Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

kaj si pa mislu drugega .. včasih grejo mimo da te kar premakne.... pol jih pa na petrolu dohitiš pa snamejo čelade in majo vsi 50+ let.. eni komi hodijo ko grejo plačat bencin...ko pa sede na motor pa  pelje ko rossi... nevem a nimajo doma nobene žlahte al kaj da vozjo po cestah kot po pisti, dost si upajo eni ja

 

a drgač cesto si že zaprl?

Še ne, bo pa zgleda moral kakšen kolesar v trudi priti v dolini, da se bodo zmigali.

En edini prelaz imamo pa ne moremo ceste gor uredit, naj začnejo kasirat če je to problem... ampak da imamo edini biser tako uničen, to ni normalno in v posmeh turizmu.

bscap0000.jpg

bscap0001.jpg

bscap0002.jpg

bscap0003.jpg

bscap0004.jpg

bscap0005.jpg

bscap0006.jpg

bscap0007.jpg

bscap0008.jpg

bscap0009.jpg

bscap0010.jpg

bscap0011.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23,50 m ? Po sledeh so tudi ugotovili, da naj bi z glavo udaril v stebriček. 

23,50m kaj  ne razumem ( metrov kotaljenja ,zavorne poti ???).

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si pa mislu drugega .. včasih grejo mimo da te kar premakne.... pol jih pa na petrolu dohitiš pa snamejo čelade in majo vsi 50+ let.. eni komi hodijo ko grejo plačat bencin...ko pa sede na motor pa  pelje ko rossi... nevem a nimajo doma nobene žlahte al kaj da vozjo po cestah kot po pisti, dost si upajo eni ja

 

a drgač cesto si že zaprl?

kaj pa bi storila žlahta??? če boš ti pri pedesetih komaj hodu potem pa moje sožalje niso vsi enaki nekateri mladci pri 24 komaj hodijo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na fotki zgleda mokra cesta po plohi?

Morda so zato tudi "vsi" še dodatno drsali.

 Tisti dan tam okoli ni bilo nobene plohe. Sem pa pogledal tisti 30. ovinek...se ga dobro spomnim, ker me je že nekajkrat presenetil,  pa mi je Vršič destinacija vsaj 5x letno z motorjem, pa še enkrat toliko z avtom.  Najprej dokaj položna ravnina, kjer  "ožameš" ročico pod desno roko, potem pa kar naenkrat serpentina.

 

https://www.google.si/maps/@46.4127033,13.7448447,3a,75y,322.26h,80.03t/data=!3m7!1e1!3m5!1sw1PaIBqSdsos7_Ru9dA1mA!2e0!6s%2F%2Fgeo2.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3Dw1PaIBqSdsos7_Ru9dA1mA%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D100%26h%3D80%26yaw%3D220.38565%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=sl

 

A si slike mal popravil, ker v živo...je še slabše. 

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ovink je sitn, če ga ne poznaš. Je pa označen.

Nočem všečkat, se pa popolnoma strinjam. Najprej na desno poškiliš, koliko motoristov kofetka v gostilni Metoja, obrneš glavo nazaj na cesto...si že v ovinku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Exclan.... žlahta aka otroci oz bliznji ki motorista doma cakajo da pride ziu nazaj Ker ga majo radi.. zato pravim a se nc ne zamislijo k grejo napolno v vsak ovinek ki je nepregleden ....

Glede hoje... pravim da bi pricakoval mulca ki nima nc pameti tko vozit...pol pa vidis ko sestopi z motorja 'starcek' za katerga ponavad misles da je pocasen in premisljen v dejanjih.. ki ga tkole zge... hoja je bla kle drugega pomena.... kapiš

tko da ne razlagat da starejsi loh bolje hodijo k mam staro mamo 90 let k gre bols kt moja mt skor... k to sploh ni point da bi mel kaj cez starejse ljudi ... sm ce si drgac razumu pa tvoj problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko 50+ ljudi meni,da obvladajo vse ravno zaradi njihovih dolgoletnih izkušenj in si zaradi tega preveč dovolijo potem jih pa vnese.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na fotki zgleda mokra cesta po plohi?

Morda so zato tudi "vsi" še dodatno drsali.

Bi rekel, da fotka v članku ni frišna ampak t.im. arhivski material.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce nezbrano gledas naokol ne rabs tisat,da v jark letis....posebej na taki cesti.

Skor vseh pet v čredi je odletelo ... vsi nezbrani? al so se lovili. Druga dva sploh nista opazila, da je enega snelo, 3 in 4 sta to opazila, ker je 3. snelo. Sicer bi se v dolini al na vrhu začeli spraševati, kje je Štefan...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ima Snecer kar prav, da je šlo za tiščanje. Skupina petih, pa drugi in tretji sploh nista opazila, da je prvega odneslo...? To je lahko le, če jo je prvi v čredici dovolj odtiščal od ostalih, da sploh niso bili v vidnem stiku. Skratka, je zapustil čredo...

 

Pa če predzadnji ne bi padel in potem slučajno opazil kolega 10m pod cesto - a si predstavljate, kako debelo bi preostala četverica gledala na vrhu, kjer njihovega kompanjona ne bi bilo? Najbrž bi potegnili kar naprej proti dolini, da ga dohitijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23,50m kaj ne razumem ( metrov kotaljenja ,zavorne poti ???).

To je dolžina vidne sledi blokiranja zadnjega kolesa. Zato pa sem napisal, ker s prednjim kolesom bi bolj težko naredil takšno črto. Kot sem videl po fotografijah, so slikali zadnjo pnevmatiko, na kateri je videti sled obrabe zaradi drsenja.

Če motor ni imel sistema abs, potem je ta sled zaradi paničnega pritiskanja na pedal zadnje zavore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaviral le z zadnjo?

Nisem bil na kraju, ampak pišem na podlagi prebranega in videnega na fotografijah. Poleg tega sploh ne vem ali je bila kakšna priča, katera bi lahko opisala sam potek prometne nesreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile zadnji dogodki kažejo, da precej motoristov nastrada ne da bi bili zato krivi drugi udeleženci v prometu. Včasih je za kaj lahko kriva tudi problematična cestna infrastruktura a bo Borutt verjetno vedel povedati, koliko se policisti posvečajo temu aspektu, mimo famozne neprilagojene hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil na kraju, ampak pišem na podlagi prebranega in videnega na fotografijah. Poleg tega sploh ne vem ali je bila kakšna priča, katera bi lahko opisala sam potek prometne nesreče.

Js poznam dve ki so bile v tistem momentu,,ena odspredaj druga zadaj za njim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tri na prehitevalnem pasu?

Zelo me moti, da nekateri še vedno ne vedo, za kaj se ga uporablja. Ničkolikokrat sem se morala vrniti na desni pas, da sem lahko šla mimo kakega bumbarja, ki je mislil, da se prehitevalni uporablja za panoramsko vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Včasih je za kaj lahko kriva tudi problematična cestna infrastruktura a bo Borutt verjetno vedel povedati, koliko se policisti posvečajo temu aspektu, mimo famozne neprilagojene hitrosti.

Ne rab odgovarjat, saj vsi vemo, NIČ! Inkasanti imajo drugo delo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rab odgovarjat, saj vsi vemo, NIČ! Inkasanti imajo drugo delo...

Ja..policaji so krivi za slabe ceste..

Sedi pet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja..policaji so krivi za slabe ceste..

Sedi pet..

 

So pa sokrivi.

Če bi kdaj kot vzrok nesreče napisali naprimerno vozišče in bi vzdrževalce kaznovali, bi se marsikaj premaknilo.

Tako pa poznajo samo "neprimerna hitrost".

 

So SOKRIVI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!