Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

@Fritz: Želim ti čimprejšnje 100% okrevanje in še veliko prevoženih kilometrov! Pa ubogaj zdravnike in predvsem medicinske sestre... :blush:

@killa: Lani sem imel zelo podoben primer, kot Fritz in če sta oba udeleženca kot žrtvi prometne nesreče normalna se take reči rešijo po okrevanju na 4 oči ob hladni pijači. Zavarovalnico se poskusi obrat kolikor gre, človeka pa se pusti pri miru!!

Druga zgodba je, če je v igri objestnost, razne substance, aroganca in razno ''hvatanje krivin''... v takem primeru pa bi se pa zelo potrudil, da bi se dotični osebek kaj naučil iz dane ''lekcije''...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz čimprej se pocajtaj. trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stic Fritz ... ne daj se ... kljub največji previdnosti in predvidevanjem, se lahko zgodi vsakomur.

Drž se :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz....z Bobanom ti zeliva cimprejsnje okrevanje in da se seveda kmalu snidemo na kaksni kavi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla da se še sam malo javim. Bil sem udeležen v tej nesreči ( Z1000), odpeljan sem bil v klinični center kjer so me preslikali in me še isti dan odpustili. Poleg močnejšega udarca v koleno in ramo na srečo drugih hujših poškodb nisem utrpel, čeprav me vse boli, upam da bo kmalo bolje. Fant z r6 pa je izgubil spomin, drugih hujših poškodb pa na srečo naj nebi utrpel.

Avanturist :notworthy:, čim prej se pocajti da začnemo na polno migat!!!stranke prtiskajo :OK: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fritz pocajtej se ! letos imamo še piknik v dobrem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da se je dobro izteklo, motor se že poštima, glavo in kosti malo težje..

Čimprej se pocajti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... njegova cela familiji, ki ni bila prisotna zaćela lagat kako so vidli mene vozit po drugi strani vozišča. in 2 meseca po nesreči nimam nič razn stroškov. j....

Vem za en primer, ko se je fot'r hvalil: "Pa jo je mulc spet pobrisal pred žandarji..."

A veš kako je pa danes...??

Ta fantina je na vozičku in komaj govori.

Ja, tudi slednjič je bežal, a je prišlo nekaj vmes!!

Za razmislit' ne. :?

.

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem za en primer, ko se je fot'r hvalil: "Pa jo je mulc spet pobrisal pred žandarji..."

A veš kako je pa danes...??

Ta fantina je na vozičku in komaj govori.

Ja, tudi slednjič je bežal, a je prišlo nekaj vmes!!

Za razmislit' ne. :?

.

če bi taki froc znal mislit sploh bi blo drugo. od zavarovalnega agenta sem zvedel da je en dan prej registriral svojo prvo yamaho 125 tak da vse jasno. ne privoscim nikomu vozička samo naj se ne napenja po cesti če ni zier niti če peški zna hodit.

Samo si želim da mi čimprej rešijo toto odškodnino, če jo bom sploh kdaj videl. Če ne bom mogo malega it malo strest:D za foro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz,

drzi se in cim prej okrevaj. Je.bes pleh, vazno, da so kosti cele. Zdaj imas cas za razmisljanje, kako bos cimbolj obral zavarovalnico, ce se ti je ze to zgodilo. Da ne bos na koncu na izgubi.

Nesreca nikoli ne pociva, to vceraj je zivi dokaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fritz glavno da si OK. zdaj pa lepo do odvetnika da ne bo kakih problemov z zavarovalnico, če pogledaš mojo temo in sorodne boš hitro videl da so lahko tudi na papirju čisto dobljeni primeri komplicirani ko se vključi zavarovalnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na papirju čisto dobljeni primeri komplicirani ko se vključi zavarovalnica.

Sploh ne, saj je točno znan krivec vklučno s podpisano izjavo o krivdi in policijski zapisnik..

To pa je tudi vse kar potrebuje odvetnik in zavarovalnica in se stvar reši 2-3 meseca..Vsaj nekaj let nazaj je bilo tako in verjamem da so ostali postopki enaki :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fritz glavno da si OK. zdaj pa lepo do odvetnika da ne bo kakih problemov z zavarovalnico, če pogledaš mojo temo in sorodne boš hitro videl da so lahko tudi na papirju čisto dobljeni primeri komplicirani ko se vključi zavarovalnica.

Lih na podlagi izkušenj kolegov motoristov in na podlagi prebranega tukaj, je to bil moj prvi korak. Odvetnik bo urejal postopek vezan za odškodnino zaradi poškodb, če bi se karkoli zapletlo pri poplačilu škode, ki je nastala na mojem motorju pa bo takoj prevzel tudi tisto. Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fritz: Želim ti čimprejšnje 100% okrevanje in še veliko prevoženih kilometrov! Pa ubogaj zdravnike in predvsem medicinske sestre... :blush:

@killa: Lani sem imel zelo podoben primer, kot Fritz in če sta oba udeleženca kot žrtvi prometne nesreče normalna se take reči rešijo po okrevanju na 4 oči ob hladni pijači. Zavarovalnico se poskusi obrat kolikor gre, človeka pa se pusti pri miru!!

Druga zgodba je, če je v igri objestnost, razne substance, aroganca in razno ''hvatanje krivin''... v takem primeru pa bi se pa zelo potrudil, da bi se dotični osebek kaj naučil iz dane ''lekcije''...

Lepo in prav povedano.

Vidim, da sva bila na istem oddelku stare travme. Res so v redu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih na podlagi izkušenj kolegov motoristov in na podlagi prebranega tukaj, je to bil moj prvi korak. Odvetnik bo urejal postopek vezan za odškodnino zaradi poškodb, če bi se karkoli zapletlo pri poplačilu škode, ki je nastala na mojem motorju pa bo takoj prevzel tudi tisto. Hvala :)

Fritz kar se tiče škode za motor, misli, da nebi smel bi problem pri izplačilu, vsaj pri meni ni bil, ko sem imel maja letos prometno z mopedom! Lepo sem jim dostavil predračun popravila motorja in to je bilo to! ;)

Kar pa se poškodb tiče pa je res bolje, da imaš odvetnika!

Sicer pa edino kar je tu važno je to, da si ti živ in da lahko sedaj tu pišeš! ;)

Želim ti čimprejšnje okrevanje!

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa edino kar je tu važno je to, da si ti živ in da lahko sedaj tu pišeš! ;)

Želim ti čimprejšnje okrevanje!

Hvala in ja, redki motoristi imajo to srečo, da lahko že kakšno uro po nesreči o tem pišejo na netu. Sem vesel, da sem jo tako poceni odnesel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala in ja, redki motoristi imajo to srečo, da lahko že kakšno uro po nesreči o tem pišejo na netu. Sem vesel, da sem jo tako poceni odnesel :)

:OK:

Res je! Tud jst sm jo pocen odnesu maja, ko mi je mulo z rolko prekrižu pot! Oziroma samo njegova rolka, ki je priletela pod moje prednje kolo tik pred tunelom !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje v tej temi sem prebral, da je nekdo pisal da ni možno dobit policijskega zapisnika. Sam sem ga danes brez problemov dvignil na policijski postaji in sicer fotokopiraneg.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje v tej temi sem prebral, da je nekdo pisal da ni možno dobit policijskega zapisnika. Sam sem ga danes brez problemov dvignil na policijski postaji in sicer fotokopiraneg.

Jst sem šel na PP pa mi niso hotli dat, samo vpogledal sem lahko, lahko pa bi moj odvetnik zaprosil za njega... sicer mi ni logično, ker odvetnika nisem najel, vseeno pa bi ga hotel imeti! Ampak ga nnisem dobil...

Ktera PP pa je to? Pri nas v Laškem ga nisem dobil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala in ja, redki motoristi imajo to srečo, da lahko že kakšno uro po nesreči o tem pišejo na netu. Sem vesel, da sem jo tako poceni odnesel :)

tole bo pa bl mejhna odškodnina..a ne bi raj pisal kako te vse boli..pa tut če te ne ;)

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole bo pa bl mejhna odškodnina..a ne bi raj pisal kako te vse boli..pa tut če te ne ;)

Verjemi da ne bo :P

Pa sej denar niti ne odtehta tega, da si živ in zdrav in da lahko debatiraš s kolegi! Vsaj meni se tako dozdeva... Je pa res, da se nihče ne brani zelencev, če je prilika ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!