 KM POD RITJO in boš na leto delal po 30000km potem boš bil lahko pameten, prej ne !!!

Popravljeno . Popravil jurko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, ne poznam te. Kar pa ne pomeni, da ne vem kdo si in kako se obnašaš. Tvoje življenje je kakršno si ga pač narediš. Kretenizem pa je precej objektivna zadeva, ki jo določa čas in prostor v katerem živimo.

post-17374-0-76472600-1315915022_thumb.jpg

Tako obnašanje, in slick gume žal niso nekaj pohvalnega. Ne. In v tvojem primeru niso trenutek slabosti, ampak pravilo. In to je kretenizem. Bojim se, da jo boš nekoč skupil še huje. In bojim se, da jo bo zaradi tebe.skupil kdo drug. Morda jaz, morda moj otrok, morda tvoj sosed, prijateljeva nečakinja. . . ali pa nekdo ki ha ne poznaš, in bo nekaterim ljudem vse našteto.

Če misliš da na cesti lahko počneš kar hočeš. .. . tega pa sploh komentiral nebi.

pa ne razburjaj se zarad tipkanja. zamisli se nad tem, kar si dobil. nov rojstni dan. Ceni ga.

BTW: če me še kdaj poberejo s ceste po tuji krivdi, mi ne bodo morali očitati voženj po zadnji in bežanja pred policijo.Moje obnašanje, gume in vožnja so prilagojeni življenju na cesti, Lajf pa ni Daytona 500.

Če misliš da boš z takim posti spremenil koga se grdo motiš spremeniš lahko samo svojo podobo z takimi priporočili namreč vsak je zase in tukaj na forumu so po večin vsi odrasli in se zavedajo svojih dejanj nekdo več nekdo manj tako da preden kaj pišeš premisli 2x.

Ko pa te nekdo zbije ali povozi tvojega otroka ,soseda ,psa itd potem pa uporabiš tisto kar ti po zakonu pripada.

Moj nasvet ne vitikaj se v zasebnost dokler nisi osebno prizadet z strani neodgovorne osebe in ne deli nasvete ki jih ne bo nobeden upošteval ker jih ti deliš.

Taki posti samo smetijo in podžigajo druge da dalje smetijo ter podžigaš jezo katera se lahko zgrne na tebe osebno.BTW mislim da Jurko ni tvoj kolega.(kolegom se take stvari povejo drugače in ne na forumu javno)

Post bolj spada v nabijanje! :topic:

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!