Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Se strinjam, članek je napisan povsem nerazumljivo.

Če je motorist oplazil kolesarja pri prehitevanju, potem je po definiciji tega pojma prišel pred kolesarja in je kolesar padel za motoristom. Kako je potem možno, da se je motorist zaletel v stoječe tovorno vozilo, ki je očitno opazilo padec kolesarjev in imelo zaradi tega čas ustaviti.. Motorist, ki bi povzročil padec kolesarjev bi bil v času, ko je padec opazil tovornjak in se dejansko zaustavil, že davno mimo? Ali pa bi se v najboljšem primeru zaletel v nasproti vozeč se tovornjak?

Razen če je res šlo za več različnih motoristov.. Ampak potem bi bilo pa prav, da se to napiše.

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem razumel ,mogoče zato , ker mene nobeden ne razume :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz sem razumel ,mogoče zato , ker mene nobeden ne razume :P

imam isti problem(pravzaprav ni moj, ampak njihov:P), mogoče sm tudi jest zaradi tega razumel:D

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, twom said:

Nimam nič proti kolesarjem, samo proti idiotom na kolesih... (ki se vozijo vštric, po nasprotnem pasu, sekajo ovinke, itd)

Zato se jih pa na široko obvozi. Zna pa bit problem, če med prehitevanjem kolesarja mimo tebe padeta še dva motorja. Če se kdo prepozna, zadnjič na relaciji od Kočevja proti Fari, sorry, bil si prehiter da bi te opazil v ogledalu. Na srečo se je izšlo ok. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 24kurah piše tole:

Motorist prehiteval kolesarja in ga oplazil

V nedeljo nekaj pred 10.30 so bili novomeški policisti obveščeni o prometni nesreči na cesti med Sotesko in Dvorom. Po prvih ugotovitvah naj bi 31-letni motorist prehiteval kolesarja in ga z vozilom oplazil. 29-letni kolesar je izgubil oblast nad kolesom in trčil v 31-letnega kolesarja. Oba sta se pri padcu lažje poškodovala.

Oblast nad motorjem je izgubil tudi motorist, ki je po padcu zadel stoječe tovorno vozilo. Voznik tovornega vozila naj bi opazil padec kolesarjev in vozilo pravočasno ustavil. Hudo poškodovanega motorista so reševalci odpeljali v bolnišnico.

 

Se pravi, da sta kretena kolesarja vozila vzporedno. In ti barvno usklajeni idioti si med sabo razlagajo, da je zakonsko prepovedana vožnja vštric varnejša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, mislim da tukaj niso kolesarji nič krivi, valda ko prehitevaš kolesarja mu daš vsaj metr placa?

mene je bol zmotilo to kar očintno tukaj vsak spregleda 16 lenik in 16 letnica z avtom v drevo ?

Noben od novinarjev ni omenil pomanjkanje vozniškega izpita (po vsej verjetnosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, smasher pravi:

Ok, mislim da tukaj niso kolesarji nič krivi, valda ko prehitevaš kolesarja mu daš vsaj metr placa?

mene je bol zmotilo to kar očintno tukaj vsak spregleda 16 lenik in 16 letnica z avtom v drevo ?

Noben od novinarjev ni omenil pomanjkanje vozniškega izpita (po vsej verjetnosti)

... omenjajo pa, da so jih preganjali Policisti !

Ne vidim razloga preganjanja, če ima vozilo veljavno registrsko označbo.... 

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, HD-Dyna pravi:

... omenjajo pa, da so jih preganjali Policisti !

Ne vidim razloga preganjanja, če ima vozilo veljavno registrsko označbo.... 

Še posebej, če ima tvojo.

Jaz pa ne vidim razloga bežanja pred policisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, nazo13 pravi:

Še posebej, če ima tvojo.

Jaz pa ne vidim razloga bežanja pred policisti.

Kako ga ne vidiš ?

16 let, brez izpita, mogoče še kaj alkota.... Veliko razlogov za nekatere....

Sigurno pa to ni razlog za dva mrtva 16letnika !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, HD-Dyna pravi:

... Sigurno pa to ni razlog za dva mrtva 16letnika !

Odvisno od tega kaj bi bila kasneje in od tega kdo in kako ju je vzgojil za tako neumnost!.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, I30 pravi:

Odvisno od tega kaj bi bila kasneje in od tega kdo in kako ju je vzgojil za tako neumnost!.

"Ne obsojajte mojih dejanj, če ne poznate razlogov zanje !"

... seveda pa ne odobravam vožnje brez izpita in slično, toda kazen je res previsoka !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, HD-Dyna pravi:

Kako ga ne vidiš ?

16 let, brez izpita, mogoče še kaj alkota.... Veliko razlogov za nekatere....

Sigurno pa to ni razlog za dva mrtva 16letnika !

Verjetno je to razlog, kot si omenil. Verjamem pa tudi, da glede na kraj dogodka bi znalo bit, da sta v avtu bila mlada "brazilca" za katere je itak znano, da se pri teh letih vozijo z avti.

Nista oba umrla, kot navajaš, temveč voznik, 15 letna sopotnica je hudo poškodovana.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

"Ne obsojajte mojih dejanj, če ne poznate razlogov zanje !"

DL je lepo napisal, kar sem sam povedal med vrsticami. In če pomislimo malo v preventivnem smislu ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Whiskey said:

Se pravi, da sta kretena kolesarja vozila vzporedno. In ti barvno usklajeni idioti si med sabo razlagajo, da je zakonsko prepovedana vožnja vštric varnejša.

Verjetno je to večinoma celo res (razen če ne gre motorist prehitevat dveh vštric kolesarjev po istem pasu), ker te sicer (kot kolesarja) prehitevajo na dotik. Ni nobena dvo pasovna cesta toliko ozka da te ne bi šel nekdo (avto ali tovornjak) prehitevat kljub temu da je na nasprotnem pasu avtobus ali tovornjak.

V tem primeru, če sta dva vštric, tisti za njima ne more prehitevat, in mora, hoče noče, počakat da nasprot ni nobenega. Nekateri kolesarji zaradi istega razloga vozijo en meter od roba. Sam za kaj takega nimam jajc ker nikoli ne veš kdaj bo kakšen kreten glih takrat za teboj SMS tipkal, ali mail bral...

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, HD-Dyna pravi:

Kako ga ne vidiš ?

16 let, brez izpita, mogoče še kaj alkota.... Veliko razlogov za nekatere....

Sigurno pa to ni razlog za dva mrtva 16letnika !

 

pred 1 uro, HD-Dyna pravi:

"Ne obsojajte mojih dejanj, če ne poznate razlogov zanje !"

... seveda pa ne odobravam vožnje brez izpita in slično, toda kazen je res previsoka !

Fant je mrtev zaradi svojih neumnih dejanj (bežanje, prehiter, neizkušen, ... ) in ne zaradi policije.

Kakšen drug božji razlog pa naj bo, da se je 16letnik hotel kurčit pred 15letnico? Če ga je policaj zaustavljal ima da stane, za vse ostalo je kriv izključno sam in ne policaj, ki je (ČE?) vozil za njim. A mu je policaj tiščal gas ali ga zrinil s ceste? Poln kufer imam Brazilkcev in objestnih sinkotov, ki mislijo da lahko počnejo kar se jim zljubi ne glede na posledice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, pajkica pravi:

koji kurac pa ma zdej fukanje veze s črno kroniko? dej nehite kvasit bedarije... kr neki

Kje fukajo? Kdo fuka? Zakaj pa ti je to na misel prišlo? Manjka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, pajkica pravi:

koji kurac pa ma zdej fukanje veze s črno kroniko? dej nehite kvasit bedarije... kr neki

Če preveč fukaš v avtu, te lohka šlog udar in prideš v cestno črno kroniko !

Teb je tut treba vse narisat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, pajkica pravi:

seveda, vsakič grem srat ko tebe berem....

vem, da imaš probleme z avtoriteto, živci znajo bit vzrok gostegai štarta za redke stvari:P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, builder pravi:

vem, da imaš probleme z avtoriteto, živci znajo bit vzrok gostegai štarta za redke stvari:P 

? velik veš o men...sicer pa niti v moraliziranje ne paše tole.... tako da ti prepuščam futranje s svojimi egoumobolozami.... dober tek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!