Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Aaaaaaaa u strahu sm...z ozirom na vse zastoje na ac...bo težka policajem kasirat 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, izibajker pravi:

Na odseku Sevnica-Tržišče je nekaj dooolgih, in slabo preglednih ovinkov.

Drži, kar si napisal. Za malce bolj agresivno vožnjo ta cesta zahteva zelo zbranega voznika, močno koncentracijo, poznavanje ceste, kajti cesta zna biti na nekaterih odsekih zelo zahrbtna in za nepoznavalca tudi precej nevarna. To zelo dobro vem, ker sem z motorjem kar reden udeleženec prometa na tej cesti in jo tudi dobro poznam. Za dobrega poznavalca te ceste, pa le ta nudi obilo užitkov in adrenalina ob malce bolj agresivni vožnji. Vendar pa je potrebna tudi dobršna mera previdnosti, da se ne zgodi kaj nepredvidenega, kot se je temu nesrečniku. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bladerunner se strinjam. Ta cesta je silno zahrbtna še za tiste ki se večkrat tu peljemo in jo poznamo.

Na točno tem ovinku sem tudi jaz 10let nazaj avto parkiral na streho.

  • Všeč mi je 1
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, sta v tem ovinku dve dolgi, svetli fliki čez polovico voznega pasu v smeri proti Tržišču, ki konkretno drsita tudi v suhem. Nesreče se tam dogajajo redno 😪   Za motorista pa upam, da se vse dobro konča.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Citiraj

 

Tehnična in druga pomoč

18.04.2022   16:08

AJDOVŠČINA

Ob 16.10 so gasilci GRC Ajdovščina posredovali v Ajdovščini v bližini Mercator centra, kjer so nudili pomoč občanu pri izvleki motornega kolesa iz struge reke Hubelj. Pri poizkusu prečenja reke z motociklom, mu je le ta obtičal v vodi.

 

Na Ajdovskem se pa motoristi pogosto po vodi vozijo, kot zgleda 😃

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, vandrovec said:

Na Ajdovskem se pa motoristi pogosto po vodi vozijo, kot zgleda 😃

Ne, oni se pod vodo vozjo, zgleda  ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, vandrovec pravi:

Na Ajdovskem se pa motoristi pogosto po vodi vozijo, kot zgleda 😃

će je pa lepo :P potoček tu, potoček tam... :D

 

 

če pošteno povem, dokler sem na šodru in vodi, pa čeprav kdaj zaglavljen, je bolj varno kot na cesti. Zadnje čase je groza, sploh siti taljani ob nedeljah...to gre ko tele v nova vrata na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javno objavljeni podatki na sos112.si :

20.04.2022   20:08

KOMENDA

Ob 20.08 je v Mostah v občini Komenda voznik z motorjem trčil v ograjo, padel in se hudo poškodoval. Gasilci PGD Kamnik in PGD Moste so kraj dogodka zavarovali in oskrbeli poškodovanca do prihoda reševalcev. Reševalci ZD Domžale so ga prepeljali v bolnišnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bodi dober in info o tej nezgodi pobriši iz "črne kronike" ... eni pač ne dojamejo razlik med obema temama.

Upam da se za oba udeleženca dobro izide.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Fazer03 pravi:

Bodi dober in info o tej nezgodi pobriši iz "črne kronike" ... eni pač ne dojamejo razlik med obema temama.

Upam da se za oba udeleženca dobro izide.

sej je lahko "črno" tudi brez smrti :(

sej ni panike, četudi je v črni kroniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Nekaj več informacij: https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/smrt-motoristke-in-motorista-voznik-zapeljal-na-nasprotno-smerno-vozisce.html ....

Kakorkoli, žalostno in iskreno sožalje svojcem ampak na motor brez čelade (četudi gre za trikolesni skuter) je popolna oslarija. Cesto dobro poznam in res je del, kjer se je trčenje zgodilo ozek (takoj za zoženim mostom čez potok) a takšno manevriranje po nasprotnem pasu mi ni jasno... Govora je sicer bilo o tem, da naj bi tovornjaku s prikolice padel tudi leseni ploh (ne vem pa ali pred ali po trčenju).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovornjak se umakne, prikolica pa ne (ko se na ozki cesti tovornjak "umakne" prikolica sledi malo z zamikom) in če na to ne računaš...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Fazer03 pravi:

https://www.zurnal24.si/slovenija/po-pijanega-voznika-prisel-se-bolj-pijan-kolega-386286

... in nekateri bodo s5 komentitali, da so krivi policaji, ker so jima opravili alkotest.

to pa ne. Z lahkoto pa trdim, da je v tem primeru motorist bil bolj trezen od avtomobilista :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Fazer03 pravi:

... in nekateri bodo s5 komentitali, da so krivi policaji, ker so jima opravili alkotest.

itak, da so krivi policaji, kaj drekajo tam kjer ni treba :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

to pa ne. Z lahkoto pa trdim, da je v tem primeru motorist bil bolj trezen od avtomobilista :P

 

Ja to vidiš ti skozi rožnata očala ... za mene pa je bil avtomobilist še bolj nabasan kot motorist. Oba pa ene velike budale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!