Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Vsi se preveč obremenjujejo z drugimi po nepotrebnem... veliko je takih nedoje*****  primerov ki mu ni nič prav :D

Ko nekoga prehitiš po polni črti in ga ne ogrožaš in vse čisto... trobi pa maha.. ali pa ko vidi motorista za sabo vsemogoči manevri...prehitevaš pa ti nasproti vozeči že z 200 metrov blenda..wtf ampak s tem se ne

ukvarjam.. vsak ima svoje probleme, eni jih pač zlijejo na druge ko je kaka prilika da izpadejo pametni in svetniški :smoke:  pa je takoj lažje pri srčku..

Če bi se vsak ukvarjal s sabo toliko kot se z drugimi bi bila idila :smoke:  pozabijo da nihče ni popoln....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cartman

Nekaj neapeljskih črtic na tvoje pisanje:

- vsi se nekam peljemo, zato se na semaforju (če že čakaš pri rdeči) spelje ala pole position, sicer ti vsi strobijo balado o psu, materi in ljubezni;

- kdor se ne zna zrinit na prednostno cesto, ni vreden, da bi se peljal po njej;

- do žensk in tujcev si bolj toleranten, a če predolgo ovirajo, jim to tudi daš vedeti.

 

Glavna razlika je, da so vsi bolj sproščeni. Sicer hitro vzkipijo ter potrobijo in kaj pokažejo a se 100m naprej glede tega več ne sekirajo...spljoh. Pri nas pa je en tak dogodek enak tragediji dneva. V prometu, v katerem so glavni dejavnik ljudje, se napake in nesreče dogajajo. Ni jih pa treba klicati z objestno in nevarno vožnjo.

 

@Cartman

Nekaj neapeljskih črtic na tvoje pisanje:

- vsi se nekam peljemo, zato se na semaforju (če že čakaš pri rdeči) spelje ala pole position, sicer ti vsi strobijo balado o psu, materi in ljubezni;

- kdor se ne zna zrinit na prednostno cesto, ni vreden, da bi se peljal po njej;

- do žensk in tujcev si bolj toleranten, a če predolgo ovirajo, jim to tudi daš vedeti.

 

Glavna razlika je, da so vsi bolj sproščeni. Sicer hitro vzkipijo ter potrobijo in kaj pokažejo a se 100m naprej glede tega več ne sekirajo...spljoh. Pri nas pa je en tak dogodek enak tragediji dneva. V prometu, v katerem so glavni dejavnik ljudje, se napake in nesreče dogajajo. Ni jih pa treba klicati z objestno in nevarno vožnjo.

Podobn je tudi kle pri meni v NJ in NY doskrat guzva ,odbjac na odbijac ,pa smo vsi prsli skoz in domov ,noben se ne pizdi spustijo te skoz ce rabis ker je itak useen pes, sekunda gor al dol,ne smes pa cagat pa tenstat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi se preveč obremenjujejo z drugimi po nepotrebnem... veliko je takih nedoje*****  primerov ki mu ni nič prav :D

Ko nekoga prehitiš po polni črti in ga ne ogrožaš in vse čisto... trobi pa maha.. ali pa ko vidi motorista za sabo vsemogoči manevri...prehitevaš pa ti nasproti vozeči že z 200 metrov blenda..wtf ampak s tem se ne

ukvarjam.. vsak ima svoje probleme, eni jih pač zlijejo na druge ko je kaka prilika da izpadejo pametni in svetniški :smoke:  pa je takoj lažje pri srčku..

Če bi se vsak ukvarjal s sabo toliko kot se z drugimi bi bila idila :smoke:  pozabijo da nihče ni popoln....

 

Če ti kdo vozi nekaj cm za ritjo pri večji hitrosti, potem nedvomno ogroža tako sebe kot tudi tebe in dlje kot to počne, večja je verjetnost, da bo kaj šlo narobe.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti kdo vozi nekaj cm za ritjo pri večji hitrosti, potem nedvomno ogroža tako sebe kot tudi tebe in dlje kot to počne, večja je verjetnost, da bo kaj šlo narobe.

Verjetno te želi prehitet, najverjetneje ne uživa v vožnji za tvojo ritjo. Vozi naprej normalno tisti za tvojo ritjo vozi svojega... to govoriš za avtomobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno te želi prehitet, najverjetneje ne uživa v vožnji za tvojo ritjo. Vozi naprej normalno tisti za tvojo ritjo vozi svojega... to govoriš za avtomobil?

 

Če misli prehiteti, potem naj to stori. Če pa to ne more ali ne zna storiti brez cincanja in daljše vožnje za ritjo, potem naj vozi na ustrezni varnostni razdalji. A vas niso učili, da je prehitevanje manever, katerega se izvede hitro in odločno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas na AC nima kam prehiteti, ker je pred teboj kolona. Torej blendanje in vožnja za ritjo nima nobenega smisla.

Če se umakneš desno, takoj skoči za rit naslednjemu in spet ponovi vajo. To temo smo enkrat že dodobra obdelali.

 

Off topic: ali ste se vsi preselili v NJ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej pa cela drama ker sm len, in na cesti? ja len sm! tell me im my face, če se upaš, bom kmeta tako udaru de bo tvoja baba zajokala...... :D

 

 

Dva tedna sm se vrtel gor pa dol po Trstu, po centru.... danes sem bil slabo urco po ljubljani....živčni zlom. Pa mi ne bo noben reku, da je tržaški promet len, ljubljanski pa živahen. Razlika je, da v Italiji razumejo, da smo VSI na poti k svojim ciljem. V Sloveniji pa ima večina občutek da jim bom s prilkučitvijo na njihov vozni pas/ulico kej uzel.... če se pajsnem pred nekoga to ni blo zato ker on vozi mal prehitro in je za njimi kolona, neee to je blo izsiljevanje!!!! Jez bi mogu čakat še 5 minut, ker je biu on na prednostni, in samo 200m stran od križišča.....U trstu sem tri dni obračal sred Via Giulia, pred trgovskim centrom. v 6ih manevrih ko sem za par sekuind blokiral promet, MI NI NITI EN NIKOLI POTROBIL.

 

Pr nas je sobivanje na cesti čista neznanka. VSI mormo nekam pridet, in smo en drugemu mal v napoto. Ni pa nobene potrebe da se umes pobijemo, ker pač ni osebno....But we just don't get it. We re still stuck in WW2

Lenuh si lahko dokler ne oviraš prometa.

Drugače pa:

V Trstu (Udine, Milano, Roma) in povsod drugje se malce bolj znajdejo in so bolj okretni, ker jih je evolucija - namreč gnečo imajo že 20 ali več let, prisilila, da malce hitreje reagirajo, da se znajo vrivat, da gredo mopedi po obeh straneh itd itd...še vedno pa najdeš cvetke med njimi, ki se obnašajo tako kot tipični slovenceljni.

Jaz recimo že opažam razliko med Ljubljano in  zabačenmi seli ala Wajdušna, kako se folk drugače (beri hitreje) pomika. Pr nas imaš eno krožišče, pa se zgodi da vsak peti počaka pred vstopom vanj pogleda levo in desno, in če je res prazno gre naprej, pa folk lepo potrpežljivo čaka, saj ima 2 km vsak do doma. V Ljubljani pa tako cincanje ni več možno.

 

p.s. men se tut noben na rit ne lima, ker se umikam na desni pas. In kdor me hoče prehiteti, me mirno lahko, nimam nobenih problemov z njim.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas na AC nima kam prehiteti, ker je pred teboj kolona. Torej blendanje in vožnja za ritjo nima nobenega smisla.

Če se umakneš desno, takoj skoči za rit naslednjemu in spet ponovi vajo. To temo smo enkrat že dodobra obdelali.

 

Off topic: ali ste se vsi preselili v NJ?

Jaz sem dejansko v US ampak se vracam domov konec Novembra. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat je čas za premik v Kalifornijo, ne k nam v meglo in mraz.

Mam zadost US, kle sem moped prodal ze maja ,tako da ga zdaj rentam vsake tolk casa,doma imam pa frisnega tako da se mi ne ostaja vUS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje naj bi ga bus izsilil? Wtf? Kako bus lahko izsil s tistih 50 k pelje?

spregledu ga je...rutina jbg, mogoč je bil še moped hitr, pa je šit

 

zato pa stalno jočem da moram-moramo 3x pogledat

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej je pisalo da je težko poškodovan, kasneje ko je podlegel so članke popravili.

 

saj se je že na slikah videlo da je bil izsiljen,....res škoda,...mogoče ga bi že ABS rešil da nebi padel pri zaviranju...škoda sedaj sploh premlevat.

 

me je pa zbodel naslov članka na 24(k)ur:

Z motorjem drsel po vozišču in trčil v avtobus

pa kaj jim ni jasno, zgleda kot da je iz dolgčasa drsel in slučajno trčil, namesto da bi jasno napisal: Motoristu odvzeta prednost!

 

prav tako prejšnji teden je bil prispevek na RTVju v oddaji Tednik o tem kaki divjaki so motoristi! nič drugega niso premlevali kot to, da je za vse kriva hitrost in objestnost teh divjakov!

Popravljeno . Popravil Motocaster
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega z Alterja (je tudi tukaj (Snecer)) je pravilno motor prepoznal kot Aprilia Atlantic 400:

 

 nesreca_motor4.jpg

 00000008.jpg

Popravljeno . Popravil AndY1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se ni moj prjatu razletu, na slikah je T MAX , ga ne morm prklicat.

 

:rolleyes:  Aprilia 500 ja

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!