Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Tičica ali tiček, to je vprašanje zdaj! :?

Viš, jaz se pa nkol ne sprašujem pri teh postih ali gre za nosilce penisa al vagine.

Razen če ni pisanje tipikal sufražetsko. In tole zgori je... :grim

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take so mi ušeč dej cifro da te povabim na drink :D

pa ne da si tok obupan, da bi tut Salome vozil na drinko? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://novice.najdi.si/predogled/novica/6d13ef06c361d988114e343b1a6192e9/Radio-Krka/Kronika/Policisti-ujeli-motorista-ki-je-vozil-s-172-km-h-Bled

 

Enem debilom ne pomaga niti 1000 obvestil po medijih, da bodo (bomo) v tem vikendu še bolj nadzorovani .... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

 

Pa še en debil:

 

http://novice.najdi.si/predogled/novica/83af3f98e48451138b6bedaf275167bb/Planet-Siol-Net/Kronika/Pijan-in-pod-vplivom-mamil-z-motorjem-peljal-180-km-h

 

Ja pa nekaj zanimivo: ko nam nastavijo ogledalo pa nihče na forumu ne komentira (oporeka, zagovarja ... ) takega početja posameznih bedakov na cesti ... bravo mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en debil:

 

http://novice.najdi.si/predogled/novica/83af3f98e48451138b6bedaf275167bb/Planet-Siol-Net/Kronika/Pijan-in-pod-vplivom-mamil-z-motorjem-peljal-180-km-h

 

Ja pa nekaj zanimivo: ko nam nastavijo ogledalo pa nihče na forumu ne komentira (oporeka, zagovarja ... ) takega početja posameznih bedakov na cesti ... bravo mi.

 

Nam? Meni ni nihče špegla nastavu! Ne vozim ne pjan, ne zafiksan, izpit pa tud še imam.

Zakaj pa naj bi komentiral budale? Jih bo že Darwin, če ne kdo drug prej "pokomentiral".

Pričakuješ, da se bom sedaj zaradi drugih s pepelom zasipov? Mam drugih grehov dost, ne rabim zdej še zarad drugih bukslnov pepel iz nozdrvi prhat!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je neumnih. Pardon, pol ni neumnih, hahaha. 

Ha ha....Tone Fornezzi Tof :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce se mi pa enostavno ne ljubi, da bi edini v koloni skakal ven in not. Mal preveč km delam na dan da bi se se s tem ukvarjal

Ma lepo te prosim, kok dela pa je če pri 130km/h s prstkom pomakneš volan pol centimetra v desno? Cel lajf to počnem, pa me nič ne boli, niti teniški komolec mi ni ratal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav vama bom računal.  :kva1:

 

33.  »prehitevanje« je vožnja mimo drugega udeleženca cestnega prometa, ki se premika v isti smeri po prometnem pasu ali delu smernega vozišča, ki je namenjen prometu. Hitrejša vožnja ene kolone vozil od druge na cesti, ki ima najmanj dva prometna pasova za vožnjo v isto smer, ni prehitevanje;

Prjatu, pol tvojih kolegov to razume, pol pa nabrž ne :D...jaz to že dolgo vem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na samo sliko in na nič drugega samo to, kar piše spodaj. Sem napisal tako, ker je slika verjetno vzeta iz konteksta. Karkoli že to pomeni. 

 

30. člen

(avtocesta in hitra cesta)

...

(7) Na avtocesti in hitri cesti z dvema ali več prometnimi pasovi za vožnjo v eno smer morajo motorna vozila voziti po skrajnem desnem prometnem pasu, ki ni zaseden z vozili v koloni.

...

(17) Z globo 150 eurov se kaznuje za prekršek voznik ali pešec, ki ravna v nasprotju z določbo prvega, sedmega ali petnajstega odstavka tega člena.

...

jp, tut ta člen je veliko tvojih kolegov prešpricalo v šoli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm zgrožen nad takim početjem :angry:

 

:krneki:

js tut, niti 200 mu ne potegne, jajca :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma lepo te prosim, kok dela pa je če pri 130km/h s prstkom pomakneš volan pol centimetra v desno? Cel lajf to počnem, pa me nič ne boli, niti teniški komolec mi ni ratal.

 

Jaz še celo žmiguc vklopim kjub temu, da imam artritične prste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/koprski-policisti-lovili-motorista-ki-je-vozil-pod-vplivom-alkohola-in-mamil.html

 

To pa je sramota za vse ki se vozimo na motorjih...grem stavit da ni ne prvi ne zadnji prekršek ki ga je naredil...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/koprski-policisti-lovili-motorista-ki-je-vozil-pod-vplivom-alkohola-in-mamil.html

 

To pa je sramota za vse ki se vozimo na motorjih...grem stavit da ni ne prvi ne zadnji prekršek ki ga je naredil...

Nič večja sramota kot je pijanček v jarku sramota za vse moške, ali kot je mačka, ki se boji miši sramota za vsew ostale mačke, ....

Ne čutim se odgovornega za početje neke osebe nekaj deset ali sto ali tisoč km od mene, ki je niti ne poznam, niti je (verjetno) nikoli ne bom.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič večja sramota kot je pijanček v jarku sramota za vse moške, ali kot je mačka, ki se boji miši sramota za vsew ostale mačke, ....

Ne čutim se odgovornega za početje neke osebe nekaj deset ali sto ali tisoč km od mene, ki je niti ne poznam, niti je (verjetno) nikoli ne bom.

 

 

Moj komentar, da me je ˝sram˝, je letel na samooklicanega motorista ki meče luč na vse ostale. Kar poglej kako folk komentira zadevo. Motoristi itak vsi pijani, vsi kamikaze, po novem so vsi motoristi tudi zadrogirani, motoriste je treba izrint iz ceste ker so nevarni. Komentarji so pač komentarji ampak folk res tako razmišlja. Samo še čakam scenarij, ki ga lahko vidiš na youtubu (only in russia), ko te nekdo z avtom zrine s ceste ker pač misli da ima pravico. In če te ubije te pač ubije itak si bil nevaren ker si motorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj komentar, da me je ˝sram˝, je letel na samooklicanega motorista ki meče luč na vse ostale. Kar poglej kako folk komentira zadevo. Motoristi itak vsi pijani, vsi kamikaze, po novem so vsi motoristi tudi zadrogirani, motoriste je treba izrint iz ceste ker so nevarni. Komentarji so pač komentarji ampak folk res tako razmišlja. Samo še čakam scenarij, ki ga lahko vidiš na youtubu (only in russia), ko te nekdo z avtom zrine s ceste ker pač misli da ima pravico. In če te ubije te pač ubije itak si bil nevaren ker si motorist.

Ja kwa v jo pa sosedje rekl! 

Ta puhlica mi je šla vedno na qrac!

In tvoje pisanje je isti šmorn.

 

Samooklicani motorist? Zakaj bi kogarkoli, ki se spravi peljati motor ali kakšno drugo enosledno podritno prdalo moral kdorkoli kakorkoli oklicati, da bi bil zveličan?

Meče slabo luč na ostale? Ja seveda, kreten, ki bo po zadnjem pritiščal mimo nekoga, bo pri tem v slabo luč spravil vsakega dedka, ki se bo peljal s štirko na plac po solato!

Če pa sodiš ostale voznike po komentarjih nekaj kratkopametnih budal na spletu, no potem pa ...  si med enakimi.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj komentar, da me je ˝sram˝, je letel na samooklicanega motorista ki meče luč na vse ostale. Kar poglej kako folk komentira zadevo. Motoristi itak vsi pijani, vsi kamikaze, po novem so vsi motoristi tudi zadrogirani, motoriste je treba izrint iz ceste ker so nevarni. Komentarji so pač komentarji ampak folk res tako razmišlja. Samo še čakam scenarij, ki ga lahko vidiš na youtubu (only in russia), ko te nekdo z avtom zrine s ceste ker pač misli da ima pravico. In če te ubije te pač ubije itak si bil nevaren ker si motorist.

Če se boš sekiral za vsakega psa, ki laja nate na tvoji življenski poti in ga kamenjal, ne boš prišel daleč. Če pa se boš sekiral še okoli tega kaj folk misli na splošno o neki skupini ljudi (recimo motoristov) med katero slučajno spadaš tudi ti, boš pa itak out.

Živi kako ti najbolj paše, pri tem pa ne ogrožaj drugih. Motil jih bš pa itak vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa bicikliste nej bo tut sram....

.... skuteriste pa sploh...

:P

Pozabil si na one sirotice v minicah. Tiste šele naj bo sram.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si na one sirotice v minicah. Tiste šele naj bo sram.

lajkam sirotice u minicah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/koprski-policisti-lovili-motorista-ki-je-vozil-pod-vplivom-alkohola-in-mamil.html

 

To pa je sramota za vse ki se vozimo na motorjih...grem stavit da ni ne prvi ne zadnji prekršek ki ga je naredil...

 

Ne sekiri se....folk itak komaj čaka na take primere, da se potem lahko spluvajo nad motoristi. Ta đanki, ki nam je nadel vrsto zmerljivk s strani avtomobilistov sploh ni motorist. Niti sam se nima za motorista. Do starga zjebanga motorja je pršu zdilanjem, k odjemalc ni mel keša za dozo. Temu je pa itak vseen s čim se pele od točke A do točke B. Če ga nebi polcaji dobil, bi pa spet menjal za kšne čiste gate pa nogavice al kej podobnga. Poznam primere.......................... Polcaji so pa primer mal uporabl za medije proti motoristom. Odziv je bil pa pozitiven (za njih...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na vse kar gobezdajo o (VSEH) motoristih po raznih forumih me sploh ne gane,ker jest mam debelo kožo in furam dalje.

Sem pa prepričan ,da.imajo vsi pravi motoristi debelo kožo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne da si tok obupan, da bi tut Salome vozil na drinko? :lol1:

Mah nobene obupanosti ni  pa zajebavu sm se :D     drugače se mi pa sanja ena čokoladna krostata :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!