Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

On 5/29/2016 at 10:09 AM, Ciko86 said:

Da pa človek vozi pod alkoholnimi hlapi pa je ok..tisti ki si je kupil motor in ni še nikoli vozil čez omejitev naj se javi..

celo zimo sem se vozil z motorjem ker sem avto prodal,(naj me štrafajo takoj policaji) imel sem xenonko (vožnja v službo ob 6h zjutraj po dokaj gozdni cesti) in avspuh brez db kilerjev niti eden me v celi zimi ni izsilil,ko pa sem demontiral xsenonko in obcasno dal notri db kiler je oa kot ruska ruleta....moje mnenje je če te ne vidijo naj te slišijo..

OT, nima veze s črno kroniko, Ciko86 edinkrat ko sem te slišal si bil že mimo.. :P (pa sovražim tiste ki vozijo brez db kilerjeu, ki to da ti uha vrže dol iz glave ni kul)

 

No če pustimo sedaj bertoke in hitro vožnjo, kaj narest ko t nekdo "nabije od zadaj" in to z avtom ? Ni ne hitrosti ne nič drugega tu. Z jomahco sem se lepo vozil čez porotorož lagano kot da sem nemški turist in tam pod metropolom en zapeljal ven iz boksa ko je bilo moje prednje kolo že vzporedno z zadnjim kolesom avta, lahko se kdo zgovarja na mrtvi kot al nevem kaj, po mojem mnenju ni niti slučajno ni pogledal na cesto ampak je tista vožnja na pamet "se mi zdi da je fraj".

No hotel sem reči, ali greš 100 ali 60 al 45, te lahko kdo spregleda, seveda če greš malo počasneje je možnost da te vseeno zadnjo sekundo opazi pa  lahko obideš avto (mogoče), sigurno pa te pri 60 ne pobirajo tolko naokoli kot pri 100 če je izid neuspešen.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 5. 2016 at 7:19, Whiskey pravi:

Evo, take imamo ... :slap:

Prometno poročilo

30.05.2016 07:17
Zadnji vnos: 30.05.2016 07:08

Kolesar se vozi po primorski avtocesti med Razdrtim in Postojno proti Ljubljani.

Upam, da je imel vinjeto, če ne ga je naj...l :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Rocky pravi:

Upam, da je imel vinjeto, če ne ga je naj...l :l_01:

Romun je dobil brezplačni lift off do Postojne. Bojda tudi plačilni nalog in pol kazenske točke. Plačal ne bo, ker za ta luxus nima, za ostalo se mu pa j.b. .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snecer pravi:

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/erik-z-yamaho-podrl-drevo-oblezal

Erika je pot zvabila med ovinkaste ceste na Tolminsko in tam, na glavni cesti med Tolminom in Kobaridom, se je peljal mimo bara Pr skalci, ki velja za kraj, kjer se motoristi radi ustavijo. Podatek o baru je pomemben predvsem zaradi ovinka za lokalom; pot pelje navzdol in stari mački pravijo, da tod ne gre pretiravati s hitrostjo, ker greš ven. V preteklosti so se že zgodili zdrsi, a najhujših nesreč ne pomnijo. V soboto je bilo žal drugače. Tragično.

 

image_15960658_2.jpg

Vsak ovinek tam poznam v piko..,tukaj piše nekdo v Slovenskih novicah,ki nima pojma o pojmu...,točno tam na tem ovinku se je pred približno 25leti zgodila tragična nesreča treh mladih fantov ki so v avtomobilu prileteli v oreh,ki je takrat še stal na travniku iz tega ovinka.Priznam,da pa sem pred leti,ko še ni bilo toliko prometa in nič pameti v moji glavi peljal skozi ta ovinek 140kmh po kolenu!Tole soboto sem šel mimo..,stisnilo me je pri srcu,hudo mi je bilo,ko sem videl fanta ležati v njivi...,samo malo pokrit preko glave..,dolgo je ležal tam..,mimo sem šel 14.40..,počivaj v miru in sožalje vsem njegovim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolker sm js slišau je dobil belomoder taksi sz ac in opozorilo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, Snecer said:

A ni pri Vikiju podobna scena, ko se narod sesuva za publiko?

Al pa pri tvojih Jodlarjih na Golici.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full vzgojno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, DINAMIK pravi:

Vsak ovinek tam poznam v piko..,tukaj piše nekdo v Slovenskih novicah,ki nima pojma o pojmu...,točno tam na tem ovinku se je pred približno 25leti zgodila tragična nesreča treh mladih fantov ki so v avtomobilu prileteli v oreh,ki je takrat še stal na travniku iz tega ovinka.Priznam,da pa sem pred leti,ko še ni bilo toliko prometa in nič pameti v moji glavi peljal skozi ta ovinek 140kmh po kolenu!Tole soboto sem šel mimo..,stisnilo me je pri srcu,hudo mi je bilo,ko sem videl fanta ležati v njivi...,samo malo pokrit preko glave..,dolgo je ležal tam..,mimo sem šel 14.40..,počivaj v miru in sožalje vsem njegovim.

Udaril naj bi v drevo

Ponekod pravijo premera 10 cm

Drugi spet 30 cm

Kako je zdaj realno bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Snecer pravi:

A ni pri Vikiju podobna scena, ko se narod sesuva za publiko?

To pa prvič slišim.........

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce ma Snecer prou,ce ne bi blo publike se racing mazuli nebi gonil tud po desetkrat po tisti treh kurcevih ovinkih gor pa dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jskrablin pravi:

Publika je vedno problem. Simpl dejstvo, like it or not.

EGO je problem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, KARMEN1 pravi:

To pa prvič slišim.........

Malo poglej po MSju, smo tudi letos brali o tem, kak so frčali tam.

Največ bo pa vedel "inventar", oglednik trase :) 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, HD-Dyna pravi:

EGO je problem :blush:

jogurt ni pa nč kriu :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

Malo poglej po MSju, smo tudi letos brali o tem, kak so frčali tam.

Največ bo pa vedel "inventar", oglednik trase :) 

 

 

Letos en mlad fant, ki je morda bil na prvi spomladanski vožnji..........

Lani menda eden.......

O vožnji, frčanju in podobne lahko povemo samo domači, ki smo skoraj vsak dan tam ;).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, luxsa pravi:

A se niste sposobni kam del pelat al kaj.

kam :eek:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

jogurt ni pa nč kriu :(

Ima, ima .... če si še mlečn, zna bit kr jeba :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!