Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 2 minutami, pajkica pravi:

? velik veš o men...sicer pa niti v moraliziranje ne paše tole.... tako da ti prepuščam futranje s svojimi egoumobolozami.... dober tek

a si že spet tekla na WC:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, builder pravi:

a si že spet tekla na WC:lol1:

ne, tokrat ji je prej ušlo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa naj mi še kdo reče, da so umirjene in varne, no, varne mogoče:lol1:

Popoldan so 46-letni motoristki, ki je peljala iz smeri Ločne proti Bučni vasi, izmerili hitrost 118 km/h. Kršiteljici so odvzeli vozniško dovoljenje in o prekoračitvi hitrosti z obdolžilnim predlogom seznanili sodišče.

prebral tukaj: http://www.dolenjskanews.com/mladoletniki-za-volanom-16-letnik-tragicno-17-letnik-pijan/

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, pajkica pravi:

koji kurac pa ma zdej fukanje veze s črno kroniko? dej nehite kvasit bedarije... kr neki

tebe je pomanjkanje pritegnilo v to temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, pajkica pravi:

a zato je tebe povsod poln?

zaradi smernic na forumu ti ne upam odgovoriti

 

pred 29 minutami, builder pravi:

zdej pa naj mi še kdo reče, da so umirjene in varne, no, varne mogoče:lol1:

Popoldan so 46-letni motoristki, ki je peljala iz smeri Ločne proti Bučni vasi, izmerili hitrost 118 km/h. Kršiteljici so odvzeli vozniško dovoljenje in o prekoračitvi hitrosti z obdolžilnim predlogom seznanili sodišče.

prebral tukaj: http://www.dolenjskanews.com/mladoletniki-za-volanom-16-letnik-tragicno-17-letnik-pijan/

objestna divjakinja, naselje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

objestna divjakinja, naselje?

vidiš, da so ji že izpit vzel:D, sam to ni smešno:lol1:

upam, da nikol ne spregledam znaka za naselje:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snecer pravi:

zdaj bo pa šla na delavnico in v tečaj pa bo postala nelovljiva

končno maš eno dobro profilno fotko, sampovem :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Whiskey said:

Se pravi, da sta kretena kolesarja vozila vzporedno. In ti barvno usklajeni idioti si med sabo razlagajo, da je zakonsko prepovedana vožnja vštric varnejša.

Ejga stari,jest sm matorist in barvno usklajen idiot kolesar,kva pa zdej, dej enga takratkega spij pa enga skad da se nous tresu k str fiat.:fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, luxsa pravi:

Ejga stari,jest sm matorist in barvno usklajen idiot kolesar,kva pa zdej, dej enga takratkega spij pa enga skad da se nous tresu k str fiat.:fyou:

karkol boš napisal, vožnja vštric je nevarna. Pa nimam nič prot kolesarjem, sam včasih se mi zdi da so bolj objestni od motoristov (beri lahkomiselni)

Moj največji strah na cesti je, ne da me sklatijo, ampak da jaz sklatim kolesarja ali pešca, zato se jih v velikem loku ognem, če se le da.

Nisem bil profesionalni kolesar, sem pa bil rekreativni, par let redno vsak dan. In vedno sem vozil čimbližje desnemu robu cestišča, pa še me je prikolica od šleparja 1x oplazila, pol sm pa mal po kanalu rošče nabiral :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mate prou,kolesarje je treba jebat,kerga kurca se majo za vozt ce je majstr na mopedu,sploh pe ne ustric.Kar se tice vozne ustri res ni najbl pametna,sploh ce je promet,ce pa je cesta frej in ti pedromotorist ali pedroavtomobilist trob in te hoce zrint s ceste zna bit pa jeba,marsker tak jeznoritez jih je ze po picki dobu.V 40 letih bicikliranja in 600 000 prevozenih kilometrih se imel samo 4 ali 5 akrobacij ko so me zrinl s ceste al pa izsilili da sem delu salte po haubi,zmeri sem bil sam in bliz roba,tako da dragi somopedisti,sljivovice,viskiji in druge zganice ne kurcte se prevec,zivte in puste zivet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ko bodo placal cestnino in seveda zavarovanje(kritje skode v primeru nesrece) nej kolesarji gonijo po regionalki, do takrat pa nej gonijo okol stadiona ali pa po kolesarskih stezah kjer ne ovirajo nikogar.

Popravljeno . Popravil ukica
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si prav bicikelj registriral? Sej motorja tud ni treba, ker placujemo ze za avto.:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, ukica said:

Aha, ko bodo placal cestnino in seveda zavarovanje(kritje skode v primeru nesrece) nej kolesarji gonijo po regionalki, do takrat pa nej gonijo okol stadiona ali pa po kolesarskih stezah kjer ne ovirajo nikogar.

Saj nismo Kitajci, da kolesarji nimajo še kakega drugega vozila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mate kolesarji ene 500 maratonov na sezono, pa vse zaprto, pa se je treba se kar silt med prometom, pa kdo bi to stekal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DinDiin said:

Si prav bicikelj registriral? Sej motorja tud ni treba, ker placujemo ze za avto.:lol1:

Koliko pa kolo naredi škode na cestišču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

končno maš eno dobro profilno fotko, sampovem :D

Ah kje, meni so bili všeč vsi prejšnji objestneži. :D

Reklamira flomaster ali češke gume? Morda oiler... Kdo bi vedel...

 

Sicer pa puritanski, neobjestni dokazovalec koliko ne bo nobenemu drugemu uspelo narediti toliko kilometrov iz gume nosi nezaslišano nedovoljen temen vizir! :eek:

Ježeš! Bi rekel štekaš? :ras: pa priznam da ne štekam. Štekaš? :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, DinDiin said:

Ocitno velik, ce jih gazijo ker se vstric vozijo  :) 

Ti pa si perla,nj cudn da je sou TAM u qrac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, luxsa pravi:

Mate prou,kolesarje je treba jebat,kerga kurca se majo za vozt ce je majstr na mopedu,sploh pe ne ustric.Kar se tice vozne ustri res ni najbl pametna,sploh ce je promet,ce pa je cesta frej in ti pedromotorist ali pedroavtomobilist trob in te hoce zrint s ceste zna bit pa jeba,marsker tak jeznoritez jih je ze po picki dobu.V 40 letih bicikliranja in 600 000 prevozenih kilometrih se imel samo 4 ali 5 akrobacij ko so me zrinl s ceste al pa izsilili da sem delu salte po haubi,zmeri sem bil sam in bliz roba,tako da dragi somopedisti,sljivovice,viskiji in druge zganice ne kurcte se prevec,zivte in puste zivet.

jaz ne trobim..samo čisto na kratko pisknem ker imam tih motor  - samo v opozorilo oz. obvestilo da se približujem in bi prosil , da ne izvajajo bočnih manevrov - samo to in nič drugega .. in ponavadi namesto da bi se levi umaknil v kolono po ena se en drugi zapelje v trojni vštric.. pohvalno in varno za njih in zame .. not..

kar sem odebelil bi se mogoče še strinjal , če bi veljalo tudi za kolesarje ... 

naslednjič ko mi bo potem , ko se bosta dva vozila vštric pa sem se lepo počaaaasi približal na nekaj metrov a nisem hotel prehitet  - klanec navzdol s trojan proti vranskem ima dvojno polno črto - in me je pogledal pod ramo in se ni umaknil , potem ko sem dvakrat nažgal gas - še trobil nisem - je pa bujno komentiral ko sem počasi peljal mimo in seveda bebo zapeljal nazaj proti levi pred mojo , ki je vozila za mano - no takrat se bom postavil pred njega in vozil tako , da me pri 30 na uro  ne bo mogel prehitet .. 

tolk o tem kurčenju , živetju in pusti živeti .. 

pred 2 urami, motolover pravi:

Koliko pa kolo naredi škode na cestišču?

na avtu luči , hauba , šipa , streha.. na motorju zaradi padca poleg materialne škode tudi poškodbe motorista .. 

načeloma se strinjam s tabo - a pošteno bi bilo , če bi vsi cestnino plačevali po sili , ki zaradi teže obteženega vozila deluje na cm2 ceste .. bicikel 50kg/cm2 .. se strinjaš?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Snecer pravi:

zdaj bo pa šla na delavnico in v tečaj pa bo postala nelovljiva

Petja, vem, da gre za misijo nemogoče, saj sta s Snecerjem (alias Bleck Riderjem, Clintom Eastwoodom, Vinetoujem, Arnoldom Schwarzeneggerjem et cetera) tako rekoč ena in ista oseba. In da Snecer dominira nad teboj. Pa vendar: če bo kdaj - po pomoti - vseeno vzel predpisane antidepresive, ga potolaži, da Center varne vožnje na Vranskem res ni zanj.  Zanj bo primernejša ustrezna institucija v Vojniku. :cool:

Razdvojenaosebnost Press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!