Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Opa dobili smo moško vedeževalko Gusar odpri temo Vedeževanje!

Vozim opel kadet (brez meglenk) letnik 1974 povej kaj o meni?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jA VALDA JE RAZLIKA MED FERARIJEM ALI KIJO.Najbol mi je pa všeč,da mačke zacvilijo,ko jim stopiš na rep. :kva2: povej mi kakšen avto voziš pa ti povem kdo si. :beer2:

bmw .... povej mi kdo sem :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo določene raziskave na katere bi se dalo sklicevati, recimo britanska raziskava o tem, katere znamke vozijo najbolj agresivni vozniki.

A ko berem kaj piše gusar, moram priznati, da je precej znižal rejting voznikov piaggiotovih trikolesnih sesalcev. Glede na pokazano razgledanost mu predlagam zaposlitev v ljubljanski redarski službi. Na vozilo je že navajen in ga ne bo potrebno došolati.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater kok žovča. Ja fantje MP3 ni za vsazga k misl,da je motorist.(ko boste operiran na kokih boste lahko vesel, če boste vsaj to lahko vozil)Jest sem naredu v enem letu 19000 Km Kok ste jih pa vi?En mal vas moram :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw .... povej mi kdo sem :mellow:

Višja kasta kot vsi ,ki vozijo Bosansko Motorno wozilo grega RS te je kuj pogruntov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater kok žovča. Ja fantje MP3 ni za vsazga k misl,da je motorist.(ko boste operiran na kokih boste lahko vesel, če boste vsaj to lahko vozil)Jest sem naredu v enem letu 19000 Km Kok ste jih pa vi?En mal vas moram :bounce:

Si siguren da so te operirali na kolkih???Zdravnik znajo zajebat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej sem pa v dilemi, če so tebe zajebal ostaja možnost,da so mene tud okol obrnil tko ,da bom prašu zakaj se na desnem boku vidjo šivi.Ker za desnim uhom ni sledov o kakšni operaciji niti za levim :?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jA VALDA JE RAZLIKA MED FERARIJEM ALI KIJO.Najbol mi je pa všeč,da mačke zacvilijo,ko jim stopiš na rep. :kva2: povej mi kakšen avto voziš pa ti povem kdo si. :beer2:

ne jebem avtov, sm motorist :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jebem avtov, sm motorist :grim

Vsaj eden,da je pravoveren. :beer2: (Brez meglenk)

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piadžo mp3 ?

rrrr

rrrr vsaj še eden, ki se je spustu na moj nivo ocenjevanja.Sem na pravi poti,vsaka rit ma svoj motor(to zadnje sem si sposodu iz foruma)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rrrr vsaj še eden, ki se je spustu na moj nivo ocenjevanja.Sem na pravi poti,vsaka rit ma svoj motor(to zadnje sem si sposodu iz foruma)

Motor? Motor = enosledno vozilo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor? Motor = enosledno vozilo!

a si mislu motorno kolo a kolo z motorjem (eno umnje tudi pušča eno sled)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi vedu ,da vsakemu značaju pripada določen tip vozila ali pa določenemu tipu odgovarjajoč tip in barva vozila, kar je znanstveno dokazano.Pol teb ni pomoči,na žalost. :kva2::wallbash:

zdaj imam racing green suzuki baleno... prej sem imel pinki hyundai accent ... po tvoje sem razcepljena osebnost..saj na koncu imaš še prav kajti ne morem se odločiti med dvema motorjema ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIAGGIO,da navš tuditi v lublan za redarja

zdej k je zoki zmagu se napiše pjađo ... plejer... :lol1:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej sem pa v dilemi, če so tebe zajebal ostaja možnost,da so mene tud okol obrnil tko ,da bom prašu zakaj se na desnem boku vidjo šivi.Ker za desnim uhom ni sledov o kakšni operaciji niti za levim :?

a mogoč zato k je u stegnenic edin mozeg? ( zezam se )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jebem avtov, sm motorist :grim

jaz tud ne jebem...nič..sm biseksualc ... bi pa se mi ne da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si mislu motorno kolo a kolo z motorjem (eno umnje tudi pušča eno sled)

dvoumje - tud kuzla ki se goni pušča eno sled ..pa je zato še ni treba registrirat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.to si ti napisov ne jest.

2.će zga volu po si v....

3.ne sodi druge po sebi

4.jest se bom tud toko tolažu ko ne bo mogu več.

5.ja tud na kuzlice se ne spoznaš.Je treba in še vsako leto jih je treba cepit.Registrsko nosijo okrog vratu.(to sem napisu,da nauš spet doktorata delu)

6.za opis karakterja glede lastništva vozila pa ne morem tega posredovati brez plačno.Je invalidska premejha,Če se dobimo gdaj na piru se pa lohka zmenva. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.to si ti napisov ne jest.

2.će zga volu po si v....

3.ne sodi druge po sebi

4.jest se bom tud toko tolažu ko ne bo mogu več.

5.ja tud na kuzlice se ne spoznaš.Je treba in še vsako leto jih je treba cepit.Registrsko nosijo okrog vratu.(to sem napisu,da nauš spet doktorata delu)

6.za opis karakterja glede lastništva vozila pa ne morem tega posredovati brez plačno.Je invalidska premejha,Če se dobimo gdaj na piru se pa lohka zmenva. :beer2:

1,res je jaz sem napisal..in upal , da mi boš ti lahko s strokovnega gledišča pomagal razjasniti dilemo ....

2,nisem ga volil ... pa tudi tvojih ne

3,( zezam se ) - zgleda da ne bereš celih postov

4,ne več..toliko kot do sedaj ...

5,mogoče se res ne spoznam na kuzlice ... cepijo se proti boleznim in ne proti gonjenju ... gonjenje je normalen naraven pojav pripravljenosti za razmnoževanje.. ( registracija psov ? ne me hecat ker ni obveznega zavarovanja in cestnine)..registrske ne rabijo - v sodobnih časih jih čipirajo...

6, - oglaševanje plačljivih uslug _- kolikor sem prebral v rtfm - ni dovoljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!