Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 minuto, maus pravi:

aha ... maj mistejk

kljub temu, bi bilo bolj logično, če že želijo upočasniti promet v naselje, pač postavijo znak na znak za naselje in to potem velja za celo naslje, ali ga pa nekje, kjer je to primerno, prekličejo.

:huh:

 

Preberi, kakšno naselje je označeno s tablo brez črnega roba. Znak ima številko 3210, da boš lažje našel. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Tistega nimaš v glavi, ampak v pravilniku. In to v novem pravilniku.

Tvojo teorijo o izničenju pokvari ta isti pravilnik, kateri ti pove, da je en znak za izrecne odredbe in drugi znak za obvestila. 

marsikaj imam v glavi... tut neumnosti :jezik:

ampak, res je neumnost tkole znake postulat .. ravno tko, kot so znaki od Loga proti Vrhniki in proti koncu Vrhnike v smeri Logatca ...

bi ćlouk res pomislu, da se hoče namenoma voznike spravit v zmoto in namerno inkasantstvo

 

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Preberi, kakšno naselje je označeno s tablo brez črnega roba. Znak ima številko 3210, da boš lažje našel. 

 

ampak.. to vela samo za Vipavo :eek: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

marsikaj imam v glavi... tut neumnosti :jezik:

ampak, res je neumnost tkole znake postulat .. ravno tko, kot so znaki od Loga proti Vrhniki in proti koncu Vrhnike v smeri Logatca ...

bi ćlouk res pomislu, da se hoče namenoma voznike spravit v zmoto in namerno inkasantstvo

 

Marsikaj je narobe. Samo tisto območje je v pristojnosti PU Ljubljana. Obrni se na njih, če je kakšna nelogičnost oziroma napaka. Bodo napisali predlog za spremembo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Marsikaj je narobe. Samo tisto območje je v pristojnosti PU Ljubljana. Obrni se na njih, če je kakšna nelogičnost oziroma napaka. Bodo napisali predlog za spremembo. 

boš ti že svoje vidu v soboto :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

marsikaj imam v glavi... tut neumnosti :jezik:

ampak, res je neumnost tkole znake postulat .. ravno tko, kot so znaki od Loga proti Vrhniki in proti koncu Vrhnike v smeri Logatca ...

bi ćlouk res pomislu, da se hoče namenoma voznike spravit v zmoto in namerno inkasantstvo

 

ampak.. to vela samo za Vipavo :eek: 

Očitno imaš napačen pravilnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Očitno imaš napačen pravilnik.

kaj pa teb na znaku 3210 piše :O

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Praproče. 

sj sm vedu .. zavajanje :lol1:

js bi to samo v Vipavi upoštevu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

Mal sem bral tole temo....ima res svega i svašta, ampak:

za tiste, ki je ta tema pretežka, naj povem da so druge tudi druge, lažje prebavljive teme, recimo:

NJAM NJAM :cool:

jep . pa spucal si jo tut slabo......še nekaj objav je za zradirat......bodi temeljit......:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, skalar36 pravi:

Da mal presekam...

Zanimiva postavitev prometnih znakov. Koliko časa velja omejitev 60?

Če se slabo vidi, je krivo sonce. Prvi znak je za konec naselja. Drugi znak je omejitev hitrosti 60 km\h. tretji znak je za naselje, brez črne obrobe, kar pomeni, da je hitrost omejena na 90 km\h. Vsaj tako je bilo, ko sem še jaz delal CPP.

 

s-l1600.jpg

 

pred 3 urami, maus pravi:

marsikaj imam v glavi... tut neumnosti :jezik:

ampak, res je neumnost tkole znake postulat .. ravno tko, kot so znaki od Loga proti Vrhniki in proti koncu Vrhnike v smeri Logatca ...

bi ćlouk res pomislu, da se hoče namenoma voznike spravit v zmoto in namerno inkasantstvo

 

ampak.. to vela samo za Vipavo :eek: 

To še ni vse, med znaki je pa še skrit Borutt!   :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dr.looney pravi:

jep . pa spucal si jo tut slabo......še nekaj objav je za zradirat......bodi temeljit......:whistle:

koga, kaj zakaj bi pucal?

Nč jst kriu :(

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

koga, kaj zakaj bi pucal?

Nč jst kriu :(

 

:friend1:nc bat noben ne bo umrl.....:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Sej to sem napisal, oziroma sem slabo napisal :D

od table Šk.loka do table 60 je omejitev 90, od 60 dalje je 60, do prvega križišča če se ne motim.

ampak kdo bo koga tolkel?

samprašam :P

 

sajsemdgovoril :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, solorider pravi:

 

To še ni vse, med znaki je pa še skrit Borutt!   :lol1:

Napaka. Tam je radar skrit. Jaz sem v Podpulfrci :jezik:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, dr.looney pravi:

jep . pa spucal si jo tut slabo......še nekaj objav je za zradirat......bodi temeljit......:whistle:

vaše mnenje je upoštevano in trenutno je v presoji pristojnih organov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 4. 2017 ob 8:08, Borutt pravi:

Nabijanje in zavajanje obvladaš. Za vse ostalo si ...

en in isti stavek kopiraš večkrat na isto temo ..ker nimaš nobenih konkretnih argumentov in dokazov za demantiranje mojih zapisov .. še zmeraj trdim , da policisti niso dovolj usposobljeni za intervencijske vožnje pri katerih prekoračijo najvišjo dovoljeno hitrost in z dovoljenjem iz zakona ne upoštevajo veljavne prometne signalizacije.. 

če bi bili usposobljeni nebi prihajalo do nesreč na nujnih vožnjah , saj bi na osnovi znanja lahko nesreče tudi preprečili neglede na to ali so krivi oni ali kdo drug.. predvidevati , preprečititi .. dve ključni besedi , ki nam ju ti vbijaš v glavo - resda se nas nekaj tega tudi prime (kakor koga ampak upam da čimveč od tukaj) in tu ti ne odrekam zaslug - a se jih policisti zgleda ne zavedajo v celoti ..in jih na osnovi neusposobljenosti tudi niso sposobni udejaniti..

Ob 6. 4. 2017 ob 11:53, MARE 65 pravi:

Sem se pa zjutraj vključeval na dolenjsko avtocesto, po voznem pasu se kolona počasi premika in me ena pupa nikakor ni hotela spustit not...pokazala mi je sredinec...in zdaj sem v dilemi...:hmm:...a je hotela sexat ??...

mogoče ga je ravno iz vagine potegnila pa ti je dala za povohat..

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 06/04/2017 at 0:25 PM, skalar36 said:

Da mal presekam...

Zanimiva postavitev prometnih znakov. Koliko časa velja omejitev 60?

Če se slabo vidi, je krivo sonce. Prvi znak je za konec naselja. Drugi znak je omejitev hitrosti 60 km\h. tretji znak je za naselje, brez črne obrobe, kar pomeni, da je hitrost omejena na 90 km\h. Vsaj tako je bilo, ko sem še jaz delal CPP.

 

s-l1600.jpg

Znak Podpu.. nima črne obrobe, torej omejitev ni oziroma bi bila 90, če ne bi bilo pred njo znaka 60km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, thumper pravi:

en in isti stavek kopiraš večkrat na isto temo ..ker nimaš nobenih konkretnih argumentov in dokazov za demantiranje mojih zapisov .. še zmeraj trdim , da policisti niso dovolj usposobljeni za intervencijske vožnje pri katerih prekoračijo najvišjo dovoljeno hitrost in z dovoljenjem iz zakona ne upoštevajo veljavne prometne signalizacije.. 

če bi bili usposobljeni nebi prihajalo do nesreč na nujnih vožnjah , saj bi na osnovi znanja lahko nesreče tudi preprečili neglede na to ali so krivi oni ali kdo drug.. predvidevati , preprečititi .. dve ključni besedi , ki nam ju ti vbijaš v glavo - resda se nas nekaj tega tudi prime (kakor koga ampak upam da čimveč od tukaj) in tu ti ne odrekam zaslug - a se jih policisti zgleda ne zavedajo v celoti ..in jih na osnovi neusposobljenosti tudi niso sposobni udejaniti..

mogoče ga je ravno iz vagine potegnila pa ti je dala za povohat..

 

 

Raje si preberi, kaj si trdil in, kaj sem te prosil. Pa si se usral, ker razen nabijanja in zavajanja ne obvladaš ničesar drugega.

Torej, argumentirati in dokazati moraš ti, ker si ti nekaj trdil. Si že našel statistiko ali imaš še vedno polne hlače ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Raje si preberi, kaj si trdil in, kaj sem te prosil. Pa si se usral, ker razen nabijanja in zavajanja ne obvladaš ničesar drugega.

Torej, argumentirati in dokazati moraš ti, ker si ti nekaj trdil. Si že našel statistiko ali imaš še vedno polne hlače ?

splošna statistika pravi , da se vsako leto zgodi vsaj ena nesreča v kateri je udeleženo policijsko vozilo. kdo je kriv pri splošni statistiki nsploh ima veze ..

bistvo je v neusposobljenosti voznikov policijskih vozil da bi same nesreče preprečili.. 

predvidevanje . preprečevanje .... prilagoditev hitrosti pa ostale stvari ..

ti in tvoji morate dokazati in dokazovati..če ne moreš zanikati mojih zapisov ostnejo resnični do takrat , ko boš to zmogel..

do takrat velja , da policij deluje na sistemu aksimorona.. ..včasih tudi brez osovine..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Borutt pravi:

 Razen nabijanja in zavajanja ne obvladaš ničesar drugega.

Torej, demantirati in dokazati moraš ti. Si že našel dokaze ali imaš še vedno prazne hlače ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

 

bistvo je v neusposobljenosti voznikov policijskih vozil da bi same nesreče preprečili.. 

predvidevanje . preprečevanje .... prilagoditev hitrosti pa ostale stvari ..

ti in tvoji morate dokazati in dokazovati..če ne moreš zanikati mojih zapisov ostnejo resnični do takrat , ko boš to zmogel....

Dejstvo je,da čim država nudi službo,kjer se pričakuje divjanje z avtom,motorjem bi morala zato ustrezno šolati,preklaficirati oz usposobiti delavca za opravljanje svoje službe...

Tudi mi moramo za različne službe narediti varstva pri delu,hasap   Itd...aja za državni organ nepomembna stvar za s.p pa cela štala ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

 

 

Uff tole je pa zihr en hud SS motor na posneku, baje samo oni tko vozjo :doze: un ovink od 13 sekund naprej ga zmaga

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!