Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 minuto, IZTOK pravi:

Zalostno ja, za vse druge bedarije se najde denar na kredit, se 300 milijonckov za Grske cigane, ki jih ne bomo nikoli vec dobili nazaj, za par namensko opremljenih helikopterjev za medicinsko resevalno sluzbo pa ne. Klinc gleda drzavljane, naj umirajo...

Helikopterje imajo za prevažanje samih sebe in njihovih znancev na preglede k dohtarju :lol1:me prav zanima epilog od takrat ,je blo vse tiho in pometeno pod preprogo ............ampak oni so res strogo po pravilima :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Kmet2 pravi:

Da ,ampak samo svoje zapise ........:lol1:

Dami je rekel, da bi lahko imel operacijsko dvorano zraven in si ne bi mogel nič pomagal on pa odgovori, da bi umrl :lol1: zraven pa stali, da bi mu več škodovali kot koristili... :slap: ampak Đek bi mu pa vseeno vzel 120€ Ok zakon je zakon :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, dr.looney pravi:

To kar sem ti napisala bi moral znat laik.

Po novem se uvajajo dispecerski centri in potem bo laikom pomagal dispecer.

S strinjam da bi glede resevanja moralo biti drugace, a na zalost gre na slabse. 

 

Ne se sekirat ,sej veš kako si mi svetovala v eni drugi temi ;) glavno da,  ko prevažajo s policijskim heličem znance na pregled ne potrebujejo nobenih dovolilnic ......je kar potihnilo tisto , ko nismo imeli pojma ,en je vedel pa vse :lol1: vse tiho je bilo .....me zanima epilog !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Ne se sekirat ,sej veš kako si mi svetovala v eni drugi temi ;) glavno da,  ko prevažajo s policijskim heličem znance na pregled ne potrebujejo nobenih dovolilnic ......je kar potihnilo tisto , ko nismo imeli pojma ,en je vedel pa vse :lol1: vse tiho je bilo .....me zanima epilog !

Jaz se nea sekiram. Sej se ti se mal za mene.....:ras:.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se pa sekiram, ker se ne spomnim al mi je al mi ni potekla prva pomoč :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

Ne se sekirat ,sej veš kako si mi svetovala v eni drugi temi ;) glavno da,  ko prevažajo s policijskim heličem znance na pregled ne potrebujejo nobenih dovolilnic ......je kar potihnilo tisto , ko nismo imeli pojma ,en je vedel pa vse :lol1: vse tiho je bilo .....me zanima epilog !

Spet nekaj nabijaš, ker spet nimaš pojma.

Pri opravljanju službenih poletov so imeli še kakšnega potnika. In tega potnika niso peljali na pregled, kot nabijaš iz nevednosti. 

Da boš pa lahko še bolj fouš, ti bom napisal, da je bil že marsikdo iz naših vrst potnik v helikopterju, ker je bil prostor. Pa požri se, ker se lahko vozimo s helikopterjem. In še se bomo. 

 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, dr.looney pravi:

To kar sem ti napisala bi moral znat laik.

Po novem se uvajajo dispecerski centri in potem bo laikom pomagal dispecer.

S strinjam da bi glede resevanja moralo biti drugace, a na zalost gre na slabse. 

Aja pa se to helikopter v slabih vremenskih pogojih ne bo prisel. 

Bi morali znat, se strinjam. Samo realnost je pa cisto drugacna in ne samo pri nas. Ko so mene takrat sesuli v Avstriji so Avstrijcki tekali naokrog kot kure brez glave. Sem jih kar sam pokomandiral, da so me vsaj z ceste na varno odnesli. Ves, pri nas so se nesposobni politiki kar navadili, da obveznosti, ki bi jih morali organizirati in financirati IZ NASEGA Z DAVSCINAMI POBRANRGA DENARJA potem prelozijo na nas same, evrcki pa kar izpuhtijo. V drzavah, s katerimi bi se zeleli primerjati pa se sistem resevanja ne zanasa na prvo pomoc v vozilih in na kopico laikov ampak koristijo tehnologijo, ki nam je v 21 stoletju na razpolago.

Tolko o tem, prva pomoc pa naj kar bo v vozilu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Spet nekaj nabijaš, ker spet nimaš pojma.

Pri opravljanju službenih poletov so imeli še kakšnega potnika. In tega potnika niso peljali na pregled, kot nabijaš iz nevednosti. 

Da boš pa lahko še bolj fouš, ti bom napisal, da je bil že marsikdo iz naših vrst potnik v helikopterju, ker je bil prostor. Pa požri se, ker se lahko vozimo s helikopterjem. In še se bomo. 

No no le pomiri se , zadihaj ......jaz ne rabim oškodovati nekoga , ki res rabi pomoč , zato ,da se vozim z heličem , če se hočem si to kupim . Sej veš , če si iznajdljiv maš , če nisi, si v policiji in jebeš rajo in se furaš na na naše stroške , priden !

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Spet nekaj nabijaš, ker spet nimaš pojma.

Pri opravljanju službenih poletov so imeli še kakšnega potnika. In tega potnika niso peljali na pregled, kot nabijaš iz nevednosti. 

Da boš pa lahko še bolj fouš, ti bom napisal, da je bil že marsikdo iz naših vrst potnik v helikopterju, ker je bil prostor. Pa požri se, ker se lahko vozimo s helikopterjem. In še se bomo. 

Brez nič ni nič. Zapomni si že enkrat. 

Kmalu bodo organizirane preventivne delavnice za motoriste. Bo poleg stožcev tudi tečaj prve pomoči. Boste obveščeni o datumih.  

A se boste spet po idealnih pogojih učili vozit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Helikopterje imajo za prevažanje samih sebe in njihovih znancev na preglede k dohtarju :lol1:me prav zanima epilog od takrat ,je blo vse tiho in pometeno pod preprogo ............ampak oni so res strogo po pravilima :D 

Spet nekaj nabijaš, ker spet nimaš pojma.

Pri opravljanju službenih poletov so imeli še kakšnega potnika. In tega potnika niso peljali na pregled, kot nabijaš iz nevednosti. 

Da boš pa lahko še bolj fouš, ti bom napisal, da je bil že marsikdo iz naših vrst potnik v helikopterju, ker je bil prostor. Pa požri se, ker se lahko vozimo s helikopterjem. In še se bomo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

 

Brez nič ni nič. Zapomni si že enkrat. 

Kmalu bodo organizirane preventivne delavnice za motoriste. Bo poleg stožcev tudi tečaj prve pomoči. Boste obveščeni o datumih.  

Samemu sebi si ob hudi nesreči ne moreš prav nič pomagati s PP. Lahko si pa na pikniku če se opečeš po prstu nalepiš flajšter.

Tečaj PP je pa vedno dobrodošel.

pred 2 minutami, Borutt pravi:

 

Da boš pa lahko še bolj fouš, ti bom napisal, da je bil že marsikdo iz naših vrst potnik v helikopterju, ker je bil prostor. Pa požri se, ker se lahko vozimo s helikopterjem. In še se bomo. 

Seveda boste leteli in "na oko" ocenjevali kdo divja po cesti. Poleti stanejo, denarce je potrebno zaslužiti. :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Spet nekaj nabijaš, ker spet nimaš pojma.

Pri opravljanju službenih poletov so imeli še kakšnega potnika. In tega potnika niso peljali na pregled, kot nabijaš iz nevednosti. 

Da boš pa lahko še bolj fouš, ti bom napisal, da je bil že marsikdo iz naših vrst potnik v helikopterju, ker je bil prostor. Pa požri se, ker se lahko vozimo s helikopterjem. In še se bomo. 

Priden priden ti se kar vozi na naše stroške ,sposoben .........jaz si to kupim , ne rabim porabljat davkoplačevalskega denarja in nekomu , ki je res potreben pomoči odžirat sedež .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj brišeš ,sej govorimo o prvi pomoči , kako jo nekateri izkoriščajo  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

če jo znaš in če jo imaš za kaj uporabit.

To je isto kot če bi napisal, če mam krila bi lahko poletel :P

Letiš lahko :eek:

Samo razmišljam, kje imaš lahko škatlico za PP :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Samemu sebi si ob hudi nesreči ne moreš prav nič pomagati s PP. Lahko si pa na pikniku če se opečeš po prstu nalepiš flajšter.

Tečaj PP je pa vedno dobrodošel.

Seveda boste leteli in "na oko" ocenjevali kdo divja po cesti. Poleti stanejo, denarce je potrebno zaslužiti. :P

 

Lahko pa prideš na kraj prometne nesreče, pa kakšni bejbi zaviješ poškodovan noht. FIS točke. 

Poleti so službeni poleti in ne kar nekaj. Vsaj takrat, ko pride helikopter k nam, je tako. Torej, pregled državne meje  ali pa kontrola prometa. Za takšne zadeve se pri nas vozijo policisti observerji. Poleg kakšnega uniformiranega potnika, če je prostor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Lahko pa prideš na kraj prometne nesreče, pa kakšni bejbi zaviješ poškodovan noht. FIS točke. 

Poleti so službeni poleti in ne kar nekaj. Vsaj takrat, ko pride helikopter k nam, je tako. Torej, pregled državne meje  ali pa kontrola prometa. Za takšne zadeve se pri nas vozijo policisti observerji. Poleg kakšnega uniformiranega potnika, če je prostor. 

 

16406444_1217713681609776_1068346281011000134_n.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Kmet2 pravi:

Priden priden ti se kar vozi na naše stroške ,sposoben .........jaz si to kupim , ne rabim porabljat davkoplačevalskega denarja in nekomu , ki je res potreben pomoči odžirat sedež .

Takrat niso na reševalni misiji, ampak na pregledu državne meje ali kontroli prometa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Takrat niso na reševalni misiji, ampak na pregledu državne meje ali kontroli prometa. 

Ja takrat so bili na pregledu meje :lol1:ti to ovcam govor , pa zgornjo sliko glej -----

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Ja takrat so bili na pregledu meje :lol1:ti to ovcam govor , pa zgornjo sliko glej -----

Ker ti branje dela težave, ti bom ponovil; pisal sem za helikopterske polete pri nas, ko gre v helikopter naš policist observer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Lahko pa prideš na kraj prometne nesreče, pa kakšni bejbi zaviješ poškodovan noht. FIS točke. 

 

to pa takoj :D

+ umetno dihanje

+masaža srca

vse obvladam vse.

Aja , a rabim škatlico PP met s seboj al lahko to brez nje počnem?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Kmet2 pravi:

Kaj brišeš ,sej govorimo o prvi pomoči , kako jo nekateri izkoriščajo  :lol1:

ne brišem, premikam nas v nabijanje, pa ste prehitri....govorimo o vsem, zato pa premikam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Ker ti branje dela težave, ti bom ponovil; pisal sem za helikopterske polete pri nas, ko gre v helikopter naš policist observer. 

Ja ,zavajal si spet , kot ponavadi ...jaz sem pisal za tisti dogodek na TV ,sej si ga komentiral .....a si ti na čem ?:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, HD-Dyna pravi:

Letiš lahko :eek:

Samo razmišljam, kje imaš lahko škatlico za PP :blush:

moraš jo met tut ko letiš.

Zato da se lahko ob slabem pristanku obvežeš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

to pa takoj :D

+ umetno dihanje

+masaža srca

vse obvladam vse.

Aja , a rabim škatlico PP met s seboj al lahko to brez nje počnem?

 

Če je potekel datum je bolje ,da je nimaš :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!