Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 29 minutami, Yoghurt pravi:

Itak sem pa vedno mislila, da je point teh močnih motorjev to, da ko te nekdo vpraša koliko konjev ima in mu ti poveš da jih je 220 lahko potem gledaš kako se mu cedijo sline. :P Al kaj. :whistle:

ja :jezik:

pa še mjhn sm .. pa majhnega mam ... pa se me lahko dotaknejo in plačajo kavo ... 

zato je fajn met velik konjeu :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, sesir said:

Verjemi,da ko se res veliko voziš po pistah nimaš niti več neke potrebe po vožnji po cesti,ko pa se pelješ se ti niti ne zdi smiselno divjati...ni več filinga v divjanju po cestah in se pač pelješ iz točke A v B...

Verjemi, da marsikomu dol visi za kroženje/vožnjo po pistah in marsikdo se vozi iz točke a v točko b zaradi lepe narave, okolice, družbe in nasploh doživetja poti, ne zaradi hitrosti .. verjamem pa, da če se "zdivjaš" na pisti, ti ni za "divjat" po cesti, seveda če si "dijvaške" sorte in seveda če je vse ok na podstrešju .. :)

37 minutes ago, Yoghurt said:

Ali gospodična Cimet, kot me je že nekdo včeraj poimenoval.

:eek: .. high society .. ;)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

pa še mjhn sm .. pa majhnega mam ... pa se me lahko dotaknejo in plačajo kavo ... 

Dej Maus nam že enkrat razodeni ta skrivnostni podatek, koliko teh kav si lani posrkal? Pa glede teh dotikov, je kakšna razlika ko se te dotikajo bejbe ali pa mišičasti snagatorji? Mislm, fajn bi blo, da bi na tistih mestih mal ojačou kombinazon...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

 

kar se tiče pa, da se nekateri zgonjo na pisti .... hmmmmm ... poznam kar nekaj primerov, ko so se iz Grobnika domou peljali in je šlo prehitr :ninja: 

Jz ne vem niti za en primer..seveda so bili primeri,ko so gledalci potem noreli s svojimi motorji...lažje bit na cesti frajer....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, večina se rada pogovarja o konjih. Ko mene kdo vpraša, koliko jih ima moja prdulja in povem, da 55, najprej potegnejo faco do tal, potem pa sploh ne govorijo več :cool:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, twom pravi:

Ups, sploh nisem opazil da je eden od dežurnih smetilcev dobil moderatorsko funkcijo...

A zdej mormo vsi vse povsod neki napisat, sam da bo? :smoke:

ne, zdej mi moraš za vsak post 1€ nakazat :ras:

pred 17 urami, jskrablin pravi:

Sej ni kaj za dodati. Jaz sem se cestnega motorja znebil lih zato ker se mi ni več igralo igre preživetja po naših cestah. Če mi ne bojo obveznosti dovoljevale redne uporabe 690, bom še tega prodal. Pa si poleg EXC-ja omislil še kakega triala pa XC-ja. Med temi mopedi, enduro cross country dirkami, kakim enduro eventom kje na Balkanu, Verdom, MX progami pri nas... bo resnega motoriranja preko glave zadosti. Brez strahu pred kakimi nesposobnimi kafe drkači. Teh na dirkališčih ni, ker 'so gume predrage'.

jaz pa ravno zato ne grem na off road, pa me je melo, sam ko tam cmokneš nisi v malinah ampak v kakem drevu al pa kamenju :D

 

pred 16 urami, Borutt pravi:

Mogoče boš nekoč ugotovil, da želim opozoriti na ranljivost motorista v primerjavi z avtomobilistom, katera postane veliko očitnejša in se stopnjuje s tveganjem motorista oziroma z njegovimi izzivanji sreče ob odtekanju pameti skozi desno roko. 

isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, MARE 65 pravi:

 

In mi ponovno ni jasno zakaj tako prepucavanje, če vemo vsi, da je to resnica. Morda boj EGO-v.

zato, ker mora vsak nekaj povedat, je pa težko nekaj povedati, če ma un ki je prej nekaj napisal prav. V takem primeru se potem prca, drka na konje, barvo, blagovno znamko, senco v ovinku....:P

 

pred 15 urami, Yoghurt pravi:

Tomaž. :mad:
Jaz imam pa dovolj tega tvojega pokroviteljskega odnosa do mene, ki ga kar naprej kažeš v čisto vsakem citiranju mojih komentarjev. Ne vem, a prav čakaš da kaj napišem in potem spodaj veselo pišeš bedarije ali kaj.

In ne ti meni Polonca. Enkrat sva se srečala na cesti, pred 8 leti? in od takrat naprej vsak moj post na forumu obrneš na neko osebno noto. Bi ti napisala kam si lahko vtakneš te tvoje pokroviteljske komentarje, ampak se bojim, da ti bo od takšnih vulgarnih besed, ki po tvojih merilih niso primerni, zastalo srce.

Oprosti za tak oster odgovor, ampak do sedaj sem te ignorirala, zdaj imam  pa tega dovolj. :dry:

 

 


Se pa vljudno oproščam vsem ostalim, če sem jih na kakršenkoli način užalila s svojim primitivnim žargonom. Ter seveda tudi Damiju za blazno smetenje teme. :jezik:

sm že napisal, naslov teme je NABIJANJE, veselo nabijanje dalje :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

ja :jezik:

pa še mjhn sm .. pa majhnega mam ... pa se me lahko dotaknejo in plačajo kavo ... 

zato je fajn met velik konjeu :jezik: 

.

... pa še ne stoji ti ... :D

... ti bo že Borutt razložu kako je z gravitacijo ... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Res je, večina se rada pogovarja o konjih. Ko mene kdo vpraša, koliko jih ima moja prdulja in povem, da 55, najprej potegnejo faco do tal, potem pa sploh ne govorijo več :cool:.

Odlična metoda, da jih spraviš v stanje tihovanja. Pa naslednjič takega faconarja vprašaj, če rabi kocko sladkorja...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Kmet2 said:

sveda saj imam motor z veliko hp ,ti pa si v kalup zajel vse  z več konji ......

Ne skrbi, sem se tud jaz nasel v tem.

Pa ce komu recem, da mi je moped presvoh, ali pa da mi je v avtu slabih 300 konjev premalo - kljub temu, da sem sicer v povprecju zelo umirjen voznik, me vsak gleda, kot da sem z lune padel. Ali kot da se pederisim.

Ocitno mi samo nekaj med nogami ne deluje.

Ce k temu pristejes se strast do kolesarjenja, konkretno cestnih specijalk, lahko pa tako zakljucis, da sem prfuknen. :blush:

Ne, Borutt?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Yoghurt said:

Itak sem pa vedno mislila, da je point teh močnih motorjev to, da ko te nekdo vpraša koliko konjev ima in mu ti poveš da jih je 220 lahko potem gledaš kako se mu cedijo sline.

Ne ne, to je tko kot pri prvi pomoči. Če jo nimaš je ne moreš uporabit. 

Je pa verjetno res, da večina tisti višek verjetno uporabi prav tolikokrat kot PP.

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neuradno....

http://svet24.si/clanek/novice/crna-kronika/58dbc05aa6a33/foto-neuradno-resevalno-vozilo-motoristu-vzelo-prednost

R.i.P. obema :(

samo še čakam, kdaj se bo kdo spomnil, pa začel klobasat o neprilagojeni :(

8f6d2a4f2a316ad82620019906399039.thumb.jpeg.6cd944c868db988224efe389a48cf9c0.jpeg

in preden mi kdo začne solit pamet, naj pogleda koliko je stolčen bok od kombija-manj kot moja xsara

572e0a0a3058000b2705a66097435604.jpeg.0b793c3fa17ee23922d20c9d36a09acb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda kot da sta po tleh priletela v kombi...

So pa reševalci večkrat na malici tam pri Portalu.

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriv je gotovo voznik reševalnega vozila...o tem ni nobenega dvoma...pa vendar...

" Očividka nam je povedala, da se je peljala po Zaloški, ko jo je z veliko hitrostjo prehitel motorist. Kmalu zatem sta dva avtomobil pred njo začela zavirati. "Na tleh je bilo vse razbito. Dekle in fant sta negibno ležala na tleh," je pretresena povedala. Reševalca sta v tem že začela oživljati fanta, za dekle pa je očitno bilo prepozno. "Tri, štiri sekunde in sta bila mrtva. Ko vidiš, kako hitro se lahko življenje konča ..." 

...brez zamere...ampak prepočasi se tudi nista pripeljala...pa tu ni treba bit noben expert, da je jasno, kaj je poleg krivde voznika reševalnega kombija bil dodaten vzrok, da se je končalo kot se je...žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

( @Yoghurt)

 

Pa saj forum poznaš, istih 5 žejnih uporabnikov se vleče po vsakem tvojem postu, pa še od ostalih dveh treh deklet ki redno prispevate. 

Res vse skupaj dobi priokus nizkotnega lokala s kamjnonisti s šmirom na šiltu od kape ki se tikajo po jajcih medtem ko berejo tvoje poste.

 

Že tako smo kot narod nazadnjaški v tem pogledu, kaj šele v ožjem communitiyju kjer so deklice smatrane kot redkost na nivoju samorogov.

 

aja pa da ne bom offtopic:

 

Umm ja nekdo je umru na cesti dejte pazit ker zdej je smetje na cesti pa še ni segreto or some shit.

Tako.

Popravljeno . Popravil SMX17
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zok pravi:

Ne skrbi, sem se tud jaz nasel v tem.

Pa ce komu recem, da mi je moped presvoh, ali pa da mi je v avtu slabih 300 konjev premalo - kljub temu, da sem sicer v povprecju zelo umirjen voznik, me vsak gleda, kot da sem z lune padel. Ali kot da se pederisim.

Ocitno mi samo nekaj med nogami ne deluje.

Ce k temu pristejes se strast do kolesarjenja, konkretno cestnih specijalk, lahko pa tako zakljucis, da sem prfuknen. :blush:

Ne, Borutt?

Poišči moj zapis o konjih in tisti stvari med nogami. Si ? Katera beseda je prva napisana ? Torej, med katerimi si se ti našel? Štekaš ?

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

neuradno....

http://svet24.si/clanek/novice/crna-kronika/58dbc05aa6a33/foto-neuradno-resevalno-vozilo-motoristu-vzelo-prednost

R.i.P. obema :(

samo še čakam, kdaj se bo kdo spomnil, pa začel klobasat o neprilagojeni :(

8f6d2a4f2a316ad82620019906399039.thumb.jpeg.6cd944c868db988224efe389a48cf9c0.jpeg

in preden mi kdo začne solit pamet, naj pogleda koliko je stolčen bok od kombija-manj kot moja xsara

572e0a0a3058000b2705a66097435604.jpeg.0b793c3fa17ee23922d20c9d36a09acb.jpeg

Ti si se prvi in edini spomnil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Borutt pravi:

 

Ti si se prvi in edini spomnil. 

Da bi le ostalo pri tem...vendar po moje ne bo...na koncu bo divjak....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

Kriv je gotovo voznik reševalnega vozila...o tem ni nobenega dvoma...pa vendar...

" Očividka nam je povedala, da se je peljala po Zaloški, ko jo je z veliko hitrostjo prehitel motorist. Kmalu zatem sta dva avtomobil pred njo začela zavirati. "Na tleh je bilo vse razbito. Dekle in fant sta negibno ležala na tleh," je pretresena povedala. Reševalca sta v tem že začela oživljati fanta, za dekle pa je očitno bilo prepozno. "Tri, štiri sekunde in sta bila mrtva. Ko vidiš, kako hitro se lahko življenje konča ..." 

...brez zamere...ampak prepočasi se tudi nista pripeljala...pa tu ni treba bit noben expert, da je jasno, kaj je poleg krivde voznika reševalnega kombija bil dodaten vzrok, da se je končalo kot se je...žal

ne klobasaj ti in očevidka katera verjetno še vozit ne zna kaj šele ocenit hitrost vsak motor z  odprtim rorom se sliši kod, da je prebil zvočni zid pusti izvedenca in policijo, da to ugotovijo pa ne piši neumnosti pa ne zdaj > to je tvoje stališče<, ki nas ne briga !!!

ja je zamera z moje strani, ker deliš že ocene kar je nagnusno! 

Tudi tebi se lahko zgodi, da ti pade na glavo sterešnik in tudi tukaj lahko rečejo drugi ja no deljena krivda zakaj pa se je tam sprehajal zakaj ni doma ležal kapiš!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, sesir pravi:

Da bi le ostalo pri tem...vendar po moje ne bo...na koncu bo divjak....

seveda, že repsol barve to dokazujejo

pred eno uro, BIF pravi:

Kriv je gotovo voznik reševalnega vozila...o tem ni nobenega dvoma...pa vendar...

" Očividka nam je povedala, da se je peljala po Zaloški, ko jo je z veliko hitrostjo prehitel motorist. Kmalu zatem sta dva avtomobil pred njo začela zavirati. "Na tleh je bilo vse razbito. Dekle in fant sta negibno ležala na tleh," je pretresena povedala. Reševalca sta v tem že začela oživljati fanta, za dekle pa je očitno bilo prepozno. "Tri, štiri sekunde in sta bila mrtva. Ko vidiš, kako hitro se lahko življenje konča ..." 

...brez zamere...ampak prepočasi se tudi nista pripeljala...pa tu ni treba bit noben expert, da je jasno, kaj je poleg krivde voznika reševalnega kombija bil dodaten vzrok, da se je končalo kot se je...žal

jah, kok stara? :P

 

Zanje je itak vse prehitro, jaz gledam slike, moped še skoraj cel, samo plastike....in mrtva sta bila, ker sta se v trenutku ustavila, žal se kombija ne da preskočiti. Verjamem, da je motorista kombi naekrat presenetil, potem pa zavora na polno in sta se prekucnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, exclan pravi:

ne klobasaj ti in očevidka katera verjetno še vozit ne zna kaj šele ocenit hitrost vsak motor z  odprtim rorom se sliši kod, da je prebil zvočni zid pusti izvedenca in policijo, da to ugotovijo pa ne piši neumnosti pa ne zdaj > to je tvoje stališče<, ki nas ne briga !!!

ja je zamera z moje strani, ker deliš že ocene kar je nagnusno! 

Tudi tebi se lahko zgodi, da ti pade na glavo sterešnik in tudi tukaj lahko rečejo drugi ja no deljena krivda zakaj pa se je tam sprehajal zakaj ni doma ležal kapiš!

jaz v bistvu niti ne govorim toliko o krivdi, mnenje sem si že ustvaril, definitivno je pa preveč izsiljevanja na naših cestah, absolutno preveč, in prav nič se ne naredi v tej smeri.

14 dni sem po cele tedne na cesti (drugače samo 2 dni v tednu), jaz ne morem verjet, čeprav imam velik moder kombi, pa še vedno se zapeljejo pred mano, kot da me ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Ljubljani lahko šteješ prekrške na minuto, s takšno frekvenco dragi sovozniki delajo blesarije po cesti.

V tem primeru pa, če motorist ni ravno čez rdečo šibal, ne vidim kako bi lahko po svoji krivdi zadel tale kombi v takšnem položaju, kot ga je.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!