Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

tole bo pa bl mejhna odškodnina..a ne bi raj pisal kako te vse boli..pa tut če te ne ;)

Tist kar me boli je itaq zapisan v med. dokumentaciji in bo na pregledih po potrebi dopolnjeno. Saj sem rekel, da je desna roka čist funkcionalna..z levo gre mal težje. Hvala za nasvet...vem kaj si mislil in vem, da je bilo dobronamerno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist kar me boli je itaq zapisan v med. dokumentaciji in bo na pregledih po potrebi dopolnjeno. Saj sem rekel, da je desna roka čist funkcionalna..z levo gre mal težje. Hvala za nasvet...vem kaj si mislil in vem, da je bilo dobronamerno.

Upam da boš kmalu zdrav in v domači postli. pa da bi ti Štroma, in trplenje pošteno izplačali!

Jaz sem imel tud eno tako, mal kritično situacijo, ko sem vozil blizu (pa spet ne tako zelo blizu) kombija. Kar na lepem je bila pred mano opeka. Direkt na sredini voznega pasu. Od takrat konbije spremljam bolj od daleč, in vozim bližje sredinski črti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da je od postaje do postaje različno! Meni v Laškem niso hotli dat, samo vpogledal sem lahko! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapisnik sem dobil na policiji v Postojni.

Kaj pa nisi šel kar v domačem kraju? Jaz sem ga tam dobil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nisi šel kar v domačem kraju? Jaz sem ga tam dobil...

tri leta je mimo odkar sem jaz rabil zapisnik, in sem ga takoj lahko dobil samo na enoti ki je nesrečo obravnavala, v Kopru. na lokalno postajo bi predvidoma hodil 10 ali več dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tri leta je mimo odkar sem jaz rabil zapisnik, in sem ga takoj lahko dobil samo na enoti ki je nesrečo obravnavala, v Kopru. na lokalno postajo bi predvidoma hodil 10 ali več dni.

Šele zdaj sem prebral, da se je nesreča zgodila drugje :wallbash:. Imaš prav, tudi pri meni je bilo takrat dogajanje v istem kraju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Kak si se lahko umikal desno če si bil pa vštric z avtom? verjetno si na levo mislil a ne. Smerokaz je bil?

Upam, da bodo šoferja ujeli, si je kolega zapomnil številko?

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak si se lahko umikal desno če si bil pa vštric z avtom? verjetno si na levo mislil a ne. Smerokaz je bil?

Upam, da bodo šoferja ujeli, si je kolega zapomnil številko?

Ja v levo, seveda.... če bi bil smerokaz ga ne bi šel prehitevat...:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v levo, seveda.... če bi bil smerokaz ga ne bi šel prehitevat...:unsure:

Tudi, če ga najdejo bo odgovarjal za pobeg nikakor pa ne za nesrečo(če bi se zgodila) kajti tudi ti ko greš prehitevat MORAŠ opozoriti voznika pred seboj in kaj takega TUDI predvidevat - nepozabi danes se VSEM nekam mudi ! Lahko si samo vesl,da se ti ni nič zgodilo in to je zelo dobra šola "predvidevanja" na kaj moraš pazit še posebno pri prehitevanju!

Ps.in še veliko srečnih kilometrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi, če ga najdejo bo odgovarjal za pobeg nikakor pa ne za nesrečo(če bi se zgodila) kajti tudi ti ko greš prehitevat MORAŠ opozoriti voznika pred seboj in kaj takega TUDI predvidevat - nepozabi danes se VSEM nekam mudi ! Lahko si samo vesl,da se ti ni nič zgodilo in to je zelo dobra šola "predvidevanja" na kaj moraš pazit še posebno pri prehitevanju!

Ps.in še veliko srečnih kilometrov

...ne vem no... glede na to, da ima po mojem kar fajn opraskan avto, je najbrž šlo za nesrečo (se je zgodila)... če ga najdejo bo itak v zadost velikem šoku, tako da vsaj jaz ne mislim komlicirat... zahteval bi samo opravičilo... pošremfan rolbar ni omembe vreden ker je itak v barvi motorja ,ki jo še imam in ga bom čez zimo špricnil, drsnik na škornju bom pa tudi prišraufal nazaj, ker je samo vijak odlomilo... drugje ni nikjer niti praske...:notworthy:

Kar se pa predvidevanja tiče... Ja! To je pa šola zame... po cca 12000 km v tej sezoni! Odslej najbolje da pri podobnem manevru še pohupam? ... al jih bom s tem samo prestrašil... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem se moramo paziti voznikov pedžojev, ker so nevarni.

Jaz sem imel tudi skoraj bližnje srečanje z enim modelom z živo zelenim 206 CC, še dobro, da sem peljal res samo slabih 40 km/h, ko mi je model pripeljal čisto po moji strani ceste in ni bilo drugega, ko da zapeljem na bankino in na travnik pa poskušam uloviti motor, k sreči brez posledic. Samo model se je itak odpeljal naprej :nono::BUA::bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa predvidevanja tiče... Ja! To je pa šola zame... po cca 12000 km v tej sezoni! Odslej najbolje da pri podobnem manevru še pohupam? ... al jih bom s tem samo prestrašil... :blink:

Predvsem si vzami res veliko prostora za prehitevanje, bodi odločen in hiter. In ja - na mnogih motorjih na stikalu za blendanje piše PASS ... blendanje je namenjeno opozarjanju na to, da boš nekoga prehitel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem se moramo paziti voznikov pedžojev, ker so nevarni.

Jaz sem imel tudi skoraj bližnje srečanje z enim modelom z živo zelenim 206 CC, še dobro, da sem peljal res samo slabih 40 km/h, ko mi je model pripeljal čisto po moji strani ceste in ni bilo drugega, ko da zapeljem na bankino in na travnik pa poskušam uloviti motor, k sreči brez posledic. Samo model se je itak odpeljal naprej :nono::BUA::bum:

Men se je 3 leta nazaj še s 125ccm naredilo isto, na žalost nism mev na razpolago travnika, ampak ograjo in za njo prepad. K sreči sm nekak v ograji ustov, drgač nevem če bi lahk zdele tole pisu tuki. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem si vzami res veliko prostora za prehitevanje, bodi odločen in hiter. In ja - na mnogih motorjih na stikalu za blendanje piše PASS ... blendanje je namenjeno opozarjanju na to, da boš nekoga prehitel ...

dokler avtomobilist tega ne registrira kot "ti kar pojdi naprej " ... edino kar je je to , da daš pravočasno - preden začneš prehitevati - levi smerokaz ...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne vem no... glede na to, da ima po mojem kar fajn opraskan avto, je najbrž šlo za nesrečo (se je zgodila)... če ga najdejo bo itak v zadost velikem šoku, tako da vsaj jaz ne mislim komlicirat... zahteval bi samo opravičilo... pošremfan rolbar ni omembe vreden ker je itak v barvi motorja ,ki jo še imam in ga bom čez zimo špricnil, drsnik na škornju bom pa tudi prišraufal nazaj, ker je samo vijak odlomilo... drugje ni nikjer niti praske...:notworthy:

Kar se pa predvidevanja tiče... Ja! To je pa šola zame... po cca 12000 km v tej sezoni! Odslej najbolje da pri podobnem manevru še pohupam? ... al jih bom s tem samo prestrašil... :blink:

Drugič ne prehitevaj če ga že vidiš da cinca! Taki so še najbolj nevarni. Počakaj da odcinca svoje in potem prehiti oba. Sicer pa je po novem kazen za pobeg s kraja nesreče 1200€ in 18 pik. Če ga dobijo bo verjetno naslednjič raje spustil motorista naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne vem no... glede na to, da ima po mojem kar fajn opraskan avto, je najbrž šlo za nesrečo (se je zgodila)... če ga najdejo bo itak v zadost velikem šoku, tako da vsaj jaz ne mislim komlicirat... zahteval bi samo opravičilo... pošremfan rolbar ni omembe vreden ker je itak v barvi motorja ,ki jo še imam in ga bom čez zimo špricnil, drsnik na škornju bom pa tudi prišraufal nazaj, ker je samo vijak odlomilo... drugje ni nikjer niti praske...:notworthy:

Kar se pa predvidevanja tiče... Ja! To je pa šola zame... po cca 12000 km v tej sezoni! Odslej najbolje da pri podobnem manevru še pohupam? ... al jih bom s tem samo prestrašil... :blink:

Ne zanašaj se na to - imel sem tri podobne izkušnje (na srečo se je vselej izšlo)! Zadnji primer me najbolj boli, ker sem pred prehitevanjem blendal in popiskal, ko sem potegnil pa je osebni avto zavil levo in začel prehitevati......sem bil prepričan, da bo to moja varovalka - SEM SE MOTIL!

V današnjih časih raje počakam na čisto situacijo - nočem biti odvisen od faktorja sreče in kretenov v avtih!

Srečno vsem....

PS: Danes sem bil s kolesom na Jezerskem in sem videl posledice nesreče....me je kar pošteno stisnilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene kar fejst mori, da motoriste toliko pobira na naših cestah... Pri koliko smo že, 20 mrtvih letos? Nekaj takega?

Dajte malo bolj zmerno, no, še jaz ne vozim vsak kilometer ravno po CPP, pa vseeno konstantno šibate mimo mene vsaj 1/3 hitreje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je 3 leta nazaj še s 125ccm naredilo isto, na žalost nism mev na razpolago travnika, ampak ograjo in za njo prepad. K sreči sm nekak v ograji ustov, drgač nevem če bi lahk zdele tole pisu tuki. :wacko:

Meni se je to še s skuterjem zgodilo. Najprej me je en idiot v BMWju prehitel in nato zapeljal nazaj na desni pas DIREKTNO VAME, tako da sem z abnormalno supermenskimi refleksi uspel zaviti v koruzno polje, preden me je zgazil. Odpeljal dalje.

Čez 100m (!) pa po napačnem pasu pelje Golf in bi me prav tako skoraj uničil, če ne bi spet šel orat njive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene kar fejst mori, da motoriste toliko pobira na naših cestah... Pri koliko smo že, 20 mrtvih letos? Nekaj takega?

Dajte malo bolj zmerno, no, še jaz ne vozim vsak kilometer ravno po CPP, pa vseeno konstantno šibate mimo mene vsaj 1/3 hitreje.

mene pa moti takšna statistika kjer vse mečejo v en koš, tiste k so pijani ali pa brez opreme ali celo čeladi bi dali ven iz statistike in pridemo do številke 10(govorm na pamet) kar pa po mojem mnenju spet ni tako veliko

nesreče se dogajajo in se bodo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa moti takšna statistika kjer vse mečejo v en koš, tiste k so pijani ali pa brez opreme ali celo čeladi bi dali ven iz statistike in pridemo do številke 10(govorm na pamet) kar pa po mojem mnenju spet ni tako veliko

nesreče se dogajajo in se bodo

... zanimivo razmišljanje... ie pa nekaj resnice v tem... ampak pol pobermo ven iz statistike še čoperiste in touring voznike..:doze: . pa bo številka še boljša!... a nesreč in mrtvih ne bo zato nič manj...:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da bi lahko za zmanšanje število nesreč veliko naredili MK in MC

Nekateri so ustanovljeni samo zato, da se skupina kdaj kam pelje :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja..tole si pa pogruntal..

al pa da bi malo manj blo jokanja kako gp racer drsijo po cesti in da je treba met supercorso ali GP

škoda, ker ti lahko dam samo en plus naenkrat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa da bi malo manj blo jokanja kako gp racer drsijo po cesti in da je treba met supercorso ali GP

če bi jaz kaj tole štekal ??? :hmm: ( jbg nisem strokovnjak za gume.. vem pa kaj si mislil s tem ... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!