Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 36 minutami, skalar36 pravi:

Ja. Res je. Samo če bi Franc mel službo v kateri je pošteno plačan, če ga nebi kradla država. Če bi se vsak dan iz službbe vračal srečen, ker bi vedu da je prihodnost svetla, verjeto ne bi v petek zvečer šel iz obupa na par piv pa potem povzročil prometno... Res je sam si kriv za svoja dejanja...sam nič pa ne moreš, če te družba peha v obup...ker konec koncev smo le družba, ki je odvisna en od drugega... vas pa težave rešuje po svoje...eni pa na cesti. Pa se spet vrnemo v švico, ali v severne države. Tam imajo urejeno vse, zato se tudi na cesti ljudje obnašajo vestno.

In spet in spet in spet. Sosedova trava je bolj zelena. 

Po tej logiki bi lahko bili vsi pijanci in narkomani. Jaz tem se vedno pravim nesposobnost sprejemanja odgovornosti za svoje zivljenje in odlocitve.

Tako opevas severne drzave. Si kdaj tam delal, zivel. Ne cedita se med in mleko. Jaz sem delala v Nemciji kot sezonc. No ni zlato vse kar se sveti.

Mislis, da nimajo kriminala skorumpiranih politikov ipd. Tudi tam se najde milijon razlogov zakaj to ja in zakaj to ne. Tudi tam imajo nedotakljive in elite. Pa pokvarjene uradnike in take ki uidejo roki pravice.

Ves en smesen pregovor sem se spomnila. Ne vem ce ga bom prav napisala. Riđavemu k***** i dlaka smeta.

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna sosedova trava, ne vem kaj fantaziraš. Sem že enkrat napisal, ljudje rabijo pastirja (žal), ki jim je zgled, če pastir popiva in bluzi je tudi čreda razpuščena.

A se hecaš, a resno? Kje jaz opevam severne države? Jaz samo pravim, da imajo na severu porihtano precej bolje vse, zato tudi na cesti ni tako kot pri nas. To je pač precej tudi geografsko povezano. Nisem jih jaz privlekel v to temo.

Meni nič ne smeta, sem vedno lepo plačal kazen, če sem jo dobil. tudi ob izpit sem bil...lepo plačal in naredil novega, se ne sekiram. 

 

PS: na koncu koncev, smo pa vsi "pijanci in narkomani". Vsak na nekaj tripa...

PS2: Dost mam...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Razloži, zakaj bi v naselju dvignil omejitev hitrosti iz 50 km/h na 70 km/h, na delu ceste, kjer ni javne razsvetljave in ni pločnika. 1. Pa ne pozabi, da je ta ravni del dolg približno 300 m, z ene strani omejen s skalami, z druge pa z varnostno ograjo. 

Kaj bi ti s to 2. višjo omejitvijo hitrosti pridobil ? Bi bilo bolj varno za voznike in za ostale udeležence ? Je smotrno pospeševati in nato zavirati v naselju, če vemo, da pospeševanje povečuje porabo goriva in s tem bolj onesnažuje okolje ? Bi bil prej na cilju, če bi teh 300 m prevozil nekoliko hitreje ? Kaj bi bilo boljše, če bi bila omejitev na tem kratkem delu 70 km/h ? Misliš, da ne bi nihče več meril hitrosti v Planini ? 

1. si si sam odgovoril :P

2. pridobil bi nekaznovanje.

pa še točka 3 prosim pozorno jo preberi, ker se ugašam:

ne bojim se NEPRILAGOJENIH (kateri letijo proti Vikiju 150km/h in imajo oči na pecljih), bojim se IZGUBLJENIH, kateri vozijo pod omejitvami a

* gredo brat zvončke brez uporabe smernika,

* kateri se vključujejo v promet brez se prepričati ali je varno,

* kateri zavestno iz malomarnosti ignorirajo druge udeležence v prometu.

Teh se pa na smrt bojim, a žal od teh ni dobička,

četudi povzročijo prometno nesrečo, dobijo mnogo nižjo kazen, kot nekdo, ki je letel nekoliko čez omejitev.

Se ti zdi, da nekaj ne špila v tem sistemu, ali si boš še naprej metal pesek v oči in trdil, da so vsega krivi tisti, ki gredo park kmjev prehitro?

Ne rabim odgovora, niti me ne zanima, nekaj časa bom raje dal tule mir. :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, solorider pravi:

pa narmalno, nova priložnost zaslužka, gledal bomo prvo pomoč, db kilerje, iskal prehitre, vse za varnost (državne blagajne) :P

 

pred 1 uro, Borutt pravi:

Pri višji hitrosti je nižji hrup :lol1:. Res si pravi stručko :lol1:.

no pa dokaži, da se motim? :P

če nisi vedel hrup ne narašča linearno z obrati, druga stvar sem ti pa lepo napisal, pa preberi šew enkrat.

1. v kateri brzini voziš je zelo pomemben podatek

2. tudi trajanje hrupa sodi med onesnaževanje

3. mal se pozanimaj o zvoku, potem pa pridigaj

 

THE END :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Ignoriraj resnico.

Škoda ,ker sem načeln človek  ,drugače ti bi jaz dal resnice za pit iz tvojega vrča !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DAMI34 pravi:

1. si si sam odgovoril :P

2. pridobil bi nekaznovanje.

pa še točka 3 prosim pozorno jo preberi, ker se ugašam:

ne bojim se NEPRILAGOJENIH (kateri letijo proti Vikiju 150km/h in imajo oči na pecljih), bojim se IZGUBLJENIH, kateri vozijo pod omejitvami a

* gredo brat zvončke brez uporabe smernika,

* kateri se vključujejo v promet brez se prepričati ali je varno,

* kateri zavestno iz malomarnosti ignorirajo druge udeležence v prometu.

Teh se pa na smrt bojim, a žal od teh ni dobička,

četudi povzročijo prometno nesrečo, dobijo mnogo nižjo kazen, kot nekdo, ki je letel nekoliko čez omejitev.

Se ti zdi, da nekaj ne špila v tem sistemu, ali si boš še naprej metal pesek v oči in trdil, da so vsega krivi tisti, ki gredo park kmjev prehitro?

Ne rabim odgovora, niti me ne zanima, nekaj časa bom raje dal tule mir. :D

 

Ti si želel višjo omejitev. Si pozabil ? Pa hvala za odgovor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

pa narmalno, nova priložnost zaslužka, gledal bomo prvo pomoč, db kilerje, iskal prehitre, vse za varnost (državne blagajne) :P

 

no pa dokaži, da se motim? :P

če nisi vedel hrup ne narašča linearno z obrati, druga stvar sem ti pa lepo napisal, pa preberi šew enkrat.

1. v kateri brzini voziš je zelo pomemben podatek

2. tudi trajanje hrupa sodi med onesnaževanje

3. mal se pozanimaj o zvoku, potem pa pridigaj

 

THE END :ras:

Stručko, nekaj branja. Sem našel en majhen del, da ne boš imel problemov s preobremenitvijo :lol1:.

Ukrepe za zmanjšaje emisije hrupa je možno izvajati tudi na obstoječih virh. Pri cestah so takšni ukrepi omejitve hitrosti vožnje, prepovedi prometa tovornih vozil, preplastitve vozišča z absorpcijsko prevleko, ureditve, ki zagotaljajo tekoč promet itd., pri železnicah zamenjave železniških pragov, zmanjšanje hrapavosti tekalnih površin tirnic in železniških vozil, zmanjšanje števila spojev na tirnicah, zmanjšanje števila kretnic itd., pri napravah namestitev dušilnikov hrupa, prilagoditev obratovalnega režima itd. Vsi navedeni ukrepi zahtevajo velika finančna sredstva, zato jih je smiselno načrtovati in vključiti v redno investicijsko vzdrževanje.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Škoda ,ker sem načeln človek  ,drugače ti bi jaz dal resnice za pit iz tvojega vrča !

Ti si zelo načelen človek. Toliko, da nisi niti na eno vprašanje odgovoril, ignoriral vsako prošnjo, nikoli pojasnil svojih trditev, na vsako zahtevo po dodatnih dejstvih splezal na drevo, ... Zelo načelen si. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Ti si zelo načelen človek. Toliko, da nisi niti na eno vprašanje odgovoril, ignoriral vsako prošnjo, nikoli pojasnil svojih trditev, na vsako zahtevo po dodatnih dejstvih splezal na drevo, ... Zelo načelen si. 

Vse si dobil ,večkrat napisano , pa ne priznavaš , oz. si poklicno hepan .........za sebe se brigej pa spizdi iz mojga vrata sem ti že rekel ...a si peder ,si se zaljubil , nisem te sorte ,to bi lahko že ugotivil detektiv ! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Vse si dobil ,večkrat napisano , pa ne priznavaš , oz. si poklicno hepan .........za sebe se brigej pa spizdi iz mojga vrata sem ti že rekel ...a si peder ,si se zaljubil , nisem te sorte ,to bi lahko že ugotivil detektiv ! 

 

Nikoli nisi odgovoril. Nikoli. Si pač načelen človek. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Nikoli nisi odgovoril. Nikoli. Si pač načelen človek. 

Sem napisal nekaj drugega ,sam nisi vreden ...........

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kmet2 pravi:

Vse si dobil ,večkrat napisano , pa ne priznavaš , oz. si poklicno hepan .........za sebe se brigej pa spizdi iz mojga vrata sem ti že rekel ...a si peder ,si se zaljubil , nisem te sorte ,to bi lahko že ugotivil detektiv ! 

 

Tudi mene je spravil do pene :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, solorider pravi:

Tudi mene je spravil do pene :lol1:

Želel sem te pripraviti do odgovora. Pa ti je očitno pena ljubša. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, solorider pravi:

Tudi mene je spravil do pene :lol1:

Ma kaka pena ......za takšne  ni vredno .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Evo , še tukaj za našega lažnivega kljukca ...........vse za varnost , da vas ni sram !

http://klip.si/novice-policist-je-s-to-izpovedjo-o-ropanju-drzavljanov-sokiral-celotno-slovenijo-61

Pa kje ti živiš ? To sem jaz že zdavnaj napisal. Ne verjameš ? Jaz se spomnim, MS pa hrani. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Pa kje ti živiš ? To sem jaz že zdavnaj napisal. Ne verjameš ? Jaz se spomnim, MS pa hrani. 

Sam seb lažeš , obišči psihijatra ,imaš dvojno osebnost .......serješ ,serješ ko vidiš ,da nimaš kam ,spet ena za rajo kok si fajn , potem pa spet serješ in serješ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Ma kaka pena ......za takšne  ni vredno .....

Dokler te nisem, po tvoji krivdi, označil za lažnivca, sem bil pa dober, kajne. In tvoja krivda je za to oznako, saj si ti napisal, da so policisti oglobili občanko s 418 eur, ker jim je rekla, da menda tam ne bi smeli parkirati. Ko sem te prosil, za dodatna dejstva, si pa začel nabijati. In nekdo, ki z lažnim prikazovanjem zavaja ostale, je lažnivec. Sam si si kriv. 

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Sam seb lažeš , obišči psihijatra ,imaš dvojno osebnost .......serješ ,serješ ko vidiš ,da nimaš kam ,spet ena za rajo kok si fajn , potem pa spet serješ in serješ

Saj so vsi pismeni, da si lahko preberejo najina prepucavanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Dokler te nisem, po tvoji krivdi, označil za lažnivca, sem bil pa dober, kajne. In tvoja krivda je za to oznako, saj si ti napisal, da so policisti oglobili občanko s 418 eur, ker jim je rekla, da menda tam ne bi smeli parkirati. Ko sem te prosil, za dodatna dejstva, si pa začel nabijati. In nekdo, ki z lažnim prikazovanjem zavaja ostale, je lažnivec. Sam si si kriv. 

Saj so vsi pismeni, da si lahko preberejo najina prepucavanja. 

Zapis je na FB od mojega prijatelja in ti točno veš , za kaj se dobi to kazen !  Nestrinjane je dovolj , ne rabiš biti niti nesramen , če naletiš na policaja z majhnim!!!

Vsi znajo brat ja , sam nekateri znajo sam brat , razmišljajo pa kot ovce in to je publika za tebe .....si manipulator z besedami , nikoli direktnih odgovorov ,skratka  jebi se še enkrat al pa dvakrat .....

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

Zapis je na FB od mojega prijatelja in ti točno veš , za kaj se dobi to kazen !  Nestrinjane je dovolj , ne rabiš biti niti nesramen , če naletiš na policaja z majhnim!!!

Vsi znajo brat ja , sam nekateri znajo sam brat , razmišljajo pa kot ovce in to je publika za tebe .....si manipulator z besedami , nikoli direktnih odgovorov ,skratka  jebi se še enkrat al pa dvakrat .....

Ti si napisal na MS. Si napisal vse ali samo tisto, kar je pasalo tvojemu egu tisti trenutek ? In zato, ker si napisal samo tisto, s čimer si lahko pljuval po policistih, sem te prosil za pojasnitev postopka. Pa si nabijal, namesto, da bi pojasnil zadevo. 

Ker za tisto, kar si ti napisal, se ne oglobi občanko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Ti si napisal na MS. Si napisal vse ali samo tisto, kar je pasalo tvojemu egu tisti trenutek ? In zato, ker si napisal samo tisto, s čimer si lahko pljuval po policistih, sem te prosil za pojasnitev postopka. Pa si nabijal, namesto, da bi pojasnil zadevo. 

Ker za tisto, kar si ti napisal, se ne oglobi občanko. 

Ne sprenevedaj se ........vsi dobro vemo , no ovce ne !  Res ne vem pa zakaj ni nikjer v medijih , kako kradete ljudi ? Pa smo spet pri aparatu , ki ga zagovarjaš ..............in jaz nobenega ne pljuvam brez razloga , utemeljenega !

Zdej se pa j .... še 3 al pa 4x .......

Namesto ,da bi delali za kar ste v prvi vrsti sploh v uniformah  , varovati itd .......fuj in še enkrat fuj !

Narod pa naseda ko začnete piskat kako vam je hudo , mal korenčka , pa spet udri po raji ......se ne spomniš tvojih komentarjev na to anede .....bo treba tud kakšne druge zapise brat , ne samo svoje .

In ravno ti boš vedel za kaj je bila oglobljena ,si bil tam , sam si priznal da je veliko debilov v policiji , to so bili eni izmed njih !!!

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Kmet2 pravi:

Ne sprenevedaj se ........vsi dobro vemo , no ovce ne !  Res ne vem pa zakaj ni nikjer v medijih , kako kradete ljudi ? Pa smo spet pri aparatu , ki ga zagovarjaš ..............in jaz nobenega ne pljuvam brez razloga , utemeljenega !

Zdej se pa j .... še 3 al pa 4x .......

Namesto ,da bi delali za kar ste v prvi vrsti sploh v uniformah  , varovati itd .......fuj in še enkrat fuj !

Narod pa naseda ko začnete piskat kako vam je hudo , mal korenčka , pa spet udri po raji ......se ne spomniš tvojih komentarjev na to anede .....bo treba tud kakšne druge zapise brat , ne samo svoje .

In ravno ti boš vedel za kaj je bila oglobljena ,si bil tam , sam si priznal da je veliko debilov v policiji , to so bili eni izmed njih !!!

 

No, pa si spet začel nabijati in nakladati. In vsi se ti smejejo, ko takšne neumnosti pišeš. Ker nimaš pojma, kaj so sploh naloge policije in, ker samo stresaš jezo brez vklopa možganov. Spet. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, SMX17 pravi:

Bi bilo fajn če nebi jemali klip.si kot verodostojni dokaz za karkoli.

Jaz nisem še nobeno stvar od tam prilepil. Ne še :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!